Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 116 z 116

Wątek: Wild Far West - galopem przez Dziki Zachód

  1. #111
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Niestety tanio już było. Wszędzie.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  2. #112
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Bardzo fajna relacja i kilka naprawdę fajnych strzałów górskich

  3. #113
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.282
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Z przyjemnością obejrzałem

  4. #114
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Ostatni dzień zaczeliśmy od upiornego upału w Palm Springs i Indian Wells.
    Tam były absolutnie wszystkie stopnie, zajrzeliśmy pod sukienkę Marilyn pstrykneliśmy fotkę "tu byłem", zobaczyliśmy kolka rezydencji- rzecz jasna z zewnątrz i schroniliśmy się w klimatyzowanym Starbuniu, zamawiając zimne napoje w największych dostępnych pojemnościach.
    Ostatnie godziny przed odlotem spędziliśmy w Venice Beach. Pacyfik pożegnał nas taki jak nas przywitał- zimny, wietrzny i pochmurny. Wcale nie było nam za ciepło, jakieś 25 stopni mniej. w trzy godziny

    Nazwa:  USA_tel_635.jpg
Wyświetleń: 106
Rozmiar:  899,3 KB

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20220818_092008.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	3,23 MB
ID:	248950

    Nazwa:  USA_tel_636.jpg
Wyświetleń: 108
Rozmiar:  818,1 KB

    Nazwa:  USA_tel_638.jpg
Wyświetleń: 105
Rozmiar:  401,7 KB
    Dziękujemy, że zachcieliście obejrzeć naszą relację z tej fantastycznej trasy. Wycieczka była męcząca ze względu na dupogodziny w samochodzie- przejechaliśmy wg licznika 4300 mil oraz wszechobecny upał. Natomiast wszystkie te fantastyczne miejsca są dostępne łatwo lub bardzo łatwo. Zarówno ze względu na brak czasu jak i umiejętności, ominęliśmy wszystkie opcje wymagające dłuższego trekkingu czy lepszej tężyzny fizycznej i doświadczenia. Nie mam też wrażenia że jakiś punkt można było ominąć bo wizyta w nim była stratą czasu - a na niektórych wyjazdach tak było. serdecznie polecam trasę po parkach narodowych WestCoast.

    Nazwa:  USA_tel_643.jpg
Wyświetleń: 108
Rozmiar:  529,8 KB
    Ostatnio edytowane przez Koriolan ; 18.10.22 o 19:28
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  5. #115
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Jeszcze raz dzięki za świetną relację.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  6. #116
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.739
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta
    Cena adekwatna do takiej wyprawy. I jak widzę miałem rację co do ceny dolara - dzisiaj zapłaciłbyś nawet 25% więcej (po przeliczeniu na złotówki).
    Cóż może kiedyś się taki wyjazd uda zorganizować.
    Podobnie korca mnie jeszcze parki narodowe Kanady. Tylko tam klimat ciut ostrzejszy... taki bardziej pod @paparapa
    Nie jestem aż tak wielkim zwolennikiem zimna. Jak widać na Svalbard nie dałem się namówić, ani na żadną Islandię. Nie przepadam za poziomo padającym deszczem jak i za potem spływającym stróżką po plecach... Chociaż jest szansa że mógłby odparować.
    A poważnie zmęczyły mnie pogoda w Hiszpanii, Włoszech czy Słowenii. O tłumie turystów przez grzeczność nie wspomnę.
    A i w tych kanadyjskich parkach trzeba na misie uważać. Oczywiście jeśli chce się trochę eksplorować teren trochę dalej od drogi.

    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Ostatni dzień zaczeliśmy od upiornego upału w Palm Springs i Indian Wells.
    Tam były absolutnie wszystkie stopnie, zajrzeliśmy pod sukienkę Marilyn pstrykneliśmy fotkę "tu byłem", zobaczyliśmy kolka rezydencji- rzecz jasna z zewnątrz i schroniliśmy się w klimatyzowanym Starbuniu, zamawiając zimne napoje w największych dostępnych pojemnościach.
    Ostatnie godziny przed odlotem spędziliśmy w Venice Beach. Pacyfik pożegnał nas taki jak nas przywitał- zimny, wietrzny i pochmurny. Wcale nie było nam za ciepło, jakieś 25 stopni mniej. w trzy godziny




    Dziękujemy, że zachcieliście obejrzeć naszą relację z tej fantastycznej trasy. Wycieczka była męcząca ze względu na dupogodziny w samochodzie- przejechaliśmy wg licznika 4300 mil oraz wszechobecny upał. Natomiast wszystkie te fantastyczne miejsca są dostępne łatwo lub bardzo łatwo. Zarówno ze względu na brak czasu jak i umiejętności, ominęliśmy wszystkie opcje wymagające dłuższego trekkingu czy lepszej tężyzny fizycznej i doświadczenia. Nie mam też wrażenia że jakiś punkt można było ominąć bo wizyta w nim była stratą czasu - a na niektórych wyjazdach tak było. serdecznie polecam trasę po parkach narodowych WestCoast.
    Tylko pogratulować wycieczki. I oczywiście zadowolenia, które dała ta wyprawa.
    Miło było pooglądać te obrazki ze "Świata dzikiego zachodu"

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



Podobne wątki

  1. Dziki powrót-ForrestSnap
    By ForrestSnap in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28.07.20, 00:36
  2. Where the wild roses grow...
    By Sapphiron in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14.10.14, 22:19
  3. Dziki na żywo
    By Rinho in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 5.04.11, 21:33
  4. Wild - moje zdjecia
    By WildLight in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 28.09.08, 15:04
  5. Dziki Ptak na/w blokowisku - Przygoda druga :D
    By Draxan in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30.10.05, 11:38

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.