Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: Okołopremierowe porównania i dyskusje sprzętowe

  1. #41
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez pstrykacz_smartfonowy Zobacz posta
    Zaczynasz strugać wielkiego fotografa z fullfrejmem. Wyluzuj koleś. Obrażasz, bo zostałeś uświadomiony, że dzisiaj pośród miliardów fotografów jesteś nieistotny? Jak jesteś na tyle głupi że musisz targać po kilka kilogramów sprzętu aby móc zrobić dobre zdjęcie i próbujesz z tego robić zaletę to nie ta droga. Takie czasy. Sprzęt to kwestia wyboru. Jak masz odrobinę oleju w głowie to dostosujesz jakość do medium w jakim będziesz się prezentował. Dzisiejszy aparat cyfrowy lub smartfon daje większe możliwości niż małoobrazkowa fotografia analogowa. Więc magia wielkiego pana fotografia z magiczną skrzynką i tajemną wiedzą umarła. Podobnie jak zaszczyt wystawiania wielkoformatowych wydruków na wystawach na które chodzi garstka, a większą oglądalność ma zapowiedź wydarzenia na mediach społecznościowych. O ile się dobrze kliknie.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Przykro mi, ale tu musiałem włączyć cenzurę. To tak z lekka zakrawało na obrażanie.
    Bodzip
    Zlituję się i postaram się coś ci wyjaśnić. Może dotrze.kto wie.....
    1. Nie ja zacząłem obrażać tylko właśnie ty. Może gdybyśmy pili razem wódkę, to moja reakcja była by inna.
    2. Mądry człowiek zastanowi się dlaczego ten gość tak robi. Jaki jest tego powód.
    3 Nie chcę abyś mnie niczego uczył i uświadamiał. Pozostaw siły, aby to robić w kręgu swoich znajomych. Ja sam doskonale wiem czego chcę i w jaki sposób dobrze i efektownie mi się pracuje.
    4. Chciałbym abyś stosował się do swoich prawd objawionych. I jeśli piszesz że sprzęt to kwestia wyboru, to daj mi wybrać sprzęt do woli. Nawet gdyby wydawałoby ci się to największym absurdem
    I jeszcze rozciągnijmy to na sposoby fotografowania.
    5. A przede wszystkim szanuj innych ludzi, i ich sposób na życie.

    To tak w paru żołnierskich słowach.... w grzecznej salonowej wersji do internetu. Bogdan swoje lata ma, więc trzeba o niego dbać i nie przeciążać go w sprzątaniu. Nie wiem co straciłem. Pewnie było grubo skoro @Bodzip już tu posprzątał.


    Widać wyraźnie, że nerwy ci puszczają. Może żyjesz w dużym stresie, albo pewnie jesteś niedotleniony.
    Sugeruję urlop dla uspokojenia skołatanych nerwów.




    Ps.

    Witaj w klubie @m-a-g.
    Ostatnio edytowane przez paparapa ; 21.02.22 o 19:24

  2. #42

    Dołączył
    Nov 2019
    Mieszka w
    ETM
    Posty
    285
    Siła reputacji
    47
    Moja galeria
    Paparapa. Pozdrawiam cię...
    OM-D E-M10 Mark II + lumix g25 1.7, ED 14‑150mm F4‑5.6 II, xiaoyi 42,5 1,8. / smartfonem już nie focę

Podobne wątki

  1. Dyskusje o metodzie i głosowaniu...
    By apz in forum Konkurs Fotografia Miesiąca
    Odpowiedzi: 332
    Ostatni post / autor: 5.01.16, 21:59
  2. Złoty karp - 2 największe sprzętowe życzenia
    By Hom_er in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1.09.13, 17:57
  3. Dylematy sprzętowe kontra robienie zdjęć
    By piotreek27 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 6.02.13, 13:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.