Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Foch kano

| OlyJedi
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria

Foch kano

Ukrainian soldiers trying to save the father of a family of four — the only one at that moment who still had a pulse — moments after being hit by a mortar while trying to flee Irpin, near Kyiv, on Sunday.Credit...Lynsey Addario for The New York Times
    Ostatnio edytowane przez apz ; 7.03.22 o 03:29

| OlyJedi
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Post skasowany
    Witaj kano,

Twój post został usunięty przez moderatora lub administartora.

===
    Post ID: Ukrainian soldiers trying to save the father of a family of......
    Temat: Fotografia Miesiąca - Marzec 2022 - wątek do zgłaszania fot
    Powód: To nie jest miejsce do wstawiania zdjęć ludzi spoza forum
    ===
    Administracja miała kilka opcji do wyboru:
    1. Zrobienie wyjątku ze względu na wagę przekazu
    2. Wyłączenie zdjęcia z konkursu, ale pozostawienie go ze względu na wstrząsającą wymowę
    3. Przeniesienie do innego wątku.
    Wybrano najgorszą opcję.
    Po wielu latach obecności żegnam, zbyt ciasno tutaj.
    Pozdrawiam, Kano

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    459
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kano Zobacz posta
    Post skasowany
    Witaj kano,

Twój post został usunięty przez moderatora lub administartora.

===
    Post ID: Ukrainian soldiers trying to save the father of a family of......
    Temat: Fotografia Miesiąca - Marzec 2022 - wątek do zgłaszania fot
    Powód: To nie jest miejsce do wstawiania zdjęć ludzi spoza forum
    ===
    Administracja miała kilka opcji do wyboru:
    1. Zrobienie wyjątku ze względu na wagę przekazu
    2. Wyłączenie zdjęcia z konkursu, ale pozostawienie go ze względu na wstrząsającą wymowę
    3. Przeniesienie do innego wątku.
    Wybrano najgorszą opcję.
    Po wielu latach obecności żegnam, zbyt ciasno tutaj.
    Pozdrawiam, Kano
    Widzę, że jeszcze jesteś, więc poczytaj:
    • po pierwsze - czy to jest Twoje zdjęcie ? Nie, więc o czym mowa
    • po drugie - jeśli Twoje, to nikt inny tego zdjęcia nie zgłosił. Sam zgłaszasz swoje ? Samouwielbienie ?
    • po trzecie - zdjęcie jest tak mocne, że młodzi użytkownicy mogą dostać traumy. Chyba że jesteś sadystą.
    • po czwarte i ostatnie - ode mnie dostałbyś bana.

A teraz możesz odchodzić, wolna wola.
    Wojna to nie powód aby być brutalem.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    358
    Moja galeria
    Decyzję o usunięciu zdjęcia wstawionego przez Kano uważam za słuszną. Uważam wprawdzie że chęć eliminacji polityki z forum jest nadmierna i często ogranicza prawo do swobodnej wypowiedzi, ale musimy przestrzegać pewnego porządku - w tym wątku wstawiamy tylko zdjęcia konkursowe. Nie widziałem tego zdjęcia wstawionego przez kano - być może w HydeParku byłoby OK.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 7.03.22 o 03:34
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Decyzję o usunięciu zdjęcia wstawionego przez Kano uważam za słuszną. Uważam wprawdzie że chęć eliminacji polityki z forum jest nadmierna i często ogranicza prawo do swobodnej wypowiedzi, ale musimy przestrzegać pewnego porządku - w tym wątku wstawiamy tylko zdjęcia konkursowe. Nie widziałem tego zdjęcia wstawionego przez kano - być może w HydeParku byłoby OK.

...
    @wyszomir Nie byłoby....
    Zdjęcie było cudze, z podaniem autorki, drastyczne, wojenne zrobione gdzieś pod Kijowem. Zacytowane bez podania żródła.
    W żaden sposób nie mieszczące się w regulaminie FM, foch kolegi kano dowodzi niewiedzzy o zasadach zgłaszania zdjęć do FM oraz publikacji jakichkolwiek zdjęć nie własnych zdjęć w postach tego forum.
    Z uwagi na drastyczność to zdjęcie nie nadaje się do publikacji na olympusclubie nawet jakby było własnym zdjęciem kano...
    po nazwisku znajdziesz aktualne zdjęcia autorki

Przychylam się do opinii Bodzipa za wycięty numer dałbym także odpoczynek od forum.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 7.03.22 o 03:30
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

| OlyJedi
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Proszę nie manipulować. Podane zostało źródło New York Times. Zdjęcie nie ma nic wspólnego z polityką.
    "Z uwagi na drastyczność to zdjęcie nie nadaje się do publikacji na olympusclubie nawet jakby było własnym zdjęciem kano..."
    "Przychylam się do opinii Bodzipa za wycięty numer dałbym także odpoczynek od forum.". To cenzura połączona z groźbą, zresztą już nieskuteczną.

Sam zdecydowałem, że należy mi się odpoczynek od forum gdzie MUSI być miło, ładnie i przyjemnie. Nie teraz. Internet nie jest moją ucieczką
    To nie fochy, nikogo nie zaatakowałem, nie obraziłem się. Wyraziłem swoją opinię i pożegnałem się. Proszę więc to uszanować.
    Kano
    P.S. To ostatni post, tylko dlatego, że głos zabrał moderator.
    Ostatnio edytowane przez kano ; 7.03.22 o 06:18

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    459
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Marku, nawet w telewizji różnych państw zdjęcia osób zabitych są zamazane. Tu byłu 4 trupy - matka, dzieci i umierający ojciec. I jeszcze widoczne twarze. Młodzi ludzie.
    Dawno tak potwornego zdjęcia nie widziałem.
    Wiem, jest wojna, wiem - będzie takich drastycznych scen więcej. Ale nie czarujmy się, na to forum zaglądają też ludzie młodzi.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria
    Bogdan nie denerwuj się. Szkoda nerwów.

'Kopiuj wklej' działa perfekcyjnie.
    Zastanawiam się skoro to taki ważny przekaz. Czemu to kolega nie zamieścił własnoręcznie zrobionych zdjęć?
    Pojechać, zrobić zdjęcia, wykupić domenę i pokazywać.... Przecież to taki ważny temat.

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    358
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Marku, nawet w telewizji różnych państw zdjęcia osób zabitych są zamazane. Tu byłu 4 trupy - matka, dzieci i umierający ojciec. I jeszcze widoczne twarze. Młodzi ludzie.
    Wiem, jest wojna, wiem - będzie takich drastycznych scen więcej. Ale nie czarujmy się, na to forum zaglądają też ludzie młodzi.
    Jak już pisałem nie widziałem tego zdjęcia, więc nie oceniam czy mogłoby być pokazane na naszym forum. Wiem jedno - jeśli mogłoby to na pewno nie w wątku konkursowym - dlatego poparłem decyzję o jego usunięciu.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    117
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    pomijając kwestię samego kolegi @kano , to bardzo szkoda , że takie fotografie są zamazywane . Zakłamujemy rzeczywistość na własne życzenie . Chronimy młodych przed czym ?? ... przed wiedzą o skutkach ?? ... przed świadomością , że ten poukładany bańkowy światek może się jednego dnia rozlecieć ?? ... że to nie filmik i nie gierki gdzie jest siedem żyć ?? ... że bomba wybucha i zabija , a nie , że wybucha i wszyscy biegną dalej ??

Nie chodzi tu o regulamin , czy zasadność zamieszczania tu czy tam . Chodzi o fakt , że nic nie mówiące foty to jedno , filmy wojenne drugie , a rzeczywistość swoje . Nie zrozumie tego nikt . kto choć raz nie był pod ostrzałem i nie widział skutków . Zamiatanie tej wiedzy pod dywan przynosi więcej szkody niż pokazanie prawdy i ewentualne wyrzyganie śniadania . Moje zdanie ...

Uprawnienia umieszczania postów