Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Olympus OMD EM10 mk2 + 14-42EZ, Zuiko 60mm makro, Zuiko 17mm 1.8, Panasonic 25mm 1.7

| OlyJedi Awatar MikolajN
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria

Olympus OMD EM10 mk2 + 14-42EZ, Zuiko 60mm makro, Zuiko 17mm 1.8, Panasonic 25mm 1.7

Cześć,

bardzo długo mnie tu nie było ale stęskniłem się za zdjęciami i pora wrócić do tego hobby. Chcę zmienić format matrycy więc moje sprzęty m43 muszą zostać sprzedane.

Są to:

1. Aparat OMD EM10 mk2 + 14-42EZ. Body czarne w stanie idealnym, bez obić czy otarć. Obiektyw nie używany. Wszystko działa bardzo dobrze, brak jakichkolwiek wad, przepaleń na matrycy itp. Ilość klatek sprawdzę jak mi powie ktoś jak to zrobić Aparat jest z 2018r - dokładnie nie pamiętam bo fv u księgowego Kupiony w Notopstryk we Wrocławiu. Mam pudełka i papiery.

2. Obiektyw m.Zuiko 60mm makro 2.8. Stan bardzo Dobry. Jest to obiektyw który kupiłem w 2014r w MediaMarkt. Posiada nakręcony filtr ochronny Zuiko. Soczewki, obudowa - wszystko w stanie bardzo dobrym bez kurzu, rys itp. Mam pudełko i papiery.

3. Obiektyw m.Zuiko 17mm f1.8 czarny. Obiektyw w stanie idealnym. Kupiony bodajże w 2016r w Olyshopie. Bardzo dobry obiektyw, ostry, bardzo szybki AF. Mam pudełko i papiery.

4. Obiektyw Panasonic 25mm f.17 czarny. Obiektyw z 2018r w stanie idealnym w komplecie z osłoną przeciwsłoneczną. Ostry, jasny i szybki. Dla mnie numer jeden w kategorii cena/jakość obrazka. Mam pudełko i papiery.

Chciałbym sprzedać jako zestaw. Jest on idealny dla początkującego amatora albo dla pro jako backup. Szeroki zakres stałek plus naleśnik zoom, bardzo dobry na spacery.

Za komplet poproszę 4800zł. Cena bardzo dobra wydaje mi się ale możemy negocjować.

Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Muszę tu zrobić erratę, ponieważ zweryfikowałem prawdziwość opisów, przy okazji zainteresowania jednego z forumowiczów. Okazało się, że nie mam pudełek do obiektywów. Gdzieś posiałem przy przeprowadzce. Nie ukrywam, że jest szanse, że znajdę ale póki co zmieniam opisy na BRAK. Zestaw OMD + EZ ma pudełko!

Chciałbym też rozbić jednak na części. Chyba tak będzie prościej:

Aparat OMD EM10 mk2 + 14-42EZ. Body czarne w stanie idealnym, bez obić czy otarć. Obiektyw nie używany. Wszystko działa bardzo dobrze, brak jakichkolwiek wad, przepaleń na matrycy itp. Ilość klatek sprawdzę jak mi powie ktoś jak to zrobić Aparat jest z 2018r - dokładnie nie pamiętam bo fv u księgowego Kupiony w Notopstryk we Wrocławiu. Mam pudełka i papiery. - 1400zł!

Obiektyw m.Zuiko 60mm makro 2.8. Stan bardzo Dobry. Jest to obiektyw który kupiłem w 2014r w MediaMarkt. Posiada nakręcony filtr ochronny Zuiko. Soczewki, obudowa - wszystko w stanie bardzo dobrym bez kurzu, rys itp. - 1300zł!

Obiektyw m.Zuiko 17mm f1.8 czarny. Obiektyw w stanie idealnym. Kupiony bodajże w 2016r w Olyshopie. Bardzo dobry obiektyw, ostry, bardzo szybki AF. - 1300zł!

Obiektyw Panasonic 25mm f.17 czarny. Obiektyw z 2018r w stanie idealnym w komplecie z osłoną przeciwsłoneczną. Ostry, jasny i szybki. Dla mnie numer jeden w kategorii cena/jakość obrazka. - 650zł!

Troszkę poobniżałem za brak pudełek.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 4.11.20 o 00:34 Powód: usunięte znaczniki koloru

Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Zapraszam! Negocjacje?

Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    35