Zobacz wyniki ankiety: Wybierz najlepsze zdjęcie OlyRulez 11/2020 "Lubię wracać tam gdzie byłem"

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdjęcie 1 - apz

    6 28,57%
  • Zdjęcie 2 - Bodzip

    3 14,29%
  • Zdjęcie 3 - DzejPi

    2 9,52%
  • Zdjęcie 4 - fret

    6 28,57%
  • Zdjęcie 5 - gulasz

    7 33,33%
  • Zdjęcie 6 - koronax

    1 4,76%
  • Zdjęcie 7 - paparapa

    8 38,10%
  • Zdjęcie 8 - Staryman

    0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63

Wątek: ANKIETA OlyRulez 11/2020 "Lubię wracać tam gdzie byłem"

  1. #51
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Przeraża mnie nieskomplikowanie niektórych skojarzeń

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Zacznijmy od piosenki. To jest czysta nostalgia, tęsknota za przeszłością, o miejscach budzących skojarzenia z czymś co "se ne vrati" . To nie jest hit o jeżdżeniu gdzieś dwa razy w roku, o bieganiu w góry przy każdej okazji, czy bieganiu po parku. Te prace są kompletnie nie na temat. To jest piosenka o emocjach, których już nie doświadczę. Moja praca, to raczej "Wakacje z blondynką", powrót wspomnień, ale to było i nie wróci w czasach kiedy mogę robić zakupy między 10:00, a 12:00 Blondynka oczywiście nie ta, plaża też nie ta, ale wspomnienia ciągle te
    Jest w mojej pracy jeszcze druga warstwa. Modelka patrzy przed siebie w dal. Może to ona wspomina, a nie fotograf???
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #52
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Przeraża mnie nieskomplikowanie niektórych skojarzeń

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Zacznijmy od piosenki. To jest czysta nostalgia, tęsknota za przeszłością, o miejscach budzących skojarzenia z czymś co "se ne vrati" . To nie jest hit o jeżdżeniu gdzieś dwa razy w roku, o bieganiu w góry przy każdej okazji, czy bieganiu po parku. Te prace są kompletnie nie na temat. To jest piosenka o emocjach, których już nie doświadczę. Moja praca, to raczej "Wakacje z blondynką", powrót wspomnień, ale to było i nie wróci w czasach kiedy mogę robić zakupy między 10:00, a 12:00 Blondynka oczywiście nie ta, plaża też nie ta, ale wspomnienia ciągle te
    Jest w mojej pracy jeszcze druga warstwa. Modelka patrzy przed siebie w dal. Może to ona wspomina, a nie fotograf???
    Ad pierwsza uwaga jaja se robię.. bo chyba wolno w tym smutnym świecie jeszcze pożartować

    Ad 2 no i widzisz tu się mocno przestrzelileś z tym co we mnie znaczą niektóre miejsca
    Bo to nie byle jakie górki gdzie se mogę wrócić w każdej chwili a to coś więcej.. przynajmniej dla mnie.. więc nie wyciągała bym aż tak pochopnie wniosków..
    I zdecydowanie bardziej na temat dla mnie są moje Biesy niż ta naga pani

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    A Wodeckiego uwielbiam ten utwór chyba najbardziej.. doskonale czuje co chciał autor przez ten tekst przekazać.. nie wiem jak inni czy weszli w to czy tylko po tytule interpretowali , nie mnie oceniać ..
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  3. #53
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    I góry mi do tego nijak nie pasują. One nie przemijają, cały czas są. Zawsze można się uprzeć i tam wrócić. Na temat byłoby powracanie wspomnieniami, do czegoś, co się w tych górach wydarzyło, czyli powrot w góry jako pretekst do wspomnień, ale zdjęcie gołych gór tych emocji nie niesie.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #54
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria
    Ale u mnie nie ma golych gór... Tylko jak można zobaczyć jest tam para ludzi w kolorystyce bw to raczej ma znaczenie przynajmniej w tym przypadku
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  5. #55
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar staryman
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    388
    Siła reputacji
    62
    Moja galeria
    Dyskusja się rozwija, widać, że co człowiek, to inna interpretacja. Może by spróbować konkursu na interpretację utworu, na przykład, literackiego, śpiewanego, raczej popularnego, ale zadanego przez szanowną komisję jako motyw przewodni konkursu. Co o tym myślicie? Chyba że to już było, ale mi umknęło.
    jest dobrze

  6. #56
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.612
    Siła reputacji
    275
    Moja galeria

  7. #57
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    Ale u mnie nie ma golych gór... Tylko jak można zobaczyć jest tam para ludzi w kolorystyce bw to raczej ma znaczenie przynajmniej w tym przypadku
    Zaczynasz mnie przekonywać, jeśli chodzi o intencje. ze zdjęcia to nie wynika Poza tym, są jeszcze oceniający, a oni na 100% startowali w kategorii "fajna fotka"

    W "moich czasach" modne było włażenie na Świnicę przez Zawrat, nie wiem o co chodzi, bo ja chyba nigdy nie byłem modny, ale wyobrażam sobie, że dla kogoś było to przeżycie, a teraz, może wiek, może choroba, a może zwykłe 20+ liczone w kilogramach i zostały tylko wspomnienia. Wtedy zdjęcie typu "Cień wielkiej góry" i jesteśmy w temacie. Dwie osoby spacerujące po pagórkach? Owszem, można w tych okolicznościach przyrody "pukać do nieba bram" (to tylko nawiązanie do Twojej interpretacji, wiem, że Dylan o czymś innym) i mieć niesamowite wspomnienia, ale ci ludzie na zdjęciu są jacyś nijacy, zero emocji.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #58
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.629
    Siła reputacji
    326
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Znowu Cię będą nielubieć
    Przecież wszystkim wybaczyłem.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  9. #59
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    ... chciałem ogłosić wyniki, ale nie mam prądu w domu... A bez tego nie odpalę kompa...
    I tak jesteś/byłeś w lepszej sytuacji. Mam prąd, a i tak nie mogę odpalić kompa stacjonarnego. Jest niestety martwy, a ma zaledwie chyba z 8 lat (+/- 1 rok) i tak mnie zawiódł ...
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  10. #60
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Moja praca, to raczej "Wakacje z blondynką", powrót wspomnień, ale to było i nie wróci w czasach kiedy mogę robić zakupy między 10:00, a 12:00
    Mocno naciągane ale można i tak uzasadniać interpretację, chociaż to zdjęcie jako Twoja interpretacja piosenki "Du hast den schönsten Arsch der Welt" bardziej do mnie trafia
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Podobne wątki

  1. OlyRulez 11/2020 "Lubię wracać tam gdzie byłem"
    By stpman in forum Konkurs Oly Rulez
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 14.11.20, 11:19
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 19.06.20, 16:29
  3. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 26.05.20, 16:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.