Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: plecak nie tylko foto

  1. #1
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria

    plecak nie tylko foto

    ponieważ stałem się posiadaczem S7AIV + S200-600 (około 40cm długości) szukam plecaka do którego taki zestaw mieści się w całości, warunek konieczny to taki,że plecak musi mieścić się w wymiarach 55*35*25cm, typowa kabinówka, teraz radzę sobie doraźnie nosząc oddzielnie body w plecaku który mam i obiektyw w pokrowcu JJC, składam do "kupy" na miejscu będę wdzięczny za podpowiedzi/sugestie co do wyboru plecaka, fajnie gdyby plecak nie był typowo foto ale umożliwiał jeszcze zabranie kilku niezbędnych drobiazgów z cyklu kurtka, termos, kanapki, tablet itp. na oku mam vanguard veo active 53, może ktoś posiada i jest w stanie coś napisać na jego temat ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  2. #2
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Jak chcesz w całości to tylko kabura - choćby Think Tank Digital Holster 30 v 2.0. W foto plusie masz za 4 stówy . A po plecak przejdź si do TUTTU na Jaśkowej Dolinie ( dawne kino Bajka). Powinieneś coś dopasować. Może Gregory zulu 40 ale sam musisz sprawdzić. Ja korzystam z Deutera - system nośny przebija wszystkie plecaki fotograficzne. Jeśli trochę więcej gratów to shimode x30 ( dla Ciebie za mała ).
    Jacek

  3. #3
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    ponieważ stałem się posiadaczem S7AIV + S200-600 (około 40cm długości) szukam plecaka do którego taki zestaw mieści się w całości, warunek konieczny to taki,że plecak musi mieścić się w wymiarach 55*35*25cm, typowa kabinówka, teraz radzę sobie doraźnie nosząc oddzielnie body w plecaku który mam i obiektyw w pokrowcu JJC, składam do "kupy" na miejscu będę wdzięczny za podpowiedzi/sugestie co do wyboru plecaka, fajnie gdyby plecak nie był typowo foto ale umożliwiał jeszcze zabranie kilku niezbędnych drobiazgów z cyklu kurtka, termos, kanapki, tablet itp. na oku mam vanguard veo active 53, może ktoś posiada i jest w stanie coś napisać na jego temat ?
    Jakiś czas temu kolega @jkr polecił mi plecak K&F Concept Professional Camera Backpack Bag,15.6 " (https://www.amazon.com/gp/product/B0...?ie=UTF8&psc=1).
    Noszę w nim A1 + FE 200-600, mieści się idealnie.
    Do samolotu tez wchodzi bez problemu, dwa razy leciałem już tym plecakiem z USA do Polski, mogę szczerze polecić.
    Na inne rzeczy też znajdzie się miejsce - jak widać ja noszę jeszcze lornetkę i zrolowana kurtkę przeciwdeszczową (nie widać na zdjęciu), oraz wodę w bocznych kieszeniach.
    Próbowałem innych plecaków z oddzielna komorą na drobiazgi, ale niestety wszystkie plecaki z dwoma komorami na tyle duże aby do komory foto zmieścił się fe 200-600 z aparatem były dużo większe i dla moich zastosowań niepraktyczne.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2336.jpeg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	2,89 MB
ID:	251764
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 23.01.23 o 00:20

  4. #4
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    dzieki, na amazon niedostępny poszukam
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  5. #5
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Jeżeli znajdziesz coś innego z czego będziesz zadowolony to podziel się tu na forum proszę, bo jestem zadowolony z mojego plecaka w każdym aspekcie poza jednym - czarny kolor mi nie pasuje.
    Kiedy go kupowałem to do innych celów (transport lotniczy dwóch aparatów MFT z obiektywami), i kolor mi nie przeszkadzał, ale do chodzenia po lesie zazwyczaj kupuję coś zielonego czy szarego.
    Nomen omen znalazłem cały temat na forum Sony dedykowany plecakom do FE 200-600, kupno popularnego sprzętu ma swoje zalety jak widać.
    Zobacz tu: https://www.alphashooters.com/sony-200-600-bag-guide/

  6. #6
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Poszukaj na allegro, jakieś są
    Jacek

  7. #7
    Awatar r_m
    Dołączył
    Dec 2021
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    95
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Jeśli nie K&F to można zobaczyć jeszcze plecaki Tenba (mam Solstice 20 i zestaw Canon R + również nie mała Sigma 150-600 pasuje)

  8. #8
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    lowepro protactic 450 aw ii dzisiaj oglądałem, chyba to mój nr 1 ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #9
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    lowepro protactic 450 aw ii dzisiaj oglądałem, chyba to mój nr 1 ?
    Ja przedwczoraj kupiłem MindShiftGEAR 013564 MindShiftGear Backlight 4.8 gal (18 L), Woodland Green
    https://www.amazon.com/dp/B07B4K6WBG...roduct_details

    Jestem super zadowolony, idealny rozmiar, do tego ma dwie ekstra kieszenie z przodu na kurtkę czy inne pierdoły, nie za duże, ale kurtka / koszula flanelowe / cos do jedzenia bez problemu wejdzie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2338.jpeg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	2,82 MB
ID:	251939
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2339.jpeg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	2,64 MB
ID:	251940
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2340.jpeg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	4,42 MB
ID:	251941

  10. #10
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    plecak godny uwagi ale w necie znalazłem opinie o kiepskiej jakości zamków błyskawicznych, miej to na uwadze, zdecydowałem się na Lowepro ProTactic 450 II AW
    Ostatnio edytowane przez viruuss ; 30.01.23 o 12:05
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

Podobne wątki

  1. Jaki plecak foto ?
    By POLM in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 23.08.15, 20:23
  2. Plecak foto + laptop
    By osiem1984 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 14.04.12, 00:29
  3. Plecak foto solidny acz niedrogi
    By marrek in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19.08.11, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.