Strona 75 z 91 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 904

Wątek: " Z ulicy "

  1. #741

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.229
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    @2509
    sorry ale nie ogarniam
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  2. #742
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.575
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Na zdjęciach widać jaką definicję Polaka propagują narodowcy.
    TJ

  3. #743

    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    Olkusz
    Posty
    86
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DeWuTe Zobacz posta
    @2509
    sorry ale nie ogarniam
    Może jakiś rozgoryczony ojciec-rozwodnik któremu sąd nie przyznał opieki nad dzieckiem. Spekuluję, transparent mocno enigmatyczny

  4. #744
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    No przyznam że też zastanawiałem się nad treścią na transparencie.
    Za bardzo nie wiem co autor miał na myśli.

    2510
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110371.JPG
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	573,5 KB
ID:	250210

    2511
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110325.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	806,7 KB
ID:	250205

    2512
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110330.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	884,2 KB
ID:	250206

    2513
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110336.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	632,2 KB
ID:	250207

    2514
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110349.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	669,0 KB
ID:	250208

    2515
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110360.JPG
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	811,5 KB
ID:	250209

    2516
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PB110317.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	568,4 KB
ID:	250204

  5. #745
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.575
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Na transparencie 2509 autor hasła pewnie miał na myśli "hodowlę" dzieci z in vitro.
    TJ

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Dzięki fajnym, solidnym fotkom, można zobaczyć, że na pochodzie niepodległościowym nie ma żadnej radości, żadnego optymizmu, żadnej fantazji, sama powaga, ostrzegawcze hasła, race nie wiadomo po co i dlaczego, poczty sztandarowe, czarne ubiory, białe rękawiczki. Patriotyzm zrytualizowany.
    TJ

  6. #746
    tt
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski Zobacz posta
    Na transparencie 2509 autor hasła pewnie miał na myśli "hodowlę" dzieci z in vitro.
    TJ

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Dzięki fajnym, solidnym fotkom, można zobaczyć, że na pochodzie niepodległościowym nie ma żadnej radości, żadnego optymizmu, żadnej fantazji, sama powaga, ostrzegawcze hasła, race nie wiadomo po co i dlaczego, poczty sztandarowe, czarne ubiory, białe rękawiczki. Patriotyzm zrytualizowany.
    TJ
    Nie zgadzam się trochę.
    AD 1. Dla mnie jest to protest przeciwko rozpadowi instytucji małżeństwa i rodziny jako takiej. Historycznie patrząc do niczego dobrego to nie prowadzi.
    Ad 2. Ludzie jesienią raczej ubierają się w ciemne kolory. Taki jest fakt. Wystarczy wyjść na miasto i zobaczyć. Poza tym na zdjęciach wcześniejszych było sporo kolorowych postaci.
    I wreszcie: widzimy takie zdjęcia, jakie zrobił i pokazał autor. A że nie było orła z czekolady? No nie było...

  7. #747
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski Zobacz posta
    Na transparencie 2509 autor hasła pewnie miał na myśli "hodowlę" dzieci z in vitro.
    TJ


    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -



    Dzięki fajnym, solidnym fotkom, można zobaczyć, że na pochodzie niepodległościowym nie ma żadnej radości
    Dzięki fajnym, solidnym fotkom, można zobaczyć, że na pochodzie niepodległościowym nie ma żadnej radości, żadnego optymizmu, żadnej fantazji, sama powaga, ostrzegawcze hasła, race nie wiadomo po co i dlaczego, poczty sztandarowe, czarne ubiory, białe rękawiczki. Patriotyzm zrytualizowany.
    TJ
    Radości tam nie widziałem. Były transparenty, modlitwy, okrzyki, obrażanie innych, w tym prezydenta Warszawy.
    Chyba Młodzież Wszechpolska np krzyczała " pederaści i pedofile to lewicy entuzjaści". Deptanie flag UE jak i LGBT. Itd.

    Cytat Zamieszczone przez ToTom Zobacz posta
    Nie zgadzam się trochę.
    AD 1. Dla mnie jest to protest przeciwko rozpadowi instytucji małżeństwa i rodziny jako takiej.

    I wreszcie: widzimy takie zdjęcia, jakie zrobił i pokazał autor. A że nie było orła z czekolady? No nie było...
    To był Marsz Niepodległości a nie protest przeciwko rozpadowi małżeństwa.
    Tak poza tym w zeszłym roku też widziałem podobne sceny. Mało radości z odzyskania Niepodległości . Myślę że gdyby ten Marsz odbył się powiedzmy na wiosnę to członkowie ONR też ubrani byliby w takie same ciemne ubrania i zasłaniali twarze.

    Tak poza tym podczas przemarszu widziałem tylko jednen moment gdzie ktoś wpadł nie ciekawy pomysł. Troszkę śmiechu z tego było. Ale to w późniejsej relacji pokażę.

  8. #748
    tt
    Gość
    W sumie to żałuję, że się odezwałem w temacie "niefotograficznym".
    Robisz dobre zdjęcia, potrafisz wyłapać ciekawy "detal" z tłumu. Ja bym stracił głowę.

  9. #749
    | OlyJedi Awatar koronax
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    silesia
    Posty
    4.661
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ToTom Zobacz posta
    W sumie to żałuję, że się odezwałem w temacie "niefotograficznym".
    Robisz dobre zdjęcia, potrafisz wyłapać ciekawy "detal" z tłumu. Ja bym stracił głowę.
    No co ty. Nie żałuj niczego. Jak najbardziej każdy może zostawić komentarz..taki Marsz to bardzo interesujące wydarzenie. I każdy myślę odbiera go na swój sposób.

  10. #750
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ToTom Zobacz posta
    ...
    AD 1. Dla mnie jest to protest przeciwko rozpadowi instytucji małżeństwa i rodziny jako takiej. ...
    Zgoda, ale przykład idzie z góry, a nie wiem, czy nauki biologiczne poczyniły aż takie postępy, żeby było możliwe założenie rodziny z kotem i dorobienie się w tym związku ojcostwa. Może jednak trochę więcej tolerancji? Tak się dziwnie składa, że najwięcej o rodzinie mówią środowiska same rodzin nie zakładające... Dla mnie paranoja
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.04.12, 08:00
  2. Nowa "zimna" sesja zdjęciowa: "Aneta & Monika"
    By Shevers in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13.05.09, 22:49
  3. "4 pory roku - Lato 08" - "Pozostali Zwycięzcy" galeria pokonkursowa
    By mynameisnobody in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9.10.08, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.