Zobacz wyniki ankiety: Wybierz najlepsze zdjęcie OlyRulez 11/2020 "Lubię wracać tam gdzie byłem"

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdjęcie 1 - apz

    6 28,57%
  • Zdjęcie 2 - Bodzip

    3 14,29%
  • Zdjęcie 3 - DzejPi

    2 9,52%
  • Zdjęcie 4 - fret

    6 28,57%
  • Zdjęcie 5 - gulasz

    7 33,33%
  • Zdjęcie 6 - koronax

    1 4,76%
  • Zdjęcie 7 - paparapa

    8 38,10%
  • Zdjęcie 8 - Staryman

    0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: ANKIETA OlyRulez 11/2020 "Lubię wracać tam gdzie byłem"

  1. #61
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Drogi kolego @fret
    Miałem nic nie pisać. I pewnie tak by się stało, gdyby nie kolejna Twoja wycieczka osobista w moim kierunku. Wypowiem się w takim razie, równie bezkompromisowo jak to masz w zwyczaju u mnie czy innych koleżanek i kolegów.

    Jak napisałeś jesteś już dużym chłopcem, i raczej z dużym doświadczeniem życiowym. I jeśli pokazujesz w konkursie roznegliżowana panią.... i twierdzisz, że symbolizuje Twoje "wakacje z blondynką". I że te wakacje, sprzed wielu wielu lat, to najwspanialsze Twoje przeżycie...itd....
    To ja powiem krótko. Nie kupuję tego. Bardzo mi przykro, ale mam skojarzenie z utrwalanym od wielu lat przez media, i nie tylko przekazem. Mówiącym o tym, że jak chcesz coś dobrze sprzedać, to musi być golizna. (Niestety na forach fotograficznych akt cieszył się i cieszy chyba największą oglądalnością).
    I nie wydaje mi się, abyś jako doświadczony dorosły mężczyzna, nie zdawał sobie sprawy z ryzyka podciągnięcia Twojej pracy pod właśnie taką manipulację. Średnio też korelują obecne wzniosłe uzasadnienia, z pokazaną wcześniej nagą prawdą.

    To tyle z mojej strony. Takie mam przemyślenia na ten temat.
    I w tym świetle, niedorzecznością jest dla mnie negowanie interpretacji pracy koleżanki czy mojej .

  2. #62
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar staryman
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    388
    Siła reputacji
    62
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Coś takiego, z tym że temat jest z góry narzucony, jeden dla wszystkich uczestników. Spodziewałbym się czegoś popularnego, znanego wszystkim.
    jest dobrze

  3. #63
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Mocno naciągane ale można i tak uzasadniać interpretację, chociaż to zdjęcie jako Twoja interpretacja piosenki "Du hast den schönsten Arsch der Welt" bardziej do mnie trafia
    Nasłuchałem się tego hitu w czasie obróbki

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Paparapa, wywód długi, ale niezbyt trafiony. To forum kocha góry, nagość nigdy nie była tu lubiana. Gdybym miał parcie na sukces, to prędzej bym wysłał fotkę Górki Szczęśliwickiej, niż jakikolwiek akt.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. OlyRulez 11/2020 "Lubię wracać tam gdzie byłem"
    By stpman in forum Konkurs Oly Rulez
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 14.11.20, 11:19
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 19.06.20, 16:29
  3. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 26.05.20, 16:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.