Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Będzie ciekawie.

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria

    Będzie ciekawie.


  2. #2
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.604
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Zawsze warto posłuchać co inni mają do powiedzenia w danym temacie tym bardziej, że mają osiągnięcia.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    To był piękny dzień, obudziło mnie słońce, wstałem z łóżka z uśmiechem. Później przeczytałem komentarze na Opacznych i teraz boli mnie głowa. Dzięki, DzejPi
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #4
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Ja się oduczyłem czytać komentarzy na optycznych.

  5. #5
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    635
    Siła reputacji
    127
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    To był piękny dzień, obudziło mnie słońce, wstałem z łóżka z uśmiechem. Później przeczytałem komentarze na Opacznych i teraz boli mnie głowa......
    ... niech przestanie Cię boleć głowa . To nie były żadne komentarze , tylko wylew frustracji i depresji ...

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria
    Nawet nie zauważyłem komentarzy. Nie dla nich tą informację zamieściłem. Natomiast mimo kilkukrotnego uczestnictwa w bezpośrednich spotkaniach i rozmowach z Nimi, z przyjemnościa będę uczestniczył w tym spotkaniu przed monitorem.
    Zawsze warto posłuchać ludzi, którzy mają o czym mówić i potrafią się wiedzą dzielić.
    Ostatnio edytowane przez DzejPi ; 10.03.21 o 17:38

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar staryman
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    388
    Siła reputacji
    62
    Moja galeria
    Lata temu byłem na spotkaniu z Marcinem Dobasem, człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem w fotografii podróżniczej, przyrodniczej. Potrafił przekazać swoje doświadczenia w przystępny sposób. Od razu widać było, że to fachowiec i wie o czym mówi. Bardzo sympatyczny facet, żadnego wywyższania się, klasa sama w sobie. Jak czytam komentarze na Optycznych paru zazdrosnych mądrali, to słabo się robi.
    Zauważam jednak, że na Optycznych jest coraz to więcej zwolenników m4/3, oby nie za późno.
    jest dobrze

  8. #8
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.793
    Siła reputacji
    382
    Moja galeria
    Też kilka razy byłem na spotkaniach z Marcinem Dobasem, znam Irka Walędzika z forum Makropasja oraz kontaktów telefonicznych i mogę potwierdzić zarówno wysoki poziom fachowości jak i umiejętność przekazania wiedzy ich obu. Nie uważam się za autorytet w dziedzinie fotografii podróżniczej, w dziedzinie makrofotografii przyrodniczej sądzę, ze sam też mam pewne osiągnięcia, ale mam świadomość, ze zarówno od Irka jak i Marcina mógłbym się jeszcze wiele nauczyć. Łukasza Bożyckiego niestety nie miałem okazji spotkać, ale też nie mam żadnych powodów by kwestionować jego osiągnięcia, wiedzę i umiejętności. A że są sponsorowani przez Olympusa - pewnie są, ale to nie jest żaden powód by ich za to krytykować. W historii świata wielu słynnych artystów też było sponsorowanych przez królów, cesarzy i innych możnych świata i w niczym to nie umniejsza ich osiągnięć. Sądzę, ze gdyby dowolnemu z nas zaproponowano takie sponsorowanie zapewne zostało by ono przyjęte z dużą radością, ale... czy mielibyśmy przy takim sponsorowaniu podobnie dobre zdjęcia jak Marcin, Irek i Łukasz?
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  9. #9
    Awatar koza
    Dołączył
    May 2019
    Mieszka w
    Polska
    Posty
    492
    Siła reputacji
    54
    Moja galeria
    Później przeczytałem komentarze na Opacznych i teraz boli mnie głowa
    Zawsze myślałem, że największe "januszowanie" jest w komentarzach na moto. pl i jemu podobnych portalach (wiecie, te strzelanie do podłych pieszych walczących o życie na polskich drogach, "okradanie" biednych kierowców przez zła policję, te przeklęte samochody elektryczne...), ale widzę, że ten portal o fotografii jest silną konkurencją. Aż nawet wszedłem na inne artykuły niż te o m43 i widzę, że wszędzie jest to samo - przeczytałem fajnie napisany tekst o fotografie-ambasadorze Fuji, który pisał m. in. o moim marzeniu, czyli GFX, który sobie kupię na kolejną okrągłą rocznicę życia jeśli dożyję (tak, wiem, miałem sobie kupić 300mm f4...), i w ogóle o Fuji - całość była fajnie, lekko napisana, okraszona naprawdę ciekawymi zdjęciami, jakimiś ciekawostkami... a w komentach oczywiście żale na średni format (tylko Hasselblad!!), jakieś dyskusje o kiepskiej stronie internetowej, oczywiście o Canonie i innych. A postów o samych zdjęciach było... chyba 1 (teraz jest już więcej).

  10. #10
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koza Zobacz posta
    ...przeczytałem fajnie napisany tekst o fotografie-ambasadorze Fuji, który pisał m. in. o moim marzeniu, czyli GFX...
    Wszystkimi reklamami się tak zachwycasz?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Bedzie 9 mm f2.8 do m4/3?
    By sylwiusz in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 7.08.14, 14:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.