Strona 7 z 73 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 723

Wątek: Zdjęcia m_a_g_iczne ;-)

  1. #61
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Fajny obiektyw, ale jednak to nie to samo. 7.5mm to da mi odpowiednik 15mm, a nie 14mm którego użyłem... Przy na tak szerokim końcu 1 mm robi bardzo dużą różnicę w kącie widzenia. Miałbym narożniki budynków poobcinane.
    No ale to już trochę czepialstwo z mojej strony

  2. #62
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Z wypadu na ryby. DJI M2P.

    11. Cisza przed burzą

  3. #63
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Nie powiem, odważna interpretacja. Bez kompleksów.

  4. #64
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Mocne
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #65

    Dołączył
    Mar 2021
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    591
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    11. Cisza przed burzą - pierwsze, co zobaczyłem to gitara

  6. #66
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    12. Dzięcioł różowoszyi. Zdjęcie wykonane z podchodu, Olympus E-1MX + M.ZUIKO 300mm F4 PRO + TC20, czyli masakra - 1200mm f8 w ekwiwalencie. Usiadł na czubku złamanego drzewa jakieś 30 metrów ode mnie, to dość duży ptak.

  7. #67
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Całkiem użyteczny zestaw, ciekawe jak by wypadł w porównaniu z Canonem 800/11 + 1,4
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #68
    Awatar m_a_g
    Dołączył
    May 2021
    Mieszka w
    To tu to tam :)
    Posty
    1.042
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Całkiem użyteczny zestaw, ciekawe jak by wypadł w porównaniu z Canonem 800/11 + 1,4
    Ja tam nie jestem przekonany, oddam TC do sklepu. Nawet nie chodzi o jakość bo ta może być, ale o absolutnie żenującą pracę AF. No w nic nie można było trafić. Nawet w przypadku tego zdjęcia po prostu miałem szczęście bo ptak siedział tam długi okres czasu, a mój aprat ostrzył jak głupi kilka razy przez cały zakres bo nie mógł trafić w to drzewo.
    Liczyłem na to że będzie tak jak w Panasonicu G9 z TC20, tam AF działa w zasadzie prawie normalnie i można zapomnieć że ma się telekonwerter, ale w przypadku TC20 od Olympusa nawet na 1MX po prostu jest tragedia. Zwłaszcza że bez TC, M. ZUIKO 300 PRO ostrzy praktycznie natychmiast i w punkt.

  9. #69
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.632
    Siła reputacji
    188
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Ja tam nie jestem przekonany, oddam TC do sklepu. Nawet nie chodzi o jakość bo ta może być, ale o absolutnie żenującą pracę AF. No w nic nie można było trafić. Nawet w przypadku tego zdjęcia po prostu miałem szczęście bo ptak siedział tam długi okres czasu, a mój aprat ostrzył jak głupi kilka razy przez cały zakres bo nie mógł trafić w to drzewo.
    Liczyłem na to że będzie tak jak w Panasonicu G9 z TC20, tam AF działa w zasadzie prawie normalnie i można zapomnieć że ma się telekonwerter, ale w przypadku TC20 od Olympusa nawet na 1MX po prostu jest tragedia. Zwłaszcza że bez TC, M. ZUIKO 300 PRO ostrzy praktycznie natychmiast i w punkt.
    No nie wiem, używam O/MC20 z O/40-150 PRO i problemu nie widzę.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  10. #70
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Ja tam nie jestem przekonany, oddam TC do sklepu. Nawet nie chodzi o jakość bo ta może być, ale o absolutnie żenującą pracę AF. ...
    Patrząc na zdjęcie trudno jest ocenić pracę AF, a obrazek jest akceptowalny, bałem się, że będzie gorzej.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.