Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Jaki aparat i obiektyw do nagrywania teledysków? (20 000zł)

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2021
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Jaki aparat i obiektyw do nagrywania teledysków? (20 000zł)

    Mam w planach nagranie kilkunastu teledysków, do swoich piosenek. Zależy mi na tym, aby na YouTube obraz moich teledysków wyglądał jak najbardziej zbliżony do tych profesjonalnych jakie widzimy u popularnych wykonawców. Nie znam się na tym, ale jak znajdę chwilę zamierzam wziąć szybki kurs. Proszę abyście zrozumieli że zdaję sobie sprawę z tego że przez lata powinienem uczyć się tego tematu, ale okoliczności sprawiają że wpierw chcę zakupić aparat a potem zrobić kurs na którym nauczę się obsługi i innych podstawowych czynności. Mam pewien upatrzony aparat a raczej kamerę która mi się bardzo podoba. KAMERA SONY FX3 ILME-FX3 – 22 189,00 ZŁ
    USUNIĘTE
    Kosztuję trochę za dużo, bo ja chciałem wydać około 20 000 zł za wszystko, czyli za obiektyw również. Ale aparat mi się podoba dlatego mam nadzieję że zakupując wszystko w jednym sklepie dostanę jakąś zniżkę. Najwyżej dopłacę jeszcze trochę. Proszę abyście doradzili mi jaki obiektyw byłby najlepszy do tego aparatu? Pomimo że napotykam się na informacje że obiektywów powinienem mieć więcej, mam pytanie czy nie można by było zakupić jakiś jeden obiektyw który byłby takim uniwersalnym do nakręcenia wszystkich ujęć na teledyskach? Proszę doradźcie mi jaki obiektyw zakupić? Najlepiej aby dostał link do sklepu.
    A może uważacie że powinienem zrezygnować z tego aparatu i kupić inny? A może powinienem kupić więcej obiektywów i tańszy aparat? Ja najbardziej wolałbym kupić kamerę SONY FX3 i do niej dokupić jakiś jeden, dobry obiektyw. Nie chcę zbyt drogiego obiektywu, ale nie chcę też aby okazało się że obiektywem zbyt bardzo zepsułem możliwości SONY FX3. Dziękuję za wszystkie informacje.
    Ostatnio edytowane przez Bodzip ; 10.06.21 o 16:01

  2. #2
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Z wszelkich informacji:
    Nie reklamujemy sprzętu. Pierwszy post i już spamujesz. Tu naprawdę siedzą ludzie którzy umieją znaleźć to co im trzeba.
    Poza tym linkujesz do konkretnego sprzedającego, a to już wredny spam. Pozwoliłbym na to gdybyś miał 500, 1000, 2000 postów. A Ty masz ... jeden.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    czuc trollem na kilometr. Wynajmij chlopie profesjonaliste.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2021
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Jak wynajmę profesjonalistę do za 2 teledyski zapłacę tyle co za nowy aparat, którym będę mógł sobie dalej filmować. Nie zawsze firma zrobi mi tak jak chcę bo dla nich cenny jest tez czas, a ja mogę powtarzać setki razy to co zrobiłem zle. Dla mnie to przyjemność, i chcę eksperymentować, więc sam z pomocą kolegów chcę to zrobić.

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Zacznij od znalezienia uczciwej pracy.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jaka praca jest według Ciebie uczciwa? To praca zgodna z prawem? Tak się składa, że obecnie marketing i reklama, to zalegalizowane formy oszustwa, czyli praca jest niby uczciwa...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Podstawą uczciwej reklamy jest jasna informacja, że jest to reklama.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    To sobie popatrz na ambasadorów. Pod każdym tekstem piszą, że za swoje wypociny pobrali wynagrodzenie? Wyobraź sobie portal testujący, który zgarnia sporą kasę za artykuły sponsorowane. Wyobrażasz sobie, że zjedzie szkła sponsora?
    Nie róbmy sobie jaj, to bagno z kilkoma wyjątkami. Póki co, znalazłem dwa portale na których mogę polegać, a tak na 99.99%, to jeden. Taki lajf.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Im też polecę znalezienie sobie uczciwej pracy, jeśli napiszą na forum z prośbą o poradę.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  10. #10

    Dołączył
    Jun 2021
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Im też polecę znalezienie sobie uczciwej pracy, jeśli napiszą na forum z prośbą o poradę.
    Jesteśmy na forum w dziale nazwanym Porady audio/video w którym często już w samym tytule widać jak ludzie pytają o różne rzeczy. W Polsce i na świecie forum pełne jest od porad, a Ty @epicure chcesz polecać tym wszystkim osobom znalezienie sobie uczciwej pracy? Nawet przez myśl nie przyszło mi że ktoś na tym forum pracuje nieuczciwie. Napisałeś @epicure 11.636 postów, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego zamiast trzymać się tematu i pisać o aparatach, kamerach to denerwujesz się Dzięki wszystkim za informacje.

Podobne wątki

  1. Jaki aparat do 400 zł?
    By musiolek2 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.01.10, 11:49
  2. jaki aparat ???
    By falkirk in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21.09.05, 14:35
  3. Jaki aparat?
    By JacaZ in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.06.04, 01:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.