Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wycena używanego 40-150mm F2,8 PRO M.ZUIKO + MC-14

  1. #1

    Dołączył
    May 2020
    Mieszka w
    Tam gdzie ty
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Wycena używanego 40-150mm F2,8 PRO M.ZUIKO + MC-14

    Witam, obiektyw 40-150mm F2,8 PRO M.ZUIKO + MC-14

    kupiony w maju 2020 roku, w chwili obecnej od 6 mcy nie używany, wcześniej sporadycznie. Nieduży przebieg, brak uszkodzeń. Proszę o pomoc z właściwą wyceną. Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar koza
    Dołączył
    May 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    492
    Siła reputacji
    54
    Moja galeria
    Rok temu był nowy po 4k w promocji. Czy taka promocja będzie jeszcze kiedyś - nie wiem (i szczerze - nie sądzę), więc powiedziałbym że pewnie za ok. 4k możesz celować (+ pewnie jakieś 700-1000 za MC-14).

  3. #3
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    229
    Moja galeria
    hmmm, allegro + olx da odpowiedz na pytanie, chcesz sprzedać czy sprzedawać ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  4. #4

    Dołączył
    May 2020
    Mieszka w
    Tam gdzie ty
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Chcę sprzedać. Nie chcę się bawić w wystawianie przedmiotu na tych portalach. Koledzy tu, na forum pomogli mi kupić ten sprzęt i chciałbym go też tu odsprzedać ale niestety nie mam takiej możliwości - możliwe, że ze względu na zbyt małą ogólną ilość postów.

  5. #5
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez thurin69 Zobacz posta
    Chcę sprzedać. Nie chcę się bawić w wystawianie przedmiotu na tych portalach. Koledzy tu, na forum pomogli mi kupić ten sprzęt i chciałbym go też tu odsprzedać ale niestety nie mam takiej możliwości - możliwe, że ze względu na zbyt małą ogólną ilość postów.
    Nie rozumiem problemu. Wystaw jako aukcję Allegro czy innym eBay, daj cenę wywoławczą 1 zł, jak aukcja się skończy to wolny rynek Ci powie ile ten obiektyw jest aktualnie wart. Pytanie się ludzi na forum za ile można coś sprzedać wydaje mi się cokolwiek śmieszne - sprzedać można za tyle, ile ktoś ma chęć i jest w w stanie Ci zapłacić. Wiesz, podaż. popyt, takie tam.... No a to że ktoś na tym forum doradził C jaki sprzęt kupić, to nie znaczy że powinieneś liczyć że ktoś z forum go od Ciebie odkupi. Przecież nie każdemu na tym forum taki akurat obiektyw jest potrzebny w akurat tej chwili. Jak ktoś ma potrzebę to idzie do sklepu i kupuje, a nie czeka latami bo może ktoś na forum będzie chciał sprzedać.
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 2.12.21 o 22:02

  6. #6

    Dołączył
    May 2020
    Mieszka w
    Tam gdzie ty
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    No tak. Widze ze magia forum dziala. Jak masz chlopcze za duzo energii to idz pobiegaj. Szkoda mi czasu na odnoszenie sie i spieranie z takim typem jak ty. Ale wiedz, ze to twoj problem jezeli w prostym pytaniu i nastepujacym po nim toku rozmowy widzisz przyczyne do swoich marnych wynurzen. Ale ale. Ciesze sie ze to czytasz i juz kombinujesz, jak tu teraz zwinnie sie czegos czepnac i dac upust swojej psiej naturze.

  7. #7
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    229
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez thurin69 Zobacz posta
    Chcę sprzedać. Nie chcę się bawić w wystawianie przedmiotu na tych portalach. Koledzy tu, na forum pomogli mi kupić ten sprzęt i chciałbym go też tu odsprzedać ale niestety nie mam takiej możliwości - możliwe, że ze względu na zbyt małą ogólną ilość postów.
    nie chodzi o wystawianie na w/w portalach, zobacz jakie tam są ceny, wykreśl najwyższą i najniższą za używkę, reszta należy do ciebie za ile jesteś w stanie puścić w danym przedziale.
    ps.
    ochłoń
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    https://www.facebook.com/groups/803541569810953 Może tutaj znajdziesz odpowiedzi i zrealizujesz swoje potrzeby?

  9. #9
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    24.999
    Siła reputacji
    474
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez thurin69 Zobacz posta
    No tak. Widze ze magia forum dziala. Jak masz chlopcze za duzo energii to idz pobiegaj. Szkoda mi czasu na odnoszenie sie i spieranie z takim typem jak ty. Ale wiedz, ze to twoj problem jezeli w prostym pytaniu i nastepujacym po nim toku rozmowy widzisz przyczyne do swoich marnych wynurzen. Ale ale. Ciesze sie ze to czytasz i juz kombinujesz, jak tu teraz zwinnie sie czegos czepnac i dac upust swojej psiej naturze.
    A ja nieraz się zastanawiałem dlaczego taki młody (w sensie stażu na forum) przychodzi i innych obraża. Czy myślisz że głoszenie iż ktoś jest psem jest miłe ? Zastanów się bo skończy się nie tylko na ostrzeżeniu.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #10
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.600
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    A ja nieraz się zastanawiałem dlaczego taki młody (w sensie stażu na forum) przychodzi i innych obraża. Czy myślisz że głoszenie iż ktoś jest psem jest miłe ? Zastanów się bo skończy się nie tylko na ostrzeżeniu.
    Bo w internecie podobno wszystko można robić.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

Podobne wątki

  1. M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm 1:4.0-5.6
    By grizz in forum [K] Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 5.11.12, 17:57
  2. Zuiko 40-150mm 3.5-4.5 vs 70-300 4.0-5.6
    By OKI in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16.09.08, 21:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.