Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 117

Wątek: amantadyna, retrowirusy i inne antyszczepionlowe "rewelacje" od A56

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Kwasy nukleinowe to takie karty SD. Magazyny informacji, kwas można odwzorawać na kwasie. RNA i DNA też nie pomieszasz wprost. Białko to struktura zlożona z aminokwasów https://pl.wikipedia.org/wiki/Aminokwasy_bia%C5%82kowe, zupełnie innych cząsteczek niż zasady azotowe nukleotydów https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasady...kleotyd%C3%B3w.

Można skopiować i dołączyć kod DNA do kodu DNA Białka w większości można tylko zmieszać z DNA.
    To teraz mam dwóch ekspertów od retrowirusów. Jeden ekspert to Judy Maikovits , drugi to kol. apz
    Judy jest ekspertem światowej sławy i twierdzi że połączeni mRNA w połączeniu z enzymami gammaretrowirusów jest możliwe. Oraz kol. apz który wie wiele z uwagi na wykonywany zawód.
    Ale myślę, że do wiedzy Judy jeszcze dużo brakuje. Ja wierzę w to co twierdzi światowej sławy wirusolog, który całe życie miał z tym styczność, który tworzył broń biologiczną i której te retrowirusy wymknęły się z laboratorium. Judy o tym mówi w swoim wywiadzie. To są jej słowa.

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    313
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    To teraz mam dwóch ekspertów od retrowirusów. Jeden ekspert to Judy Maikovits , drugi to kol. apz
    Judy jest ekspertem światowej sławy i twierdzi że połączeni mRNA w połączeniu z enzymami gammaretrowirusów jest możliwe. Oraz kol. apz który wie wiele z uwagi na wykonywany zawód.
    Ale myślę, że do wiedzy Judy jeszcze dużo brakuje. Ja wierzę w to co twierdzi światowej sławy wirusolog, który całe życie miał z tym styczność, który tworzył broń biologiczną i której te retrowirusy wymknęły się z laboratorium. Judy o tym mówi w swoim wywiadzie. To są jej słowa.

Po pierwsze nie jestem ekspertem od retrowirusów,

Po drugie Dr Judy na pewno nie powiedziała ani nie napisała że białko S da się dołączyć do DNA ssaka. Mogła co najwyżej pisać/mówić o wbudowaniu informacji o białku S coronawirusa, wraz z instrukcją do syntezy enzymów niezbędnych do przechwycenia metabolizmu cytoplazmy komórki. A to naprawdę nie są informacje tożsame.

Problem polega na tym że kol. A56 nie doczytał i w swoje dywagacje próbuje mnie właśnie wkręcić.

Dodam tylko że za odkrycie budowy kwasów nukleinowych w 1962 roku przyznano Nagrodę Nobla dla Francisa Crick-a, Jamesa Watsona i Maurice Wilkins. Dziś wiemy więcej, dokładniej ale nie inaczej.

Polecam pierwszy z brzegu podręcznik do biologii molekularnej i przeczytać ze zrozumieniem kilkadziesiąt stron o budowie i transkrypcji DNA, syntetyzowaniu mRNA na DNA, budowie białek, syntetyzowaniu białka na matrycy mRNA. I roli w tych procesach enzymów.
    I nie w Internecie ale z przyzwoitego podręcznika akademickiego.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 6.01.21 o 23:53
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    63
    Moja galeria
    „Nie dyskutuj z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.”

| OlyJedi
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    A56 napisal:
    "Co jest potrzebne, a właściwie jakie enzymy są potrzebne, by białko S wirusa zintegrowało się z naszym DNA i gdzie takie enzymy się znajdują?"

Pytanie jest od rzeczy.
    Białko wirusa nie może się integrować z naszym DNA w jadrze, ponieważ DNA w jądrze nie integruje się z białkami wirusowymi, ani żadnymi innymi. DNA, to jest materiał genetyczny. Białko S wirusa, to nie jest materiał genetyczny. A w ogóle, to co oznacza termin - integracja białka z DNA?
    TJ

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    233
    Moja galeria
    Czas chyba porzucić to kiedyś świetne (fotograficzne) forum.?

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    313
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Czas chyba porzucić to kiedyś świetne (fotograficzne) forum.?
    Myślę, że nie warto.
    To chwilowe zaburzenia. To, że ludzie mają wątpliwości to rzecz normalna w nienormalnych czasach.

W imię lepszości i ważniejszości którejś z racji nie pozabijamy się przecież.

Tydzień, dwa max trzy i sytuacja w sprawie szczepionek się znormalizuje.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Wydzieliłem wątek z treściami zgodnymi z tytułem.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Wydzieliłem treści antyszczepionkowe. Proszę nie zaśmiecać Czerwonej strefy.

Kol. apz posłuchaj tego i napisz mi co o tym myślisz. Tylko nie pisz mi o człowieku, który to komentuje. Odnieś się tylko do fragmentu, gdzie omawia publikacje Margaret A Liu
    https://www.bitchute.com/video/9N4TuZ8OCiyJ/

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Mam zablokowaną możliwość pisania komentarza w tym nowym wątku, a chciałem podziękować za przeniesienie mojego postu.

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Fajnie wytłumaczone jak działa szczepionka mRNA
    https://www.youtube.com/watch?v=rQK3ttDqjaU

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji