Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz " Czerwonej strefy" na forum?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam dość

8 50,00%
  • Chcę nadal tego miejsca wymiany poglądów

8 50,00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 53 z 200 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 2000

Wątek: Czerwona strefa

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    To, że ktoś jest profesorem jeszcze nie znaczy, że zawsze ma rację...
    https://youtu.be/HItFOF7iSn8 - przykład Paulinga...
    @A56 biologiem nie jest, ale wiele z tego co tam napisano nie wydaje się być do końca wiarygodne, do tego typowe spiskowe teorie na końcu...

Potępiona dusza Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    To, że ktoś jest profesorem jeszcze nie znaczy, że zawsze ma rację...
    https://youtu.be/HItFOF7iSn8 - przykład Paulinga...
    @A56 biologiem nie jest, ale wiele z tego co tam napisano nie wydaje się być do końca wiarygodne, do tego typowe spiskowe teorie na końcu...
    Wszystko co przeciw szczepieniu, wszystko co powinno powodować zastanowienie się jest niewiarygodne, podejrzane, trącające o spiskowe teorie.
    Profesorowie, którzy promują szczepienia bez zastanawiania się to są dobrzy profesorowie mający racje, a ci którzy mają wątpliwości to już poddaje się pod wątpliwość to co mówią.
    Dla mnie profesorowie, których widujemy w telewizorze, doradcy premiera, prezydenta to właśnie Ci, którym nie można ufać.
    Zastanawia mnie jak łatwo daliście sobie wmówić, że szczepionka nie zrobi wam krzywdy, choć badanie zostaną zakończone za dwa lata., A tak trudno jest uwierzyć, że wlew z askorbinianu sodu jest bezpieczny, mino że nie wykonano badań naukowych i nigdy nie zostaną wykonane. Praktycy opisali swoje spostrzeżenia i jest ponad 3000 prac na ten temat a mimo to trudno jest sobie zaaplikować coś co jest sprawdzone przez lekarzy praktyków.Coś co jest niesprawdzone dacie sobie wprowadzić bezpośrednio do organizmu?

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Najbardziej zaintrygowało mnie, że po szczepionce wszyscy będziemy GMO.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    @A56 - ludzie od lat wprowadzają do swojego organizmu niesprawdzone substancje: narkotyki, dopalacze, bimber, podejrzany alkohol, kompot itd. i jakoś nikt z tym problemu nie ma

A co do wywiadu z panem profesorem... Jak wiarygodny może być ktoś, kto używa słów typu depopulacja, obozy pracy, kapo itd. ?

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    @A56 - ludzie od lat wprowadzają do swojego organizmu niesprawdzone substancje: narkotyki, dopalacze, bimber, podejrzany alkohol, kompot itd. i jakoś nikt z tym problemu nie ma

A co do wywiadu z panem profesorem... Jak wiarygodny może być ktoś, kto używa słów typu depopulacja, obozy pracy, kapo itd. ?
    Myślę, że ci profesorowie, którzy mówią że można szczepić kobiety w ciąży, mają tą samą wiarygodność.
    Niektóre narkotyki służą medycynie i są sprawdzone. Inne są groźne i od wielu lat ludzie je stosują. Coś o nich przez te lata wiemy. Dopalacze są szkodliwe i jak ktoś chce się truć, to droga wolna. Bimber alkohol i kompot pijemy od lat i wiemy czego możemy się spodziewać. Szczepionka jest nowatorska, jeszcze nigdy czegoś takiego nie wyprodukowano i bez badań chcą nam to podać. Do końca nie wiemy co się stanie. Ale jak ktoś chce być królikiem doświadczalnym za darmo to może to zrobić. Są zachęty a może będą i profity. Pożyjemy - zobaczymy.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Uważasz, że jest to tekst czytelny dla przez Ciebie przywołanych?
    Napisałem "dla sceptyków" a nie "dla przeciwników".
    Tych drugich nic nie przekona.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Przeczytać warto, ale Twój profesor jest jakiś niszowy w 13 lat poprowadził 9 doktorantów, więc jakimś tytanem nauki to on nie jest...
    Widzę, że nieźle i skutecznie pozyskiwał środki ze źródeł zewnętrznych. Na genetyce na pewno się zna.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    257
    Moja galeria
    @ ludzie od lat wprowadzają do swojego organizmu niesprawdzone substancje: narkotyki, dopalacze, bimber, podejrzany alkohol, kompot itd. i jakoś nikt z tym problemu nie ma
    Widzę, że nieco żartobliwie napisane, ale chyba zgadzamy się, że te substancje nie mają dobrego wpływu na organizm.

Fakt, to było niepotrzebne, chyba pana profesora trochę poniosła fantazja lub emocje.

Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    ....Są zachęty a może będą i profity. Pożyjemy - zobaczymy.
    Profity będą na pewno, już są zapowiadane. Przykładowo, po szczepieniu nie będziesz musiał nosić maseczki, nie będziesz poddany kwarantannie.

Tak na koniec powiem, jeśli bym się zdecydował na szczepienie na pewno nie będzie to szczepionka typu mRNA. Będą za niedługo jeszcze 2 rodzaje szczepionek.
    Na szczepienie pójdę z lupą i obejrzę co pisze na fiolce z specyfikem. Jest tylko mała obawa, skoro tej mRNA mamy zamówione 62 mln dawek, czy będzie potrzeba zamawiania więcej (od innych producentów).
    Szanuję inne wybory, czy brak wątpliwości i o to bym prosił "drugą stronę".

Edit.
    Te 62 mln. dawek to zamówione od wszystkich producentów, a nie od jednego jak pisałem.
    Tu więcej.
    Ostatnio edytowane przez andtor2 ; 24.12.20 o 14:03
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Mieszka w
    Rybnik
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Przeczytać warto, ale Twój profesor jest jakiś niszowy w 13 lat poprowadził 9 doktorantów, więc jakimś tytanem nauki to on nie jest...
    Widzę, że nieźle i skutecznie pozyskiwał środki ze źródeł zewnętrznych. Na genetyce na pewno się zna.

To nie mój profesor i nie oceniam go, bo moja wiedza jest żadna w porównaniu z jego wiadomościami. Mógłbym z nim dyskutować, krytykować go, gdybym wiedział tyle co on lub więcej.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta

Profity będą na pewno, już są zapowiadane. Przykładowo, po szczepieniu nie będziesz musiał nosić maseczki,.
    Jak to nie będziesz nosił maseczki! A jak się zarazisz to będziesz innych zarażał? Maseczka podobno chroni. To ci co się zaszczepią będą tak nieodpowiedzialni?

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Panowie, ja Was proszę ciszej nad tymi trumnami - relacja lekarza z Łodzi. Ci opisywani wg między innymi Górniak to statyści są a Wyborcza kłamie, Jak zawsze.

Relacja z ruletki:lodz.wyborcza.pl-Syneczku mam to świństwo Gdybyśmy się już nie zobaczyli życzę ci wesoły.pdf
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro