Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jaki aparat i obiektyw do nagrywania teledysków? (20 000zł)

  1. #11
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Ja się nie denerwuję, ale Ty najwyraźniej tak. I słusznie. Też byłoby mi głupio.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #12
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janton Zobacz posta
    Jak wynajmę profesjonalistę do za 2 teledyski zapłacę tyle co za nowy aparat, którym będę mógł sobie dalej filmować. Nie zawsze firma zrobi mi tak jak chcę bo dla nich cenny jest tez czas, a ja mogę powtarzać setki razy to co zrobiłem zle. Dla mnie to przyjemność, i chcę eksperymentować, więc sam z pomocą kolegów chcę to zrobić.
    Ja tylko chciałbym zwrócić Ci uwagę, że wynajmując profesjonalistę płacisz przede wszystkim za jego umiejętności, a nie za sprzęt który wykorzystuje. Sprzęt kupić może każdy, to tylko kwestia pieniędzy, umiejętności natomiast wymagają czasu, pracy, i talentu.
    Twoje podejście jest dla mnie o tyle dziwne że wydajesz się nie cenić swojego własnego czasu skoro godzisz się na "powtarzanie setki razy tego co zrobiłeś źle".
    Pozdrawiam serdecznie!

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jaka praca jest według Ciebie uczciwa? To praca zgodna z prawem? Tak się składa, że obecnie marketing i reklama, to zalegalizowane formy oszustwa, czyli praca jest niby uczciwa...
    Oszustwo to chyba średnio dobrane słowo Pracuję w reklamie już 16 lat i oszustem się nie czuję. Nie sprzedaję swoją pracą rzeczy i informacji, które mają na celu oszukać klienta, a raczej zachęcić go do zakupu. Owszem czasem tworzymy otoczkę produktu, która nie zawsze odpowiada rzeczywistości (np Olympus najlepszy aparat foto), ale nie tworzymy fałszywego obrazu. Jeśli produkt nie będzie się bronił, to żaden marketing mu nie pomoże. Dodatkowo są państwowe i międzynarodowe instrumenty, które mogą producenta ukarać za wprowadzanie w błąd klienta. Reasumując i cytując klasyka "Cukier krzepi" nie znaczy z miejsca, że będziesz krzepki


    Nazwa:  cukier-krzepi-chlop-724x1024.jpg
Wyświetleń: 310
Rozmiar:  155,7 KB

  4. #14
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Przyjmijmy zalozenie, ze naprawde nie reklamujesz, pozycjonujesz nam swojego sklepu, to dlaczego na grupie Olympusa pytasz o droga kamere Sony? To jakby na grupie fanow Seata pytac o Mercedesa S klasy. Moze jedna osoba z kilkudziesieciu tys.miala te kamere w rece, ale nie znaczy, ze zechce tu cos pisac.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

Podobne wątki

  1. Jaki aparat do 400 zł?
    By musiolek2 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.01.10, 11:49
  2. jaki aparat ???
    By falkirk in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21.09.05, 14:35
  3. Jaki aparat?
    By JacaZ in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.06.04, 01:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.