m_a_g jak się nazywa firma w której pracujesz i co produkuje ?
m_a_g jak się nazywa firma w której pracujesz i co produkuje ?
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły
zadałem pytanie po tym co napisałeś wcześniej, właściwie to uzyskałem odpowiedź
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły
www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb
No to jak tak, to ja przepraszam, bo cały czas komentowałem w temacie z punktu widzenia fotoamatora, a nie jubilera
To proponuję nie narzekać że nowa matryca szumi tak samo jak stara, bo przy biżuterii nie ma to znaczenia przecież. Lepiej skupić się na tym że to ulubiona firma i apart ładnie się prezentuje na ramieniu, do tego kosztuje ile trzeba więc jest +10 do statusu na dzielnicy![]()
Aparaty fotograficzne to nie towar pierwszej potrzeb. , Jeśli więc firma chcąc przeginać z cenami, musi się liczyć z plajtą.
Jeśli zaś ten sprzęt ma status biżuterii, to jednak powinien jeszcze podrożeć co najmniej ze dwa razy..
Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.
Biżuterią były tylko te co ładniejsze PENy i retro OM-D. OM-1 to już czysto utylitarna forma, nie pasuje do świecidełka.
www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb
Fujifilm właśnie opatentowało obiektywy XF 400 mm f/4 oraz XF 550 mm f/5.6 z powierzchniami dyfrakcyjnymi -jak w Canonie.
patent Fuji https://ipforce.jp/patent-jp-P_B1-7043439
tak to wygląda w Canon https://www.optyczne.pl/427.1-Test_o...st%C4%99p.html
Dzięki umieszczeniu dyfrakcyjnego elementu optycznego DOE aberracja chromatyczna jest zadowalająco korygowana, a rozmiar i wagę układu optycznego można zmniejszyć, jednocześnie tłumiąc te aberracje.