Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Nowy maszyna do obróbki zdjęć

  1. #41
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    jest jeden problem, nie ma takiej gry jak COD Modern Warfare Black Ops na PC, jest albo COD Modern Warfare albo COD Black Ops (https://pl.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_(seria)), jeżeli myślisz o grze COD Black OPS to data wydania 2010 rok, Modern Warfare jest kilka wersji, COD4 z 2007 roku, lub COD Modern Warfare z 2019 i tutaj 8 letni komp jest bez szans na granie w rozdzielczości jaką podałeś
    Mam na myśli konkretnie tą grę: https://en.wikipedia.org/wiki/Call_o...k_Ops_Cold_War
    Czyli robiąć kopuj i wklej, pełna nazwa to: Call of Duty: Black Ops Cold War, rok wydania 2020.
    A co do bycia bez szans - jak mam Ci udowodnić że tak nie jest? Nagrać film?
    Bo widzisz, mój 8 letni komputer to stacja robocza Dell Precision 2 Xeony z górnej półki (jak na datę produkcji), 128GB RAM, i wypasiona karta graficzna...
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 16.06.21 o 16:01

  2. #42
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    I te dwa xeony z górnej półki zjada teraz jeden procesor za 1200zł

  3. #43
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Mam na myśli konkretnie tą grę: https://en.wikipedia.org/wiki/Call_o...k_Ops_Cold_War
    Czyli robiąć kopuj i wklej, pełna nazwa to: Call of Duty: Black Ops Cold War, rok wydania 2020.
    A co do bycia bez szans - jak mam Ci udowodnić że tak nie jest? Nagrać film?
    Bo widzisz, mój 8 letni komputer to stacja robocza Dell Precision 2 Xeony z górnej półki (jak na datę produkcji), 128GB RAM, i wypasiona karta graficzna...
    co się kryje pod słowami wypasiona karta graficzna i jakie to są Xeony, nr tej stacji roboczej ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  4. #44
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Viruuss daj spokój Kolega m_a_g wydał kilka lat temu sporo kasy na sprzęt i no musi być dobry
    Facet nie ma zielonego pojęcia o czym pisze, zapewne nie wie nawet z czego ta jego wypasiona stacja robocza się składa...

  5. #45
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    I te dwa xeony z górnej półki zjada teraz jeden procesor za 1200zł
    spokojnie, spokojnie - czekam na szczegóły ale niestety tak jest jak napisałeś
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  6. #46
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    I to jest właśnie pitolenie o niczym. Jeśli nie potrafisz porównać bez pierdyliona testów, to skąd wiesz, że składak w tej cenie będzie lepszy?
    Być może mnie nie zrozumiałeś. Powiedz jak możesz porównać smak lodów u lodziarza po jednej stronie ulicy i u konkurenta po drugiej stronie ? Wtedy gdy patrzysz na nie przez szybę ??
    Mam w laptopie Intela i3. Stareńkiego 8 letniego i daje radę. Późniejesze wersje - nowe generacje niby szybsze ale z obciętymi różnymi funkcjonalnościami - właśnie w testach wykazywały że słabsze są.
    Dlatego nie trawię Intela. Ta firma zaczęła kombinować z procesorami podobnie jak Olympus z aparatami. Masz przykład na E-P7. Stare bebechy dostały nowe pudełko.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #47
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    I te dwa xeony z górnej półki zjada teraz jeden procesor za 1200zł
    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi CIę do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Takie przysłowie, a jakże na czasie

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    co się kryje pod słowami wypasiona karta graficzna i jakie to są Xeony, nr tej stacji roboczej ?
    Geforce 1080Ti. Składasz komputer? Napisz PW, chętnie pomogę...

    Karta jest konkretnie ta: https://www.tomshardware.com/reviews...ming,5061.html
    Ostatnio edytowane przez m_a_g ; 16.06.21 o 16:57

  8. #48
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Ha ha ha się uśmiałem, normalnie jakby nie to, że rżnąłeś wielkiego eksperta i powoływałeś się na te swoje dyplomy to bym to przemilczał, ale chłopie ja nie wiem gdzie Ty pracujesz w tym IT ale w temacie sprzętu komputerowego to jesteś tak zielony, że się aż dziwię. Wystarczyło spojrzeć na te Twoje propozycje zakupu i ktoś kto się orientuje ociupinkę w temacie będzie wiedział jaki z Ciebie jest ekspert

    PS
    no jak taki idiota ze mnie to napisz co to za cudowne Xeony masz w tej swojej super stacji roboczej i się przekonamy kto tu jest idiotą i to z dyplomami
    a i najlepiej by było dać zrzut z jakiegoś programiku diagnostycznego, żeby nie robić zamieszania, tak dla pewności
    Chłop teraz pewnie szuka FV żeby zobaczyć co kupił i co ma w komputerze
    Ostatnio edytowane przez arhtus ; 16.06.21 o 17:14

  9. #49
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Panowie wybaczcie.
    Robi się nieprzyjemnie, zaczynają się indywidualne wycieczki. Zawoalowane ale jednak.
    Nie chcę rozdawać żółtych kartek - na meczu było dość.
    Dla informacji - ja składam sprzęt dla @tropic
    Wątek zamykam byście sobie gardeł nie poprzegryzali
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Podobne wątki

  1. Laptop do obróbki zdjęć, LR
    By Rabbit in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 22.01.23, 22:28
  2. Jaki komputer od obróbki zdjęć
    By Roberto73 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 25.01.18, 16:26
  3. Jaki monitor do obróbki zdjęć
    By Plumek in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 331
    Ostatni post / autor: 5.07.14, 23:34
  4. Program do obróbki zdjęć
    By masz74 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 4.10.10, 10:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.