Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Perseidy '21

  1. #1
    | OlyJedi Awatar Ceat
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    353
    Siła reputacji
    59
    Moja galeria

    Perseidy '21

    Już tylko miesiąc do kolejnej okazji podziwiania roju Perseidów. Zwarci i gotowi ? W tym roku sprzyjające warunki, bo Księżyc będzie tuż po nowiu (8.VIII), oby tylko pogoda dopisała.
    Dla zainteresowanych trzy niezłe lokacje w pobliżu Warszawy: Pęchery (30km od Centrum), Jeruzal (62km) i Iwowe (85km). Ja się wybieram na Kurpie, w okolice Kadzidła, na cały tydzień - ktoś ( @klikacz @sikor ) zainteresowany?
    Ostatnio edytowane przez Ceat ; 14.07.21 o 15:35

  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Będę Ci kibicował w osiągnięciu wspaniałych zdjęć.
    pozdrawiam Wiejo

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Jul 2021
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Nie mogę się już doczekać
    ===
    link usunięty
    Ostatnio edytowane przez Bodzip ; 19.07.21 o 20:01

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar sikor
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.056
    Siła reputacji
    220
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Ceat Zobacz posta
    Już tylko miesiąc do kolejnej okazji podziwiania roju Perseidów. Zwarci i gotowi ? W tym roku sprzyjające warunki, bo Księżyc będzie tuż po nowiu (8.VIII), oby tylko pogoda dopisała.
    Dla zainteresowanych trzy niezłe lokacje w pobliżu Warszawy: Pęchery (30km od Centrum), Jeruzal (62km) i Iwowe (85km). Ja się wybieram na Kurpie, w okolice Kadzidła, na cały tydzień - ktoś ( @klikacz @sikor ) zainteresowany?
    Kusisz ale na cały tydzień nie dam rady. Na pewno na kulminację roju 13.08 wybiorę się na foty. Nad miejscem jeszcze się nie zastanawiałem.
    OM-1; E-M5 II; E-M1; XZ-2; trochę słoików

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Ceat
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    353
    Siła reputacji
    59
    Moja galeria
    @sikor Pewno, że kuszę! Jeśli nie możesz na czwartek-piątek-sobotę w rejony ciemne jak w murze u dupina (©Bodzip), znaczy na Kurpie, to gorąco polecam Iwowe. Sołtys gasi latarnie o 23:30, w okolicy nic specjalnie jasnego. Ta fotka jest właśnie z tamtąd. Następne też.

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar sikor
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.056
    Siła reputacji
    220
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Ceat Zobacz posta
    @sikor Pewno, że kuszę! Jeśli nie możesz na czwartek-piątek-sobotę w rejony ciemne jak w murze u dupina (©Bodzip), znaczy na Kurpie, to gorąco polecam Iwowe. Sołtys gasi latarnie o 23:30, w okolicy nic specjalnie jasnego. Ta fotka jest właśnie z tamtąd. Następne też.
    Jeżeli urlop wypali, to będę w okolicach Chorzel, a jak nie to gdzieś w okolicach Warszawy, może Wyszkowa. Na obecną chwilę skomplikowała mi się sprawa urlopu .
    OM-1; E-M5 II; E-M1; XZ-2; trochę słoików

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Ceat
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    353
    Siła reputacji
    59
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sikor Zobacz posta
    Jeżeli urlop wypali, to będę w okolicach Chorzel, a jak nie to gdzieś w okolicach Warszawy, może Wyszkowa. Na obecną chwilę skomplikowała mi się sprawa urlopu .
    Ha! Z Chorzeli do mojej miejscówki (Olszyny) jest półtora rzutu beretem z antenką*! Trzymam kciuki za Twój urlop!

    * Rzut beretem to ca 10km, antenka dodaje 1EV.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21.08.17, 17:42
  2. Perseidy 2012
    By Bambus81 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13.08.12, 09:42
  3. Perseidy
    By wrocek in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12.08.04, 19:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.