Strona 77 z 97 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 969

Wątek: Pierwszy flagowiec od OM - bis

  1. #761

    Dołączył
    Nov 2019
    Mieszka w
    ETM
    Posty
    285
    Siła reputacji
    47
    Moja galeria
    U mnie działa wszystko prawidłowo jako zalogowany. I strona 66,67,68,69 i za każdym razem przenosi na koniec prawidłowo. Używam opery.
    OM-D E-M10 Mark II + lumix g25 1.7, ED 14‑150mm F4‑5.6 II, xiaoyi 42,5 1,8. / smartfonem już nie focę

  2. #762
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.875
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    "To jest komunikat systemu" - system sam sobie ustawił taki komunikat, czy jakiś bardziej lub mniej rozgarnięty moderator/admin ? podaruj sobie wycieczki do fret, moderator/admin nie ma licencji na nieomylność, warto o tym pamiętać
    Jak rozumiem komunikatem systemu jest 'Post przeniesiony' a 'czy głowa zdrowa' to już pytanie dcs.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  3. #763

    Dołączył
    Mar 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.198
    Siła reputacji
    98
    Moja galeria
    U mnie też wszystko w porządku, "mimo tylko" trzech komunikatów o przeniesieniu.

  4. #764
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    "To jest komunikat systemu" - system sam sobie ustawił taki komunikat, czy jakiś bardziej lub mniej rozgarnięty moderator/admin ? podaruj sobie wycieczki do fret, moderator/admin nie ma licencji na nieomylność, warto o tym pamiętać
    Ok, wytłumaczę jak "Zosi"
    Ktoś kto napisał kod vbulletina - czyli tego forum wpisał w jego kod również komunikaty systemowe. Po angielsku. Wersja polska wymaga przetłumaczenia w całości, łącznie z tymi komunikatami. Żaden skretyniały admin ani moderator tego nie wymyślił. I tu nie ma możliwości akceptacji lub nie, zdolności intelektualnych administracji.
    Tego i innych rzeczy wymaga licencja. I nikt ani nic tego nie zmieni. Jak zauważyłeś, często koledzy narzekają, że nie mogą dać komuś plusa ..."bo system". Tak, tak jest system ustawiony. Można to zmienić, ale to jest złamanie warunków licencji.
    Więc proszę Cię - nie wypisuj w zawoalowanej formie negacji moich zdolności intelektualnych. Jestem wykształconym informatykiem, mam pojęcie o problemie, ale mogę się posługiwać tylko takimi narzędziami do jakich mam dostęp.
    A to że nie jestem nieomylny to wiem. Mam w sobie dość pokory aby wiedzieć kiedy się nie odzywać, a kiedy przeprosić - w przeciwieństwie do Ciebie i jeszcze trzech kolegów.
    Nie będzie więcej dyskusji w tej sprawie z mojej strony, natomiast jeśli jeszcze raz - nawet w domyśle mnie obrazisz to dostaniesz bana.
    ... i przypadkiem nie pisz: "no powiedz gdzie ciebie obraziłem". To widać, słychać i czuć.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  5. #765
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Ja mam 43 komunikaty

  6. #766
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ok, wytłumaczę jak "Zosi"
    Ktoś kto napisał kod vbulletina - czyli tego forum wpisał w jego kod również komunikaty systemowe. Po angielsku. Wersja polska wymaga przetłumaczenia w całości, łącznie z tymi komunikatami. Żaden skretyniały admin ani moderator tego nie wymyślił. I tu nie ma możliwości akceptacji lub nie, zdolności intelektualnych administracji.
    Tego i innych rzeczy wymaga licencja. I nikt ani nic tego nie zmieni. Jak zauważyłeś, często koledzy narzekają, że nie mogą dać komuś plusa ..."bo system". Tak, tak jest system ustawiony. Można to zmienić, ale to jest złamanie warunków licencji.
    Więc proszę Cię - nie wypisuj w zawoalowanej formie negacji moich zdolności intelektualnych. Jestem wykształconym informatykiem, mam pojęcie o problemie, ale mogę się posługiwać tylko takimi narzędziami do jakich mam dostęp.
    A to że nie jestem nieomylny to wiem. Mam w sobie dość pokory aby wiedzieć kiedy się nie odzywać, a kiedy przeprosić - w przeciwieństwie do Ciebie i jeszcze trzech kolegów.
    Nie będzie więcej dyskusji w tej sprawie z mojej strony, natomiast jeśli jeszcze raz - nawet w domyśle mnie obrazisz to dostaniesz bana.
    ... i przypadkiem nie pisz: "no powiedz gdzie ciebie obraziłem". To widać, słychać i czuć.
    w 4 literach mam twoje groźby, bez tego dogorywajacego forum też będę żył, może nawet lepiej ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  7. #767

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Dla jakiejś strony 67 która się komuś w pewnych warunkach nie wyświetlała
    ktoś zdecydował skopiować wątek
    i zasypać forumowiczów spamem powiadomień*?

    -Serio?


    *bo podobno wie jak działa system

    ....
    Pomysły wykształconego informatyka w sezonie ogórkowym.
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 7.07.22 o 02:57

  8. #768
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Dla jakiejś strony 67 która się komuś w pewnych warunkach nie wyświetlała
    ktoś zdecydował skopiować wątek
    i zasypać forumowiczów spamem powiadomień*?

    -Serio?


    *bo podobno wie jak działa system

    ....
    Pomysły wykształconego informatyka w sezonie ogórkowym.
    I tak ci utrudniło życie skasowanie 67 powiadomień, które spamem nie są i które były spowodowane przywróceniem możliwości pełnego korzystania z forum jednemu z nas?
    Co się z ludźmi porobiło? Jestem przerażony takim egoizmem. Masakra.....

    Aaaaa , faktycznie mogło ci to zająć czas do 2;52 jeśli kasowałeś je pojedynczo ....

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



  9. #769
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    @Bodzip, po tym to zrobiłeś mam bezproblemowy dostęp do nowego tematu. Bardzo dziękuję.
    W kwestii powiadomień - chyba oczywistym jest (no powinno w każdym razie) każdy dostał ich dokładnie tyle, ile miał wpisów w poprzednim temacie. Ja dostałem 70+. Powiadomienia są generowane automatycznie, i można skasować hurtowo zaznaczając wszystkie jednocześnie, dwa kliknięcia myszką…..

  10. #770
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Nie mogę znaleźć tego wielokrotnie zapowiadanego tutaj testu OM-1 jednego z tutejszych forumowiczów
    -tego co to miał pożyczony aparat i wrzucił nawet jakieś zdjęcia w bieda-rozdzielczości.

    Ten test trafił do innego tematu?
    Ten test jeszcze nigdzie nie trafił, bo go nie ma. Jak będzie, to link na pewno tutaj trafi.

    Od razu ostrzegam, że zdjęcia w nim też będą w bieda-rozdzielczości, więc nie wiem, czy warto czekać.
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 7.07.22 o 08:20
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Sony A9 - nowy flagowiec
    By nightelf in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 26.03.19, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.