Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz " Czerwonej strefy" na forum?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam dość

8 50,00%
  • Chcę nadal tego miejsca wymiany poglądów

8 50,00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 17 z 200 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 2000

Wątek: Czerwona strefa

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jaka torba??? Przez dziesięć lat czytam, że mikrusa nosi się w kieszeni, a tu nagle jakaś torba się pojawia.
    Samego mikrusa do kieszeni zmieścisz ale do zrobienia zdjęcia, oprócz mikrusa, potrzebujesz jeszcze jakiegoś obiektywu. Dobry (nie mówię o naleśniku 14-42) w kieszeni się nie zmieści
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Samego mikrusa do kieszeni zmieścisz ale do zrobienia zdjęcia, oprócz mikrusa, potrzebujesz jeszcze jakiegoś obiektywu. Dobry (nie mówię o naleśniku 14-42) w kieszeni się nie zmieści
    Z 17-tką i 25-tką jak najbardziej , a jak chcesz tele , to lufę wetkniesz do drugiej kieszeni ... Karty do kondoniarki , baterie do kieszeni na rękawie , a filtry zrobisz z okularów przeciwsłonecznych , podobnie jak makro ze zwykłych . Z kijków monopod , a i będzie pretekst w tłumaczeniu , że sport uprawiasz , tylko narty ukradli a śniegu jeszcze nie dowieźli ...
    Ostatnio edytowane przez Hiszpan63 ; 5.11.20 o 20:16

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    Z 17-tką i 25-tką jak najbardziej , a jak chcesz tele , to lufę wetkniesz do drugiej kieszeni ...
    To Ty na co dzień w ogrodniczkach chodzisz? Takich z dużą kieszenią na brzuchu?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    To Ty na co dzień w ogrodniczkach chodzisz? Takich z dużą kieszenią na brzuchu?
    ... nie ... w bojówkach ...

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Ola_Olga
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Siła reputacji
    296
    Moja galeria
    Czerwona (a raczej chyba czarna) strefa i pieprzony wirus - co mi zrobił?
    Zabrał mi wszystko co miało sens – moje miejsce na ziemi, energię, radość, chęć do życia, wiele codziennych mniejszych i większych przyjemności, można by długo wymieniać.
    Co dał? Poczucie bezsensu wszystkiego, od kilku miesięcy codzienną porcję horroru serwowaną przez media na śniadanie, obiad i kolację, wymusił izolację od przyjaciół, wykopał w kosmos urlop, powiesił aparat na kołku, załatwił bezsenne noce, przekreślił milion rzeczy, których nie zrobiłam, bo po co, zmiótł w pył kilka planów i... też można jeszcze długo wymieniać.
    Stres pourazowy lub nazywając rzecz wprost – depresja. Bez względu na to, jak bardzo będziemy udawać, że jesteśmy silni, ona i tak może opleść nam gardło. Myślę, że zbiera i będzie zbierać jeszcze długo w przyszłości ogromne żniwo. Kolejny lockdown z pewnością się do tego przyczyni, chociaż tu żadnych liczb media nie będą nam podawać.

Wiem, że świat który był przed – nigdy nie wróci, ale jeżeli tak ma wyglądać życie przez kolejny rok/dwa a może jeszcze dłużej, to ja takiego życia nie chcę.
    Ostatnio edytowane przez Ola_Olga ; 5.11.20 o 21:37
    Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją (Apolinary Despinoix).

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Ola_Olga Zobacz posta
    Zabrał mi wszystko co miało sens – moje miejsce na ziemi, energię, radość, chęć do życia, wiele codziennych mniejszych i większych przyjemności, można by długo wymieniać.
    Co dał? Poczucie bezsensu wszystkiego, od kilku miesięcy codzienną porcję horroru serwowaną przez media na śniadanie, obiad i kolację, wymusił izolację od przyjaciół, wykopał w kosmos urlop, powiesił aparat na kołku, załatwił bezsenne noce, przekreślił milion rzeczy, których nie zrobiłam, bo po co, zmiótł w pył kilka planów i... też można jeszcze długo wymieniać.
    Stres pourazowy lub nazywając rzecz wprost – depresja. Bez względu na to, jak bardzo będziemy udawać, że jesteśmy silni, ona i tak może opleść nam gardło. Myślę, że zbiera i będzie zbierać jeszcze długo w przyszłości ogromne żniwo. Kolejny lockdown z pewnością się do tego przyczyni, chociaż tu żadnych liczb media nie będą nam podawać.

Wiem, że świat który był przed – nigdy nie wróci, ale jeżeli tak ma wyglądać życie przez kolejny rok/dwa a może jeszcze dłużej, to ja takiego życia nie chcę.
    Ola, wytrzymałem kilka lat stanu wojennego ? Nawet się ożeniłem w tym czasie.
    Powiedzieć jak było? Obrączki na kartki, buty na kartki, wódka na kartki, garnitur uszył mi teść mojego brata, suknia Marysi uszyta przez kuzynkę. materiały na garnitur i suknię z Pewexu. Wesela nie było bo godzina milicyjna. Wyjechać z miasta tylko jak miałaś przepustkę. Acha - trzeba było "skombinować" benzynę.
    A jak było z moją córką to wiesz - Czarnobyl, promieniowanie - resztę znasz. Ci trochę starsi ode mnie to mieli jeszcze prawdziwą wojnę.
    Więc spokojnie dziewczyno - dasz radę.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    .........
    Stres pourazowy lub nazywając rzecz wprost – depresja. .........

... depresja jak widzę , to raczej na pewno . Ale nie myl lub też nie porównuj depresji ze stresem pourazowym ... bo póki co nie ma tu okropności , których nie można przetworzyć przez nasze mózgi ...

... wszyscy stracili jakiś kawałek własnego nieba , ale to jeszcze nie powód do totalnego załamywania się ...Pewnie będzie jeszcze bardziej źle . Ale póki dech w piersiach ....

| OlyJedi Awatar viruuss
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    225
    Moja galeria

problemy ludzi pierwszego świata
    prawdopodobieństwo zgonu na to goowno jest stosunkowo niewielkie, co innego ciężkie przechorowanie masz co jeść, gdzie mieszkać, nie ma wojny -mniej TV i zgodnie z powiedzeniem "do góry uszy, a ***** sama ruszy " nie ma co się przejmować tym na co nie mamy dużego wpływu, minimum ostrożności i będzie dobrze !!
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

| OlyJedi Awatar piasbog
    Mieszka w
    Łomża
    Siła reputacji
    169
    Moja galeria
    Bardzo pesymistyczny wpis a przecież świat się nie skończył, świat zaczął od nas trochę odpoczywać
    XZ-1, EM-1, 12-40, 100-300 II

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    257
    Moja galeria
    Olu nie można się załamywać. Różne zarazy, epidemie dotykały ludzkość, ta też przeminie.
    U mnie obecnie żona na kwarantannie. Miała bliską styczność w pracy z osobą zakażoną (pracują dwie w sklepie). Na szczęście kwarantanna się jej kończy i jest bez żadnych objawów.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg