Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 202

Wątek: M.Zuiko Digital ED 90mm F3.5 Macro IS PRO

  1. #141

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    9.976
    Siła reputacji
    215
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Jeszcze raz dzięki. Dziś już nie zdążę, ale jutro wypróbuję.
    Sprawdziłem chwilę oglądając. Tłumacz z japońskiego działa. Jeśli korzystasz z Firefoxa, to zainstaluj rozszerzenie AdblockPlus, które doskonale eliminuje wszelkie reklamy. Korzystam z niego od dawna i jestem bardzo zadowolony.

  2. #142
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.886
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Właśnie z Firefoxa korzystam i Adblocka mam zainstalowanego już od paru lat Obejrzałem z napisami w wersji polskiej i później angielskiej. W obu wersjach tłumaczenie daleko odbiega od ideału ale chyba jednak angielski tekst jest nieco bardziej zrozumiały.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  3. #143
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    749
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Zauważyłem z satysfakcją że mój pomysł na dyfuzor do lampy błyskowej nie jest im obcy:
    Też takie coś używam, bo najłatwiej się zakłada na obiektyw i chowa. A pomysł jest ...Olympusa, jeszcze z czasów hybryd „bridge camera” z serii IS. Był dołączony do makrokonwertera Lens B-Macro H.Q.Converter, (czyli po prostu soczewki nasadkowej).
    Potem ten konwerter sprzedawano jako MCON-40 do pierwszych cyfrówek, ale juz be dyfuzora, mimo że zachowano rowek na niego na obudowie soczewki.
    Szkiełko bardzo zacne, dwuelementowe, achromatyczne, jeden egzemplarz mam do dziś, jeden utopiłem w bagnie Ma dużą średnicę, spokojnie nada się do Macro 90 . Nawet jeszcze pałęta się po Amazonie:
    https://www.amazon.com/Olympus-Lens-.../dp/B00004Z81E

  4. #144

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    978
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Przepraszamy za opóźnioną dostawę obiektywu „M.ZUIKO DIGITAL ED 90mm Macro F3.5 IS PRO” Dziękujemy za nieustający patronat nad produktami OM Digital Solutions. Chcielibyśmy ogłosić ważne ogłoszenie dotyczące obiektywu „M.ZUIKO DIGITAL ED 90mm F3.5 Macro IS PRO”, którego premiera zaplanowana jest na 24 lutego 2023 r. Ze względu na dużą liczbę klientów, którzy dokonali rezerwacji, niektórzy klienci mogą być zmuszeni czekać na dostawę produktu po wprowadzeniu go do sprzedaży. Może to zająć trochę czasu. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować dla klientów oczekujących na nasze produkty oraz wszystkich zainteresowanych. Przepraszamy.
    https://jp.omsystem.com/cms/information/in20230214.pdf

  5. #145

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    978
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

  6. #146
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    5.801
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Cześć Robert Łuczak,

    z przyjemnością potwierdzamy, że rozpoczęliśmy wysyłkę nowego obiektywu M.Zuiko 90mm F3.5 Macro IS PRO. Jesteś jedną z pierwszych osób, która otrzyma zamówienie złożone w przedsprzedaży.
    Paczka dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni! SEE THE UNSEEN!

    W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta: camera.support@om-digitalsolutions.com

    Z pozdrowieniami
    Twój zespół OM SYSTEM

    Wczoraj dostałem

  7. #147

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    978
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Paczka dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni! ZOBACZ NIEWIDOCZNE!
    No to czekamy na opis co w niej znalazłeś.

  8. #148
    Awatar Makromaniak
    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    749
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Gratulacje !
    Weź linijkę, umieść w kadrze i napisz jaka jest odległość robocza dla mniejszych powiększeń - 1:4 i 1:2 (rzeczywistych czyli jak widzisz tam 34 i 68 mm )
    W takich skalach poruszam się przy większości zdjęć polskich motyli, ty też zdaje się je lubisz fotografować.....

    P.S. Irassowi się nie chciało

  9. #149

  10. #150
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.886
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Cześć Robert Łuczak,

    z przyjemnością potwierdzamy, że rozpoczęliśmy wysyłkę nowego obiektywu M.Zuiko 90mm F3.5 Macro IS PRO. Jesteś jedną z pierwszych osób, która otrzyma zamówienie złożone w przedsprzedaży.
    Paczka dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni! SEE THE UNSEEN!

    W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta: camera.support@om-digitalsolutions.com

    Z pozdrowieniami
    Twój zespół OM SYSTEM

    Wczoraj dostałem
    Ja też wczoraj dostałem identycznego maila. Pewnie obaj dostaniemy obiektywy tego samego dnia.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.04.18, 09:23
  2. Vivitar 90mm 1:2.8 auto telephoto macro - co to za obiektyw?
    By sepi19 in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28.12.13, 23:29
  3. Obiektyw Panagor 90mm f2.8 Macro PMC 1:1 - warto?
    By Iwo in forum Analogi Olympus i nie tylko
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27.12.10, 22:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.