Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: LIVECONP w M10 Mk III

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2020
    Mieszka w
    Eg
    Posty
    77
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

    LIVECONP w M10 Mk III

    Z tego, co zauważylem w momencie, gdy wybieram w trybie M opcję Live Composite nie ma opcji samowyzwalacza, a jedynie opcja pojedynczego wcisnięcia. Czy jest jakiś powód, dla którego ta funkcja jest nieaktywna? Wydaje się, że w trybach z długim naświetlaniem powinna być to jedna z podstawowych opcji, żeby uniknąć drgania aparatu podczas wciskania przycisku. Co ciekawe pełne opcje samowyzwalacza dostępne są tylko do naświetlania 60 sekund. Dla LiveTime, LiveBulb i LiveComp są nieaktywne.

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Rejestracja zdjęcia w tych trybach i tak rozpoczyna się z opóźnieniem, więc drgań na pewno nie będzie.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2020
    Mieszka w
    Eg
    Posty
    77
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Rejestracja zdjęcia w tych trybach i tak rozpoczyna się z opóźnieniem, więc drgań na pewno nie będzie.
    Brakuje mi jeszcze jednej opcji. A moze lecz o niej nie wiem? Czy da się jakoś ustawić czas trwania LIVECOMP? Np. na godzinę i zostawić tak aparat, żeby sam skończyl robić zdjęcie?

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Od tego masz tryb BULB.

    [edit]
    Nie BULB, tylko zwykły manual. Możesz ustawić czas naświetlania na 60 s.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.