Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97

Wątek: Polexit bez polityki

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Też się trochę obawiam, że "jeszcze" jest tu słowem kluczowym.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Warto posłuchać:

https://youtu.be/nxz6rQYN-10
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Zły moderator
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 22Ultra

| OlyJedi
    Siła reputacji
    179
    Moja galeria
    Jacek Bartosiak, to geopolityk-magik. Czaruje słuchaczy swoimi teoriami i pojęciami, które u niego pełnią rolę wytrychów do każdego problemu. Widzi państwa, powiązania miedzy nimi, poprzez tajemnice i układy geostrategiczne, a najulubieńszym jego terminem są przepływy strategiczne, którym można wytłumaczyć, zinterpretować wszystko - na tak lub na nie w zależności od wątku, który w danej chili rozpatruje.
    TJ

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    291
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Warto posłuchać:

https://youtu.be/nxz6rQYN-10
    Jak to! Nie wytrzymałem... Jeden za link został niemal stratowany, a inni mogą linkować... Co nie mają he, he, własnego zdania...? (Pomijam całkiem Wasze jednostronne wypowiedzi.)
    Tu raczej strach się odważyć mieć odrębne zdanie... Jeden się odważył i już go nie słychać.... To jest ta wolność wypowiedzi....
    Ale ja nic nie mówiłem i polityką się brzydzę...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski Zobacz posta
    Jacek Bartosiak, to geopolityk-magik. Czaruje słuchaczy swoimi teoriami i pojęciami, które u niego pełnią rolę wytrychów do każdego problemu. Widzi państwa, powiązania miedzy nimi, poprzez tajemnice i układy geostrategiczne, a najulubieńszym jego terminem są przepływy strategiczne, którym można wytłumaczyć, zinterpretować wszystko - na tak lub na nie w zależności od wątku, który w danej chili rozpatruje.
    TJ
    Widzę to trochę inaczej. Bartosiak nie omawia wydarzeń, tylko pokazuje mechanizmy. Śledzę go od dłuższego czasu i te mechanizmy faktycznie się sprawdzają. Myślę, że to trudniejsze od opisywania bierzących wydarzeń i mądrzenie się po fakcie, ale jeśli ktoś tak lubi, to polecam Sykulskiego.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Jak to! Nie wytrzymałem... Jeden za link został niemal stratowany, a inni mogą linkować... Co nie mają he, he, własnego zdania...? (Pomijam całkiem Wasze jednostronne wypowiedzi.)
    Tu raczej strach się odważyć mieć odrębne zdanie... Jeden się odważył i już go nie słychać.... To jest ta wolność wypowiedzi....
    Szkoda, że nie widzisz różnicy między linkami

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta

Czekałem na Ciebie... I się nie pomyliłem.

Było miło, ale się skończyło. Przez niezastąpiony obiektywizm Krakmana zamykam wątek zanim trzeba będzie porozdawać bany...

A i proszę nie próbować otwierać innych podobnych wątków.

Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Warto posłuchać: https://youtu.be/nxz6rQYN-10

frecie złamałeś niepisaną umowę, żadnych linków na zewnątrz. Trzeba było napisać omówienie...

Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Zły moderator
    A widziałes gdzieś dobrego moderatora???
    Ostatnio edytowane przez apz ; 3.11.21 o 15:32
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro