Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zdjęcia początkującego - po co ten dział ?

ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria

Exclamation Zdjęcia początkującego - po co ten dział ?

Nowi użytkownicy jak wiecie mają obawy przed dodaniem nowego zdjęcia, obawy przed ostrą krytyką i niezrozumieniem. Obawy dość słuszne. Cóż człowiek się uczy całe życie – tak samo jest z fotografią, może to pasja, może tylko chwilowy zachwyt.
    Właśnie po to powstał ten dział, aby wskazać takim użytkownikom, co robią dobrze, a co robią źle, albo sensowna krytyka, albo sensowna pochwała.

Zasady działania tego miejsca są proste.
    Dział będzie ściśle moderowany, pozostawiane będą tylko wpisy, które są pomocne dla autora. Tylko tyle.

Pozdrawiam

Zachęcam osoby początkujące aby śmiało publikowały w tym dziale swoje prace oraz mam nadzieje że bardziej doświadczeni użytkownicy pomogą.
    Ostatnio edytowane przez Ania_ ; 21.02.09 o 15:32
    było sobie życie

Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    67
    Moja galeria
    Uwaga! Przypominam. TO JEST DZIAŁ DO PUBLIKACJI ZDJĘĆ, NIE DO ZADAWANIA PYTAŃ. DO ZADAWANIA NAWET NAJPROSTSZYCH PYTAŃ SŁUŻĄ INNE DZIAŁY.

Przypominam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! Ogłoszenie wisi jak wół od samego początku!!!!!

Podwiesiłam pół żartem, pół serio dla potomności

W kwestii ilości wątków w obu działach ze zdjęciami. Nie ma obowiązku prowadzenia jednego wątku, ale jest to miły gest z Waszej strony. (Oczywiście rozumiemy przez to także np. 2 wątki, np "moje portrety", "moje kwiaty" itp., gdy mają sensowne tematyczne uzasadnienie). Dlaczego o tym piszę? Wyobraźcie sobie co by było, gdyby każdy zakładał jeden wątek na jedno zdjęcie.

Jak scalić swoje wątki w jedno? Napisać do moda i podać linki, przy czym pamiętając, że posty w nich ułożą się chronologicznie! Dlatego proszę się dobrze zastanowić przed tą operacją.

Jak zmienić tytuł wątku na bardziej sensowny? Również uderzyć do moda, podając mu link do wątku i nowy tytuł (Wasze samodzielne zmiany mogą nie być widoczne).
    Ostatnio edytowane przez grizz ; 11.02.10 o 19:55
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    67
    Moja galeria
    Dział będzie ściśle moderowany, pozostawiane będą tylko wpisy, które są pomocne dla autora!!!

Przypominam, by nie było zażaleń. To nie miejsce do bezsensownych nabijania postów.
    Ostatnio edytowane przez Ania_ ; 11.02.09 o 00:01 Powód: Automatyczne scalenie postów
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    67
    Moja galeria
    Przypominam, że ideą tego miejsca jest pomoc "świeżakom". Krytykę często możemy przekazać w sposób bardziej subtelny, a posty bez większego związku z wątkiem będą usuwane.

pozdrawiam