Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Filtry

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    @fret - bardzo mocno się zakręciłeś - jak ten filtr polar. Przy okazji obrażasz, ale to nic, niektórzy tak mają. Zawsze warto się dowartościować.

    https://www.fotezja.pl/filtr-szary-fader-czy-warto/
    @Bodzip szkoda poświęcać uwagę na takie drobiazgi i śmiesznostki.

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    @fret - bardzo mocno się zakręciłeś - jak ten filtr polar. Przy okazji obrażasz, ale to nic, niektórzy tak mają. Zawsze warto się dowartościować.
    ...
    Po prostu przykro patrzeć na śmierć fajnego forum

    Nigdy bym nie pomyślał, że to właśnie Ty się do tego przyczynisz, zwyczajny szok

    Jeśli czujesz się obrażony, to przepraszam, myślałem, że świadomie idziesz w tym kierunku, bo ja się niestety obawiam, że prowadzisz olympusclub w kierunku olympusforum, czyli może być głupio, ale musi być słodko, a jak się to skończyło, to wiadomo. Nie idź tą drogą
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #13
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.004
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    @fret,
    Olympusclub lub to zdjęcia. Pokazałeś choć jedno?
    Olympusclub lub to spotkania i złoty. Byłeś choć na jednym?
    Zresztą, szkoda dyskusji.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    @fret,
    Olympusclub lub to zdjęcia. Pokazałeś choć jedno?
    ...
    Jesteś tak głupi, tak złośliwy, czy tak sklerotyczny? Nawet wontka sobie założyłem i w jednym konkursie wystartowałem. Jeśli uważasz, że ich nie miałem, to czemu chciałeś, żebym podesłał coś do poprawki?
    Olympusclub jest forum użytkowników, a nie fanatyków. Każdy użytkownik ma jakieś życie pozafotograficzne.
    Bodzipie, daj bana, sięgnąłeś dna, miziaj się z parapetem...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jesteś tak głupi, tak złośliwy, czy tak sklerotyczny?
    Oj . Uważaj. Możesz naprawdę bana dostać.

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    Oj . Uważaj. Możesz naprawdę bana dostać.
    Kilka już dostałem, a jeśli chodzi o wieczystego, to się obawiam, że też nie ryzykuję zbyt wiele, bo ta formuła forum szybko padnie. Po prostu żal, jestem tu chyba ponad 10 lat i takiej beznadziei jeszcze tu nie było. To zawsze było forum otwarte na wszelkie dyskusje, czasy Mirka/Irka, to było po prostu szcztowanie i nawet nie mam złudzeń, że te czasy wrócą, ale teraz tylko słodkie pierdy o nijakich fotkach z wakacji są promowane. Nie mój klimat.
    Ostatnio edytowane przez fret ; 4.07.22 o 14:21
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #17
    Awatar koza
    Dołączył
    May 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    492
    Siła reputacji
    54
    Moja galeria
    @fret
    Nawet wontka sobie założyłem i w jednym konkursie wystartowałem.
    Podeślesz linka?

  8. #18
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Kilka już dostałem, a jeśli chodzi o wieczystego, to się obawiam, że też nie ryzykuję zbyt wiele, bo ta formuła forum szybko padnie. Po prostu żal, jestem tu chyba ponad 10 lat i takiej beznadziei jeszcze tu nie było. To zawsze było forum otwarte na wszelkie dyskusje, czasy Mirka/Irka, to było po prostu szcztowanie i nawet nie mam złudzeń, że te czasy wrócą, ale teraz tylko słodkie pierdy o nijakich fotkach z wakacji są promowane. Nie mój klimat.
    @fret nie rozumiem dlaczego biadolisz nad czymś czego tu nie ma. Nie ma tu zdjęć takich jak lubisz, to się nie zmuszaj i nie przyłaź tu. Asceza jakaś czy co? Musisz normę wykonać?
    Chcesz aby dyskutowano, wymieniano poglądy, aby forum żyło, to nie pisz pierdół o żarciu tylko prezentuj swoje prace do których będziemy mogli się odnieść. Z chęcią zobaczę tu Twoje zdjęcia.
    A jeśli, jak piszesz, robisz dobre foty nie rozumiem czemu nie realizujesz się tu. Spokojnie dobre fotki się obronią. Jak na razie to poza marudzeniem, straszeniem i jakimś innym bełkotem nic nie wnosisz.
    Dziwi mnie też Twoja pogarda do lepszych czy gorszych dokonań kolegów. To, że to nie Twoja bajka to nie powód , aby dyskredytować czyjąś pracę. Uogólniając nazywa się to brakiem ogłady.
    Masz uwagi do zdjęć to pisz śmiało na ich temat . Na pewno wielu skorzysta i czegoś się nauczy. A jak nie masz nic konkretnego do napisania to lepiej idź na fejsa.

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



  9. #19

    Dołączył
    Jun 2022
    Mieszka w
    Stryków
    Posty
    36
    Siła reputacji
    6
    Moja galeria
    Dobra, pogadali se to wróćmy do tematu. ? Jeszcze mam w planach jakieś prostokątne nabyć. Wiem że hitech, lee robi robotę ale są w ujjj drogie. Czy ktoś brał od skośnookich coś i może polecić?

  10. #20
    Awatar koza
    Dołączył
    May 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    492
    Siła reputacji
    54
    Moja galeria
    Ja mam Cokin, czy mogę polecić? Nie wiem, czasami po prostu z nich korzystam w ramach zabawy/do dokumentacji miejsc. Średnio są wygodne z tym całym montażem - choć tragedii też nie ma..., do tego dali tekturowe pudełko i nigdy jakoś nie rozkminiłem w co je wkładać, żeby np. przeżyły dalszą i mniej bezpieczną podróż w plecaku (póki co jeżdżą w aluminiowym pudełku z innymi fantami, ale to nie jest moje wymarzone rozwiązanie). Nie zauważyłem jakiś wad, ale też nie jestem jakimś specem.

    Zdjęcia prosto z puszki, w pełnej rozdzielczości, zobacz sobie czy nie ma jakiś artefaktów, zafarbów.
    1.
    Nazwa:  P6250381.JPG
Wyświetleń: 96
Rozmiar:  8,96 MB


    2.
    Nazwa:  P6250385.JPG
Wyświetleń: 94
Rozmiar:  8,86 MB

Podobne wątki

  1. filtry
    By markopolo in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24.10.09, 17:27
  2. SP-3XX i filtry
    By Mad in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22.09.06, 08:02
  3. filtry w c-765
    By frycek in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11.10.04, 14:22
  4. filtry etc..
    By maland in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28.09.04, 13:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.