Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gimbal do m43

  1. #1
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria

    Gimbal do m43

    Szukam jakiegoś lekkiego gimbala pod m43 z lekką stałką w stylu Panasonic Lumix G f/1.7 II ASPH. Dzisiaj kilka godzin łaziłem po lesie z FeiyuTechem pod większy system i czuję, że ręka jest do wymiany. Fajnie gdyby to był budżetowy sprzęcik. Macie jakieś pomysły?

  2. #2
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    DJI Ronin? Jakiś czas temu zaproszono mnie to udziału w wideo reklamowym jednej z firm z którymi pracowaliśmy, i wszystko było kręcone A6400 + jakaś mała stałka + DJI Ronin właśnie. Miałem okazję trochę się pobawić i nie był to super ciężki sprzęt - z drugiej strony nie sądzę aby jakikolwiek gimbal był projektowany pod kilkugodzinne wycieczki po lesie

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    PS. Konkretnie zobacz sobie DJI Ronin SC (jest kilka innych modeli), robiony specjalnie pod małe bezlusterkowce.

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Zhyiun Crane-M.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    DJI Ronin? Jakiś czas temu zaproszono mnie to udziału w wideo reklamowym jednej z firm z którymi pracowaliśmy, i wszystko było kręcone A6400 + jakaś mała stałka + DJI Ronin właśnie. Miałem okazję trochę się pobawić i nie był to super ciężki sprzęt - z drugiej strony nie sądzę aby jakikolwiek gimbal był projektowany pod kilkugodzinne wycieczki po lesie

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    PS. Konkretnie zobacz sobie DJI Ronin SC (jest kilka innych modeli), robiony specjalnie pod małe bezlusterkowce.

    Lżejszy od tego Feiyutecha, którego miałem o "tylko" o 150g. Niby coś, ale w swojej łepetynie wyobraziłem sobie coś jeszcze lżejszego, zwłaszcza na dłuższe trasy. Oprócz zmęczenia ręki nie chciałbym dodatkowo męczyć pleców i nóg. To by była 1/3 dodatkowej masy sprzętu foto w moim plecaku. O ile na kajaku to nie ma większego znaczenia, to w Tatrach wydaje się to zbędną gramaturą

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Zhyiun Crane-M.
    I to jest super sprawa. Mój Panas ze stałkami nie przekroczy 600 gram, a tu udźwig mam do 720. Dzięki. Idę oglądać testy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.