Strona 91 z 91 PierwszyPierwszy ... 4181899091
Pokaż wyniki od 901 do 904 z 904

Wątek: " Z ulicy "

  1. #901

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.229
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Dlaczego miałoby umrzeć?
    Na ulicy dzieje się wiele różnych rzeczy wartych dokumentowania.
    Powodzenia
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  2. #902
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DeWuTe Zobacz posta
    Dlaczego miałoby umrzeć?
    Na ulicy dzieje się wiele różnych rzeczy wartych dokumentowania.
    Powodzenia
    Dokładnie. Nie samymi marszami i demonstracjami ulica żyje, ale to trudny fotograficznie temat.
    Ja jestem za cienki.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  3. #903
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Naturalną śmiercią bym tego nie nazwał, konkretna osoba ma krew wątku na rękach..
    Tak, tak. Może nawet jest ich więcej.
    Lubisz gdy coś sie dzieje. OK, rozumiem. Ale nie w tematach polityka, religia. Nie muszę chyba przekonywać, że te tematy nie są nudne i w tym cały problem. To forum foto i dyskutować mozna, ale o fotografii. Da się. W sprawach sprzetu często nie ma jednomyślności. Pod zdjęciami też dyskutujmy, ale o zdjęciach. Rozumiem, że to zo mało, że cie rozsadza. Ale to forum foto. Sorry, może w takim razie nie są one dla Ciebie najlepszym wyborem.. W HydeParku mówi się (dyskutuje) o prawie wszystkim, też ci to nie wystarcza.
    Chcesz sie wyżyć - pisz na forach politycznych, komentuj wpisy w X (dawny Twitter) albo pod artykułami gazet zajmujących się polityką, obojętnie jakiej opcji, czy gazeta.pl czy to wpolityce.pl (oni mają swoje forum, przed chwilą wszedłem, tam się dopiero dzieje!).
    Wolisz pisać z kolegami? To też rozumiem. Sęk w tym, że nie wszyscy są tu Twoimi kolegami. Na pewno jest tu grupa kolegujących się ludzi. Jak sądzę grupa ta w znacznym stopniu poznała sie na zlotach/plenerach. Sam takowe organizuję i wiem,że fajnie jak takich ludzi jest jak najwięcej. Żaden z uczestników plenerów nie jest zaczepny w stosunku do pozostałych, piszą w sposób wyważony i kulturalny. osobista znajomość wiele znaczy/zmienia. Przy okazji - byłeś na jakimś zlocie? Forumowicze znający się osobiście znaja cudzy temperament, poglądy. W rozmowach na zlocie widzimy rozmówcę, rozmawia kilka osób, rozumiemy intencje i kontekst. Na forum przy krótkich wpisach to nie jest czytelne, a już absolutnie dla osób, których na zlotach nie było. Łatwo cos źle zrozumieć, wbrew intencjom piszącego. I tu są, czytają forum osoby .. określiłbym je "spoza towarzystwa". Tu prośba do wszystkich, do tych co się znają by to brali mocno pod uwagę.

  4. #904
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Zostaną na forum kwiatki, udane wakacje i domowe zwierzątka, normalnie sielanka.
    I jaki jest powód, aby to niszczyć?
    Nie odpowiadają ci takie klimaty, odejdź i nie wracaj. Idź mieszać gdzie indziej, jak pisał Jacek.
    Zmierz się z mocniejszymi w gębie, klawiaturze i elokwencji.

    Jak byłem małym chłopcem, rodzice nauczyli mnie, że jak "program" mi nie odpowiada, to należy wyłączyć radio czy też inny kołchoźnik.
    Szkoda, że jak tego uczyli, to wybrałeś się na wagary.

    Jeśli nawet jesteś w mniejszości, prawda zawsze pozostanie prawdą.



Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.04.12, 08:00
  2. Nowa "zimna" sesja zdjęciowa: "Aneta & Monika"
    By Shevers in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13.05.09, 22:49
  3. "4 pory roku - Lato 08" - "Pozostali Zwycięzcy" galeria pokonkursowa
    By mynameisnobody in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9.10.08, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.