Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Oly E Mk10-II zielona dominanta na LCD

  1. #11
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    Tak czytam ten wątek i się zastanawiam czy nie miałem szczęścia z moim EM10 II. Żadnych problemów z nim nie mam. Dobrze działa. Tylko akumulatory siadają. Poza tym jest ok.
    ... dokładnie . Też mam II-kę i póki co żadnych problemów , prócz niezgodności z opisem o zużyciu aku . Zamienniki dłużej działają niż oryginał . Natomiast mk1 to już weteran z pierwszej puli produkcyjnej i po mega przejściach , zalaniach , upadkach i zgniotach . Już parę lat temu zaczęły się pierwsze awarie komunikacji a nawet był okres , że się strasznie grzał podczas pracy . Taki urok egzemplarza , ale też niefrasobliwe traktowanie Mojej Pani .

  2. #12
    | OlyJedi Awatar chmiel75
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    76
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Mi służył wiele lat jedyna jego wada to mała pojemność aku...

  3. #13
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez chmiel75 Zobacz posta
    Zawiozłem na Targową 23. Dam znać co i jak
    ... jakieś wieści z frontu ??

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jeszcze na Dolnej jest jakiś serwis, ale znam go tylko z widzenia.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #15
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    @fret ... i całe szczęście , że tylko z widzenia . I w ogóle nie nazywałbym tego serwisem . To jakieś nieogarnięte dłubki bez pojęcia . Mieszkając na Piwarskiego miałem niefart oddać im swego czasu Olka . Nic nie naprawili i jeszcze usyfili wszystko jakimś smarem .

  6. #16
    | OlyJedi Awatar chmiel75
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    76
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Diagnoza.... Po podłączeniu taśmy okazuje się że jeszcze LCD do wymiany... Czekam dalej, za około 3 tyg dotrą części...

  7. #17
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    I to mnie w internecie wkurza, bo mają raczej dobre opinie, tylko nie wiadomo przez kogo pisane.
    Do tej pory faktycznie mam szczęście, że nie zepsułem jeszcze żadnego aparatu, jednak mój staruszek ma już ponad 10 lat, fotograficznie mi wystarcza, ale pewnie niedługo nadejdzie ten moment, kiedy się posypie i trzeba będzie polubić jakieś bezlustro...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #18
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    Pamiętaj , że w przypadku elektroniki fotograficznej , na ogół wymienia się części . Jak ich brakuje , to serwisy mają problem . Ale dobra opinie wystawi ten , któremu się udało z naprawą , długo nie czekał i/lub cena była dla niego akceptowalna lub pomijalna . Może trafiłem na zły dzień serwisanta , może miał kiepska noc z zona i sfrustrowany wziął akurat mojego olka na tapetę . Nie wiem i guzik mnie to dzisiaj interesuje .

    ... w podobny sposób polecałem serwis na Modzelewskiego , bo załatwili sprawy szybko , skutecznie i bez ściągania kalesonów przez głowę . A tu się okazuje , że u kolegi skrewili na całej linii ..

  9. #19
    | OlyJedi Awatar chmiel75
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    76
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Niestety po wymianie lcd oraz taśmy ...problem nie zniknął. Wg serwisu to usterka płyty głównej a to może naprawić już tylko Olympus. Ktoś wie jak się zgłasza do serwisu olympusa? i ile może kosztować wymiana płyty?

  10. #20
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez chmiel75 Zobacz posta
    Niestety po wymianie lcd oraz taśmy ...problem nie zniknął. Wg serwisu to usterka płyty głównej a to może naprawić już tylko Olympus. Ktoś wie jak się zgłasza do serwisu olympusa? i ile może kosztować wymiana płyty?
    Trzeba dokonać zgłoszenia przez stronę internetową: https://my.olympus-consumer.com/pl/p/repair-service Po wypełnieniu formularza do końca, system generuje dokumenty potwierdzające naprawę i naklejkę adresową. Dokumenty wysyłane są teoretycznie na podany adres e-mail, ale życie uczy, że trzeba skorzystać z linku "Pobierz PDF". Przesyłka jest w cenie naprawy, realizowana przez Pocztę Polską, Płatność z góry, zryczałtowany koszt naprawy E-M10 Mk II wynosi 784,26 brutto.

Podobne wątki

  1. Serwis Zielona Góra
    By easierone in forum E-System
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.03.12, 01:12
  2. Zielona ...ważka :-)
    By ważka in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 8.06.09, 00:24
  3. Zima in Zielona Góra
    By djus in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27.01.07, 15:55
  4. Winobranie - Zielona Góra 2006
    By djus in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 7.09.06, 21:12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.