Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 197

Wątek: M.Zuiko 8-25 f/4 PRO

  1. #171
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Według Basela OM-5 jest mistrzem i można go przypiąć bez problemu na ramię.
    https://youtu.be/NynWZNf1JCk?t=805

    Sopotnicki mówił, że jest bardzo możliwe, że w OM-1 będzie miał matrycę zbierającą 2x więcej światła.
    https://youtu.be/riLKvAQ0Ewk?t=267

    A Jakubczyk twierdzi, że aktualizacje firmware rozwiązują problemy występujące w bardzo pojedynczych sztukach
    https://youtu.be/a20k2L6T5RM?t=637
    Jak trafnie napisał @epicure, jednym słowem, kabaret
    Teraz czekam aż ktoś z tej trójki ogłosi że OM-1 daje lepszy bokeh niż średni format, skoro zbiera dwa razy więcej światła to czemu nie 8 albo 16 razy

    https://www.youtube.com/watch?v=cf57H8qwq04

  2. #172
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Akurat Basel i mój ulubiony Jack Sputnik są dość anty jeśli chodzi m4/3. Ale muszą tak o tym mówić, żeby nie zrazić potencjalnych klientów, przez co powstają często dziwne nielogiczne konstrukcje myślowe ich autorstwa. Nie zapomnijcie, że te filmy są na kanale sklepu.

    Jakiś czas temu jeden ze sklepów (nie pamiętam, czy Fotoforma, czy Notopstryk) dość aktywnie wypowiadał się pod jednym z artykułów na Optycznych. Odnosił się do pojawiających się tam komentarzy i odpowiadał dość szczerze nawet na niewygodne pytania, choć mógł się zasłonić tajemnicą firmy. Skorzystałem wtedy z okazji i zapytałem, czy filmiki jakie publikują wpływają na zainteresowanie sprzętem i potwierdzili, że rzeczywiście tak jest w ograniczonym czasie po publikacji. Nie spodziewajcie się więc, że będą kalać własne gniazdo i wypowiadać się o sprzęcie zbyt krytycznie.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #173
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Nie spodziewajcie się więc, że będą kalać własne gniazdo i wypowiadać się o sprzęcie zbyt krytycznie.
    Ależ oczywiście że nie, przecież to oczywiste skoro jeden tych panów jest dystrybutorem (lub pracownikiem, nie wiem dokładnie) OM / Olympusa na Polskę... o jakimkolwiek obiektywizmie wypowiedzi można zapomnieć, to zwykła reklama.

  4. #174
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Pracownikami OM System nie są, ale pracują na zlecenie sklepu, który jest oficjalnym dystrybutorem tej marki (jak i wielu innych marek).
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #175
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Ależ oczywiście że nie, przecież to oczywiste skoro jeden tych panów jest dystrybutorem (lub pracownikiem, nie wiem dokładnie) OM / Olympusa na Polskę... o jakimkolwiek obiektywizmie wypowiedzi można zapomnieć, to zwykła reklama.
    A masz obiektywizm w mediach ?
    Bo gdzie spojrzec to informacja jest naciagana jak guma w majtkach pod konkretne wizje i interesy.
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  6. #176
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    A masz obiektywizm w mediach ?
    Bo gdzie spojrzec to informacja jest naciagana jak guma w majtkach pod konkretne wizje i interesy.
    Przesadzasz. Media nie są dla bezmyślnych. Influencerzy są od zawsze, tylko wcześniej tego określenia nikt nie wymyślił.

    Np. Olek od zawsze odwoływał się do pełnej klatki mimo, że po drodze były cropy. Takie prawo reklamy. Teraz też to działa, choćby przy nowym szkle makro. Przelicznik skali odwzorowania odnosi się do wielkości klatki, ale dyskretnie przemilcza gęstość pikseli.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #177
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.059
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Przesadzasz. Media nie są dla bezmyślnych. Influencerzy są od zawsze, tylko wcześniej tego określenia nikt nie wymyślił.
    Mylisz pojecia. To nie chodzi o bezmyslnosc ale o to jak dziala ludzki mózg i co robia z nim media.
    Podlegasz temu jak wszyscy niezaleznie od tego czy jestes bezmyslny czy nie.
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  8. #178

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Sopotnicki opowiada bajki, których zdementowanie zajmuje paręnaście sekund i google.
    Spośród ponad 50 kamer zaaprobowanych przez Netflix nie ma żadnego Olympusa,
    a Black Mirror kręcono ARRI, RED i Sony.

  9. #179
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Mylisz pojecia. To nie chodzi o bezmyslnosc ale o to jak dziala ludzki mózg i co robia z nim media.
    Podlegasz temu jak wszyscy niezaleznie od tego czy jestes bezmyslny czy nie.
    Oczywiście, że podlegam, ale mam chociaż świadomość, że jestem manipulowany. Mam nadzieję, że to zmniejsza skuteczność manipulacji
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  10. #180
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Mylisz pojecia. To nie chodzi o bezmyslnosc ale o to jak dziala ludzki mózg i co robia z nim media.
    Podlegasz temu jak wszyscy niezaleznie od tego czy jestes bezmyslny czy nie.
    Przeceniasz rolę mediów, w szczególności YouTube. Z socjotechniką spotykasz się wszędzie na każdym etapie życia: w domu rodzinnym, na podwórku, w przedszkolu, w szkole, w pracy, na zakupach, na wakacjach, w sztuce, z kumplami w barze albo na meczu. Ba, sam ją nawet nieświadomie (a często i świadomie) stosujesz za każdym razem, gdy chcesz coś załatwić, poprzeć swoje zdanie, przekonać kogoś do czegoś. Stosują ją nie tylko dorośli, ale nawet małe dzieci (w szczególności!), które nawet jeszcze nie nauczyły się mówić. Nie ważne, czy w dobrej, czy złej intencji. Media po prostu korzystają z tego wspaniałego dorobku ludzkości, który pozwolił przetrwać naszemu gatunkowi.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 16.09.08, 22:20
  2. Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 27.03.08, 11:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.