Strona 45 z 73 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 723

Wątek: Zdjęcia m_a_g_iczne ;-)

  1. #441
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Mi również Zetka 7m2 się podoba. I mimo wolnego afu dobrze mi się nim strzelało na pokazach lotniczych. Miałem podpięte 70-200 f2,8 z TC2,0. Wstawiłem na forum fotę Gripena z tego zestawu. Ostatnio, chyba na "petepixel" był tekst o matrycach - 20, 24 czy dużo więcej pixeli. Wniosek był taki że 24 jest super i do tego nie szumi jak te gęstsze. ( ale i tak jak mi odpali to pewnikiem trafię 7 nie 6.- choć na razie nie wyciągam 100%n z tego co mam i pewnie lepszych fot z zertki czy erki5 nie będę robił ) A co do 93 to czepiał się nie będę, toż to zdjęcie jest a nie rysunek techniczny.. Kolorki fajne - jak z analoga,
    Jacek

  2. #442
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yac Zobacz posta
    Mi również Zetka 7m2 się podoba. I mimo wolnego afu dobrze mi się nim strzelało na pokazach lotniczych. Miałem podpięte 70-200 f2,8 z TC2,0. Wstawiłem na forum fotę Gripena z tego zestawu. Ostatnio, chyba na "petepixel" był tekst o matrycach - 20, 24 czy dużo więcej pixeli. Wniosek był taki że 24 jest super i do tego nie szumi jak te gęstsze. ( ale i tak jak mi odpali to pewnikiem trafię 7 nie 6.- choć na razie nie wyciągam 100%n z tego co mam i pewnie lepszych fot z zertki czy erki5 nie będę robił ) A co do 93 to czepiał się nie będę, toż to zdjęcie jest a nie rysunek techniczny.. Kolorki fajne - jak z analoga,
    Nie jest tak źle z szumem w Z7. N co dzień nie potrzebujesz zdjęć w pełnej rozdzielczości, więc możesz je przeskalować na 24MPX i będziesz miał to co wypluwa Z6. Sam AF nie jest najwyższych lotów, ale do przewidywalnych kontrastowych celów jak ok. Problem z samolotami jest taki, że często AF nie ma punktu zaczepienia na kadłubie. Aluminiowa błyszcząca blacha
    bez kontrastowych detali nie jest łatwym celem. Lepiej to wygląda, gdy samolot ma kolorowo pomalowany kadłub.
    Oczywiście nie jest tak fajnie jak z D500, bo w nim AF inaczej pracuje. Ale tragedii z Z też nie ma. Trzeba się nauczyć nim focić.

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



  3. #443
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Eee tam, na razie radzę sobie i z szumami z olka przyzwoicie mz odniosłem się do info ze strony ale dopuki moje olki i mały nikoś (A))strzelają to staram się hamować swoje fanaberie.

    Ale to Mag tu rządzi i odniosę się do pięknych fot ptaszorów - cudne są choć można by im czasem pomachać innym kijem
    Jacek

  4. #444
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Jadę dalej ze zdjęciami. Nr. 95 był zdecydowanie skopany obróbką na lapku co zauważyłem po powrocie do domu oraz dzięki uprzejmości kolegów z forum którzy byli uprzejmi poinformować mnie o tym na PW, zapewne z miłosierdzia
    To teraz bez żadnych przeszkadzajek na pierwszym planie, to samo zdjęcie w dwóch wariantach kolorystycznych.

    96A.


    96B.

  5. #445
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Zdecydowanie lepsze mz jest pierwsza wersja Bardziej mi się podoba kolor i "klimat" foty.
    Zgaduję że robiłeś w LR.

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



  6. #446
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Zgadza się. Znaczy, ACR, bo ja LR nie używam, ale to prawie to samo

  7. #447
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.786
    Siła reputacji
    377
    Moja galeria
    Potwierdzam że wersja 96a lepsza. Nie tylko bardziej naturalne kolory, ale i mniej przepaleń w odbiciu słońca na pofalowanej wodzie.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  8. #448
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Zdecydowanie 96A

  9. #449
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Czyli jury jest zgodne, wyrok zapadł

  10. #450
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    97.

Podobne wątki

  1. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.