Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Aparat do fotografowania sportu - amatorsko

  1. #11
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    No i weź pod uwagę, że 200mm może być za szerokie na FF. Ja bym głosował na D500.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #12
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    A może podstawowe pytania : ... czemu Olympus i jaka kasa do wydania ?? ... bo jak widzę Koledzy się produkują już prawie na profesjonalnym poziomie sprzętowym , a Autor zaznaczył , że foci amatorsko .

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Jeśli już coś jest ze stajni Nikona to nie wiem czy nawet z50 by nie dała temu nowego życia trochę, bo i af jest do 11 fps z trakingiem (inny Af niż w d7100) i choćby stąd ISO używalne jest jak dla mnie "na oko" lepsze niż w d7100 (https://www.dpreview.com/reviews/ima...dget=1&x=0&y=0)

    A jest taniej nabyć niż z6 (które by dało lepszy AF performance i ISO) czy d500...
    Z50, Z5, Z6 i Z7 mogą nie podołać. AF działa w nich inaczej niż w lustrach i jednak nie jest tak pewny jak w D500 i D850. Z bezluster na pewno podoła Z9 .
    D500 mz to najlepszy wybór. No i do bagnetu F obiektywy będą raczej taniały. Ale decydować będzie główny zainteresowany.

  4. #14

    Dołączył
    Nov 2019
    Mieszka w
    ETM
    Posty
    285
    Siła reputacji
    47
    Moja galeria
    No ale Z6 2 i Z7 2 mają podwójne procesory więc autofokus będzie lepiej działać. Tyle, że to zabawa na nowej szklarni i body tak naprawdę... czyli kwota 20tys. zł plus

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    ... bo jak widzę Koledzy się produkują już prawie na profesjonalnym poziomie sprzętowym , a Autor zaznaczył , że foci amatorsko .
    To może niech kupi iphona13 ale w wersji zwykłej ale nie pro
    OM-D E-M10 Mark II + lumix g25 1.7, ED 14‑150mm F4‑5.6 II, xiaoyi 42,5 1,8. / smartfonem już nie focę

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Autor już dawno przestał czytać, pewnie liczył na cudowny sprzęt, a w sporcie sprzęt jest tylko uzupełnieniem umiejętności.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  6. #16
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Autor już dawno przestał czytać, pewnie liczył na cudowny sprzęt, a w sporcie sprzęt jest tylko uzupełnieniem umiejętności.
    ... teraz zaczyna męczyć nikoniarzy , ale także bez szczegółów . Coś by chciał zmienić , może to może tamto .... faktycznie chyba liczy na wundershnellmaschine ...

  7. #17
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    No niestety umiejętność robienie przyzwoitych zdjęć wiąże się z dużą pracą. A sprzęt jak napisał fret, jet uzupełnieniem umiejętności.
    Cudownej maszyny ani świętego graala nie będzie.

  8. #18

    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    ... teraz zaczyna męczyć nikoniarzy , ale także bez szczegółów . Coś by chciał zmienić , może to może tamto .... faktycznie chyba liczy na wundershnellmaschine ...
    nie do końca przestał czytać wątek. Po prostu sprawa została odłożona na później.
    Historia ma ciąg dalszy. Kupiłem - TERAZ BĘDZIE ŚMIECH - Nikona D700
    Pożyczyłem od kolegi i jak na moje fotografowanie w zupełności mi wystarczy. Wiem że mecz za dnia ale AF dużo lepszy niż w moim D7100. Ktoś kiedyś powiedział że lepsze jest ostre zaszumiony zdjęcie niż nieostre bez szumu.

    Bardzo mi się podoba pierwsza wersja OM-D EM-1. Może kiedyś go sobie kupię z obiektywem 40-150. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.
    Poniżej klatka z D700 z moją Sigmą
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4770.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	321,8 KB
ID:	248632

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 5.12.12, 10:32
  2. LeonAmator Amatorsko
    By LeonAmator in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12.06.11, 00:22
  3. Aparat do fotografowania dokumentów do 500 zł
    By Davi in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19.04.11, 22:06
  4. Foty do oceny, amatorsko
    By bartek86 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 8.06.10, 10:09
  5. amatorsko wypstrykane
    By jagacicha in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 23.05.10, 21:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.