Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Uszczelnienia w różnych aparatach

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    77
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Uszczelnienia w różnych aparatach

    Pewnie już czytaliście:
    https://www.swiatobrazu.pl/w-aparaci...je-pajak-.html
    Dziwi mnie jak jest uszczelniony ten aparat - no chyba że mają taki syf w czasie produkcji.
    Ja z kanonem G3, 350, 400, 40, 7d chodziłem w różnych miejscach w różnych warunkach (deszcz, mgła mróz) i nigdy nie miałem problemów że coś się dostało do środka.
    A wasze doświadczenia z korpusami? ( nie chodzi tu o dziadostwo które ktoś złapał gdy wymieniał obiektyw w czasie gdy ktoś obok opróżniał worek odkurzacza.

  2. #2
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fotna Zobacz posta
    Pewnie już czytaliście:
    https://www.swiatobrazu.pl/w-aparaci...je-pajak-.html
    Dziwi mnie jak jest uszczelniony ten aparat - no chyba że mają taki syf w czasie produkcji.
    Ja z kanonem G3, 350, 400, 40, 7d chodziłem w różnych miejscach w różnych warunkach (deszcz, mgła mróz) i nigdy nie miałem problemów że coś się dostało do środka.
    A wasze doświadczenia z korpusami? ( nie chodzi tu o dziadostwo które ktoś złapał gdy wymieniał obiektyw w czasie gdy ktoś obok opróżniał worek odkurzacza.
    Dwie sprawy.
    Po pierwsze: ten pająk do wizjera aparatu najprawdopodobniej dostał się przez komorę aparatu przy wymianie obiektywu, a nie z powodu braku uszczelnień.
    Po drugie: doświadczenia z korpusami? Proszę bardzo: mój Panasonic G9 po wystawieniu go na niezbyt mocny, ale długotrwały deszcz, miał cały zaparowany (od środka) wizjer który nigdy nie wysechł.

  3. #3
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Te uszczelnienia pewnie działają na zasadzie, że coś wpuszczą, ale nie wypuszczą.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

Podobne wątki

  1. Gorące Pixele w waszych aparatach
    By constrictor in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 5.08.03, 09:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.