Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz " Czerwonej strefy" na forum?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam dość

8 50,00%
  • Chcę nadal tego miejsca wymiany poglądów

8 50,00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 64 z 200 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 2000

Wątek: Czerwona strefa

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Każdemu to forum służy do tego samego: do miłego spędzania czasu w ciekawym i zróżnicowanym towarzystwie.
    Co dla kogo jest miłe to już inna sprawa, dla jednych oglądanie zdjęć, dla innych dyskusje o sprzęcie, lub o życiu, a dla jeszcze innych coś jeszcze innego
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Potępiona dusza Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Wywiad z prof. med. Andrzejem Frydrychowskim i kilka słów od człowieka, którego tak bardzo nie lubicie.
    https://www.facebook.com/10000823701...icit&ref=notif
    Ostatnio edytowane przez A56 ; 27.12.20 o 22:31

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    I jeszcze coś dla tych, którzy chcą się zaszczepić. Sprawdźcie, czy na pewno was zaszczepią.
    https://www.youtube.com/watch?v=2eam...ature=youtu.be

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    @A56 - żyj sobie dalej w swoim świecie teorii spiskowych i cudownych "Ukrytych terapii".

Pozdrawiam i żegnam.

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    @A56 - żyj sobie dalej w swoim świecie teorii spiskowych i cudownych "Ukrytych terapii".

Pozdrawiam i żegnam.

Jak widzisz to nie moje teorie, to teorie prof. med. Andrzeja Frydrychowskiego. Z tym panem trzeba dyskutować i udowodnić mu , że się myli.

Okłamać człowieka jest bardzo łatwo. Przekonać go, że został okłamany to prawie rzecz niewykonalna.
    Ostatnio edytowane przez A56 ; 28.12.20 o 09:05

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    Władze Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oświadczają, że poglądy dotyczące medycyny naturalnej prezentowane publicznie oraz za pośrednictwem środków masowego przekazu przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego są wyłącznie Jego prywatnymi opiniami i w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem naszej Uczelni.

Profesor Andrzej Frydrychowski był zatrudniony w Uczelni w latach 1973-2017. Obecnie nie jest pracownikiem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i nie należy wiązać Jego osoby z gronem specjalistów reprezentujących GUMed.

Gdański Uniwersytet Medyczny należy do grona wiodących w kraju ośrodków akademickich. Uczelnia prowadzi nowoczesne kształcenie i realizuje innowacyjne projekty naukowo-badawcze w oparciu o rzetelną wiedzę i wiarygodne dowody naukowe. Wszelkie przejawy aktywności propagujące treści niemające potwierdzenia w wiarygodnej i rzetelnej wiedzy medycznej, nie znajdują akceptacji ze strony władz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    269
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Jak widzisz to nie moje teorie, to teorie prof. med. Andrzeja Frydrychowskiego. Z tym panem trzeba dyskutować i udowodnić mu , że się myli.

Okłamać człowieka jest bardzo łatwo. Przekonać go, że został okłamany to prawie rzecz niewykonalna.
    Czy obiecano Tobie życie wieczne wśród "dziewic" za propagowanie ideologii tej sekty?

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Władze Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oświadczają, że poglądy dotyczące medycyny naturalnej prezentowane publicznie oraz za pośrednictwem środków masowego przekazu przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego są wyłącznie Jego prywatnymi opiniami i w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem naszej Uczelni.

Profesor Andrzej Frydrychowski był zatrudniony w Uczelni w latach 1973-2017. Obecnie nie jest pracownikiem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i nie należy wiązać Jego osoby z gronem specjalistów reprezentujących GUMed.

Gdański Uniwersytet Medyczny należy do grona wiodących w kraju ośrodków akademickich. Uczelnia prowadzi nowoczesne kształcenie i realizuje innowacyjne projekty naukowo-badawcze w oparciu o rzetelną wiedzę i wiarygodne dowody naukowe. Wszelkie przejawy aktywności propagujące treści niemające potwierdzenia w wiarygodnej i rzetelnej wiedzy medycznej, nie znajdują akceptacji ze strony władz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Czytałem to oświadczenie uczelni. Nie mogą inaczej postąpić. Muszą iść zgodnie z myślą wiodącą partii rządzącej. W innym wypadku wiesz co by z nimi było.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    Czy obiecano Tobie życie wieczne wśród "dziewic" za propagowanie ideologii tej sekty?

Nic mi nie obiecano, nikogo nie propaguje. Jedyne co robię, to przestałem wierzyć tym co głoszą prawdę objawioną, jedyną w telewizorze.
    Pamiętasz hasło "telewizja kłamie". Nic się nie zmieniło.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar staryman
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Czytałem to oświadczenie uczelni. Nie mogą inaczej postąpić. Muszą iść zgodnie z myślą wiodącą partii rządzącej. W innym wypadku wiesz co by z nimi było.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -
    Czyli tak, Uniwersytet idzie zgodnie z linią partii, a pan profesor jest niezależny? A może jednak odwrotnie, to uniwersytet jest niezależny, a pan profesor idzie zgodnie z linią partii, pomyślałeś o tym?
    Dla mnie oczywistym jest, że stu naukowców musi się mylić kiedy pan Frydrychowski mówi, że jest inaczej, jak mawiał klasyk, to oczywista oczywistość.
    jest dobrze

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez staryman Zobacz posta
    Czyli tak, Uniwersytet idzie zgodnie z linią partii, a pan profesor jest niezależny? A może jednak odwrotnie, to uniwersytet jest niezależny, a pan profesor idzie zgodnie z linią partii, pomyślałeś o tym?
    Dla mnie oczywistym jest, że stu naukowców musi się mylić kiedy pan Frydrychowski mówi, że jest inaczej, jak mawiał klasyk, to oczywista oczywistość.
    Tak, uniwersytet jest niezależny i granty dostaje od Pana Boga.
    Nie dyskutujcie ze mną o metodzie leczenia, bo ja nie leczę. Pokazałem wam, że jest w Polsce osoba, która to robi. Z nim trzeba dyskutować.
    Nie uważacie, że było by bezpieczniej mieć oprócz szczepionki jeszcze taką bezpieczną metodę leczenia?
    Przecież nikt nie daje 100% gwarancji, że szczepionka zadziała tak jak ją wymyślono. To nie jest bezpieczniej mieć w zanadrzu, gdy nas dopadnie ten niebezpieczny wirus, możliwość wyjścia z choroby?