Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Gdzie publikujecie swoje zdjęcia?

  1. #11
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    www.foto-przyroda.pl
    www.fotografia-przyrodnicza.art.pl

    ale bywam tam rzadko - jednak ludzie fotografujący tam to wielcy pasjonaci, którzy w wiekszości fotografują coś innego czając się na motyw po kilka godzin w czatowni

  2. #12
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Ja tu i kilka pokazałem na obiektywnych, ale nie podoba mi się ten portal. Zdjęcia tam przelatują strasznie szybko, wielki ruch, jakieś TWA... Niezbyt fajnie. Tutaj przyjemniej, bo sobie można miło w Ocenie Zdjęć o fotkach pogadać
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  3. #13
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    431
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Czasem wrzucam zdjęcia na www.trekearth.com - z tym, że nie jest to galeria dowolnych zdjęć, a raczej takich "turystycznych". Tj. prezentujących dane miejsce, lokalne atrakcje, krajobrazy, wydarzenia, naturę, architekturę itp.

    A poza tym to wrzucam do swojej galerii.

  4. #14
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar asfoto_p
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    okolice Tczewa
    Posty
    544
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    fotoprzyroda
    No i tutaj, do tego mam też stronę ale to tak dla znajomych ( ta z podpisu )
    I tak jeszcze sporo wody upłynie zanim komuś sie one spodobają, a i ja mam większe ambicje.
    ZAPRASZAM E510 14-42 & 40-150, Nikon D7000 & 17-50 Vr

  5. #15
    | OlyJedi Awatar sławekb
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Łagów
    Posty
    810
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Portale typu: plfoto,obiektywni mnie nie interesują. Moje zdjęcia można oglądać na fotoprzyroda.pl oraz czasami olympusclub, no i oczywiście w mojej skromnej galerii

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kali999
    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Posty
    731
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Swego czasu jak nie miałem własnej strony umieszczałem zdjęcia na plfoto i onephoto. Pierwsze straszne TWA, a o drugim to szkoda gadać, usunęli mi zdjęcie z galerii głównej, bo według nich miało za niski poziom pomijam to że za jedno zdjęcie z tej samej serii dostałem wyróżnienie w jednym z konkursów, i paru artystów wypowiedziało się na ich temat pochlebnie dlatego powiedziałem papa temu portalowi. Najlepiej jest mieć własną stronę i robić wystawki

  7. #17
    | OlyJedi Awatar witia
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    5.396
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    photoSIG; onePhoto (mocno moderują - artyści); plfoto i w paru innych.
    Z fototoku uciekłem - TWA - i to jakie!
    Pozdrówka.

  8. #18
    diabolique
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez kuba1984 Zobacz posta
    TWA się tam ładnie rozwija
    Cytat Zamieszczone przez suchar Zobacz posta
    jakieś TWA... Niezbyt fajnie.
    Cytat Zamieszczone przez kali999 Zobacz posta
    Pierwsze straszne TWA,
    Co wy macie z tym TWA? Mnie nie przeszkadza, że tam sobie ktoś punkciki nabija, a mnie nie. Pokazuję zdjęcia, które MNIE się podobają, takoż samo oglądam te, które mnie interesują, podpatruję technikę, uczę się sporo, a TWA zostawiam samym sobie (bo chyba o to im chodzi)
    Tak, że mnie akurat owa socjologiczna narośl na portalach fotograficznych ani ziębi, ani grzeje, czasem śmieszy. Jest kilku typów wyraźnie chorych na przerost ambicji - tych omijam. Generalnie, jak w życiu.
    Ale rozumiem, że czasem ktoś chce należeć do TWA i kolekcjonować punkciki zamiast fajnych kadrów. Nie potępiam, bo przecież każdy sam sobie wyznacza priorytety. Ja swoje ambicje realizuję w życiu zawodowym a nie za pomocą wirtualnych punkcików
    Dlatego uważam, że wszelkie portale foto mają swoją zaletę - uczą tych, którzy chcą się uczyć.
    To było tak OT

    PS. A zresztą, gdzie nie ma TWA
    Ostatnio edytowane przez diabolique ; 8.06.08 o 12:20

  9. #19
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    po prawie rocznej przerwie wróciłem na Foto.Recenzja no i się niestety srodze zawiodłem. Portalem rządzi kilku "gnojków" uważających się za wyrocznię. Pyskują pod zdjęciami, wystawiają niskie oceny, a nawet posuwają cię do gróźb. Stwierdzam jednoznacznie, że powrót był błędem i przychylam się do opinii moich znajomych fotografików, że publikacja w galeriach ogólnodostępnych i darmowych to głupota. Publikuje się tylko u siebie i na płatnych galeriach, ponieważ tam dzieciarnia nie ma praktycznie wstępu. Dodatkowo, najlepiej na portalach zagranicznych, bo to zupełnie inna klasa niż polskie.

  10. #20
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    311
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ja także wystawiam na Foto Recenzji i nigdy nie spotkałem się tam z niewłaściwym zachowaniem czy pyskowaniem (no może raz, niejaki Dzemski napisał że zdjęcie jest wypacykowane, co strasznie podrażniło moje artystyczne ego ;0). Jeśli chodzi o wystawianie niskich ocen, to fakt jeśli zdjęcie na to zasługuje (ale to chyba dobrze).

Podobne wątki

  1. Gdzie umieszczac swoje foto - darmowe WWW
    By vodnik in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 24.11.14, 21:28
  2. Tutaj możecie zamieścić swoje zdjęcia
    By fotografowanie.tk in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16.08.04, 13:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.