Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz " Czerwonej strefy" na forum?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam dość

8 50,00%
  • Chcę nadal tego miejsca wymiany poglądów

8 50,00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 58 z 200 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 2000

Wątek: Czerwona strefa

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Ależ ja to wiem... Ale do ludzi to nie dociera...
    Co za czasy, że ludzie zamiast się cieszyć, że jest szczepionka to się jej boją... Szkoda słów...
    No to pomyśl - nie tak dawno szczepionkę robiło się przez wymieszanie namnożonej kultury z fenolem lub zabijaniem jej wolno ogrzewając nad palnikiem, potem szukano wzmocnienia działania przez rozmaite domieszki do roztworów, potem wymyślono liofilizację, następnie szczepionki rekombinowane i delecyjne, dziś biotechnologiczne. Jak te z mRNA.

Daleka to była droga... I to wszystko po to by w tym europejskim zaścianku 50 procent populacji deklarowało się, że poczeka lub nie będzie się szczepić... bo woli przechorować?
    To ile jeszcze będziemy mieć tych lookdownów poza trzecim wiosną 2021? No ile można?
    Ostatnio edytowane przez apz ; 25.12.20 o 20:18
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Potępiona dusza Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Ależ ja to wiem... Ale do ludzi to nie dociera...
    Co za czasy, że ludzie zamiast się cieszyć, że jest szczepionka to się jej boją... Szkoda słów...

Ja bym się cieszył podwójnie, gdyby była możliwość leczenia tej choroby (a taka jest choć nielegalna, robiona w podziemiu medycznym) oraz bezpiecznego, do kończ przetestowanego zaszczepienia się.

Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Ja bym się cieszył podwójnie, gdyby była możliwość leczenia tej choroby (a taka jest choć nielegalna, robiona w podziemiu medycznym) oraz bezpiecznego, do kończ przetestowanego zaszczepienia się.
    Za jakieś 3 lata. Policz jakie byłyby koszty społeczne takiego zwalczania covida-19?

Przez ostatnie kilka lat na moich rękach zmarło kilkadziesiąt kotów od 2 miesiący do 2 lat.
    Mogłem im tylko ulżyć niewielką nadzieję dawało zastosowanie remdesiviru, ale z reguły właścicieli nie było stać na kurację za jakieś 1500 /pln lek + obsługa.

W tym samym miejscu jest obecnie medycyna. Nie ma skutecznego leku i będzie on zapewnie za 7-10 lat.
    Jest tylko tlen i maszyny oraz szczepionka.
    Niestety.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Za jakieś 3 lata. Policz jakie byłyby koszty społeczne takiego zwalczania covida-19?

Przez ostatnie kilka lat na moich rękach zmarło kilkadziesiąt kotów od 2 miesiący do 2 lat.
    Mogłem im tylko ulżyć niewielką nadzieję dawało zastosowanie remdesiviru, ale z reguły właścicieli nie było stać na kurację za jakieś 1500 /pln lek + obsługa.

W tym samym miejscu jest obecnie medycyna. Nie ma skutecznego leku i będzie on zapewnie za 7-10 lat.
    Jest tylko tlen i maszyny oraz szczepionka.
    Niestety.
    Nie do końca jest tak jak napisałeś. Lekarze z Australii mieli pacjenta z niewydolnością nerek, sepsą i covidem. Zastosowali coś o czym mówi też Andrzej Frydrychowicz, lecz robi to lepiej i bezpieczniej. Pacjent w Australii z takimi chorobami wrócił do zdrowia. Pisały o tym gazety australijskie. Lekarze nie wierzyli w to co widzieli. My w Polsce mamy lekarza, który robi to lepiej, skuteczniej i musi się ukrywać. Robią to już inni lekarze. Mam nadzieję, że w końcu zacznie się w Polsce wyleczać ludzi a nie ciągłe leczenie aż do śmierci. Wiem, że pacjent wyleczony, to pacjent stracony i nie można na zdrowych zarabiać. Ale jak słyszę celebrytów medycznych to jeszcze daleka droga (a może i nie ) do normalności.

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    @A56 no to czy ten lekarz leczy? Jakim lekiem?

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    @A56 no to czy ten lekarz leczy? Jakim lekiem?

Napisał bym jak leczy ale zaraz mnie tu wyzwą od idiotów. Napiszę tylko kilka wyrazów, które tworzą leczenia.
    Askorbinian sodu, DMSO, roztwór perhydrolu, w Ameryce zastosowano jeszcze ozonowanie krwi. To tak krótko, bardzo krótko o tym co jest stosowane. Ilość, czas podania, badania przed podaniem tych specyfików, sposób podania to już więcej pisania.
    Ostatnio edytowane przez A56 ; 25.12.20 o 21:11

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    @A56 A wiesz wogole czym jest perhydrol?
    I jakie ma właściwości?

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    I jakie ma właściwości?

To właśnie wszystkich zaskakuje.
    Ale ja napisałem roztwór perhydrolu. To teraz to uściślę. Ten perhydrol podaje się rozcieńczony do wartości 0,04-0,06 %
    To tak jakbyś rozcieńczył alkohol do takiego stężenia i wypił. Co poczujesz? Możesz potem jechać samochodem?
    Ten perhydrol podaje się dożylnie i tylko wtedy gdy zachodzi taka potrzeba, bo covid wpływa na płuca i są problemy z natlenieniem organizmu. Nie chcę tu pisać książki.

Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    I jakie ma właściwości?
    Generalnie chodzi o żródło atomowego tlenu.

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    459
    Moja galeria
    Adam - rany Boskie - czy Ty wiesz jaki wpływ ma ozon na organizm człowieka ?

https://www.gdansk.uw.gov.pl/1425-wp...wios-informuje

https://www.gios.gov.pl/pl/aktualnos...on-dobry-i-zly
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||