Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz " Czerwonej strefy" na forum?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Mam dość

8 50,00%
  • Chcę nadal tego miejsca wymiany poglądów

8 50,00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 122 z 200 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.211 do 1.220 z 2000

Wątek: Czerwona strefa

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Dobry wpis, myślę, że temat szczepionek można uznać za zamknięty, wracajmy do istoty wątku, czyli osobistych doświadczeń z covidem.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar staryman
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Moje osobiste doświadczenia i doświadczenia moich bliskich są następujące - zostaliśmy zaszczepieni i nic się nie stało. Chyba właśnie o to chodzi gdy się szczepimy.
    jest dobrze

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Przeczytałem dzisiaj w podpowiedziach Googlach omówienie analizy 6mln dokumentacji zaszczepionych 1 i 2 razy brytyjczyków. Astra nie hamuje transmisji, phizer hamuje przez pierwsze 3 miesiące.
    Jest już trochę analiz, opowiadanie o eksperymentach i poglądach staje się już sporym nadużyciem...
    A i czas wracać do maseczek we wszystkich pomieszczeniach by nie zaprzyjaźnic się z Deltą.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 7.10.21 o 20:35
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    291
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Panie i panowie - mam gorącą prośbę.
    Nie obrażajmy innych użytkowników pejoratywnymi określeniami w stylu ilości szarych komórek (specjalnie tak napisałem aby nie cytować konkretnych wypowiedzi).
    Wiemy że Adam @A56 ma inne poglądy niż większość z nas, ale nie obrażajmy go.
    Prośba też do Adama - bądź tak dobry i nie preferuj na siłę swoich poglądów antyszczepionkowych tu na forum. Gdzie indziej - wolna wola - chyba że inny administrator też na to nie pozwoli.
    Dlaczego to wszystko piszę ? Otóż z trzech powodów:
    Po pierwsze - mniej ważne - zbulwersowała mnie wczoraj wypowiedź młodej dziewczyny że nie będzie brała udziału w eksperymencie medycznym. Widać, że naczytała się "internetów"
    Po drugie - jak znów wystrzeli duża liczba zachorowań, to nie mam zamiaru siedzieć na lockdownie tylko przez tych co się nie zaszczepili, a mieszkam niestety w bastionie PIS, gdzie ilość wyszczepień jest niska.
    Po trzecie wreszcie, i chyba najważniejsze - wczoraj zmarła na Covid koleżanka mojej żony (33 lata) która się nie zaszczepiła i co gorsze - nie pozwoliła zaszczepić się swoim rodzicom. Najgorsze jest to, że zostawiła dwójkę nieletnich chłopaków.
    Na koniec dygresja.
    Jak zauważyliście, od długiego już czasu - nie ma na forum największego jajcarza @henry1. Nie wiemy co się z nim stało, ale zniknął w czasie największego wysypu Covid-19. Mam do niego namiary - telefon i e-mail. I niestety nie odpowiada.
    Więc jeszcze raz proszę - piszmy w tym wątku o naszych objawach (po chorobie, po szczepieniu itp), piszmy o obostrzeniach tak legalnych jak i nielegalnych, piszmy o nowych lekach i nowych badaniach - ale nie piszmy autorytatywnie co jest dobre a co złe bo nie mamy takiej wiedzy. Nikt z nas.
    I na zakończenie tego przydługiego nudzenia: gdyby nie "eksperyment medyczny" z roku 1950 kiedy wynaleziono szczepionkę p. Polio to większość z nas albo by nie żyła, albo była pokręcona.
    Niestety nie mogłem ci poprawić reputacji za ten wPIS.. System też mnie nie lubi.
    Pozdrów Marysię.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    Przez Covid straciłem przyjaciela (48 lat) i koleżankę z LO (51 lat), którzy nie zdążyli się zaszczepić...
    Inna koleżanka po zachorowaniu przez 3-4 dni była w takim stanie, że była pewna że osieroci dwoje dzieciaków - dochodziła do siebie parę tygodni a nawet teraz - pół roku później wciąż odczuwa skutki choroby. Miała termin szczepienia 3 dni po tym, jak zachorowała.
    Znam też i takich, którzy przechorowali Covid - i nic, ot trochę poważniejsze przeziębienie, a może i nawet nie tyle.
    Znam też takich, którzy nie zachorowali mimo braku szczepienia - i być może, czego im życzę - nie zachorują.
    Każdy wyciąga wnioski dla siebie - stosownie do swojej wiedzy, wiary, przekonań i Bóg wie czego jeszcze.

Ja mam nadzieję, że mimo 53 lat za 3 miesiące będę się mógł doszczepić 3 dawką Pfizera - nawet jeśli trzeba będzie za to zapłacić.
    Decyzję podejmuję w pełni świadomie - jestem farmaceutą ze sporą wiedzą o lekach biologicznych, ich wytwarzaniu, badaniach itp. itd.

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Rabbit
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ....Jak zauważyliście, od długiego już czasu - nie ma na forum największego jajcarza @henry1.....
    Też zauważyłem, że od kilku już poprawek nie bierze w nich udziału, a był stałym uczestnikiem i komentatorem. Oby powrócił, cały i zdrowy.
    Karol + Olek + kilka szkiełek

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    362
    Moja galeria
    duzo mozna sie naczytać o Covidzie
    oj bardzo duzo
    sama przeszłam w grudniu zeszłego roku - i gdyby nie cała akcja pod tytułem Covid - pewnie nawet bym na to nie zwróciła uwagi
    klasyczne przeziębienie z kilkoma dodatkowymi elementami, które utwierdzily w przekonaniu ze to Covid
    najpierw stan podgorączkowy 2-3 dni, kaszel, ból w plecach i wkrótce utrata węchu - 1.5 tyg L4 i na szczęście zero skutków ubocznych - co u pacjentów z podobnymi schorzeniami do moich często dużo gorzej się konczyło
    wiec mozna uznac ze jestem farciarą - bo wyniki po przechorowaniu w punkt , nie pogorszyly sie ani troche

szczepionka - 2 dawki Phizera - bez zadnych skutkow ubocznych - jedynie ramie lekko czułam

niemniej znam ludzi którzy nie mieli tyle szczęścia - wiec w sumie troche tez rozumiem tych ktorzy mają wątpliwosci
    znajoma po szczepieniu (34 lata) dostała blok w serduchu - i kardiolodzy niby potwierdzili ze moze byc to powiklanie
    niestety takie sytuacje tez sie zdarzaja i trzeba miec to na uwadze
    niemniej mimo wszystko uwazam ze warto sie szczepic bo to co sie dzialo z nami i gospodarką w trakcie tego lock downu to jakas masakra - oby nigdy wiecej

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

a henry - mam nadzieje ze to tylko bardzo dlugi detoks od forum
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ... gdyby nie cała akcja pod tytułem Covid - pewnie nawet bym na to nie zwróciła uwagi
    klasyczne przeziębienie z kilkoma dodatkowymi elementami, które utwierdzily w przekonaniu ze to Covid ...
    W trakcie pobytu w szpitalu (z powodu innej choroby), u mojej żony stwierdzono Covid.
    Żadnych typowych objawów- gorączki, kaszlu, trudności z oddychaniem, utraty węchu czy smaku. W efekcie kwarantanna, wstrzymanie diagnostyki związanej z chorobą, będącą przyczyną jej pobytu w szpitalu.
    Nie wiem, co jest gorsze. Czy poglądy przeciwników istnienia Covidu, czy efekt ich zachowań- zblokowanie szpitali z powodu Covidu?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    362
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Nie wiem, co jest gorsze. Czy poglądy przeciwników istnienia Covidu, czy efekt ich zachowań- zblokowanie szpitali z powodu Covidu?
    Chyba jednak to drugie - przykro mi bardzo

Teraz znowu 4 fala powoli zamyka szpitale , na odwiedziny ale ch.. wie co będzie dalej bo Lubelskie i Podkarpackie już przodują..
    Na szczęście sama zdążyłam przed tym największym bum zrobić co trzeba w szpitalu bo w najbliższym miesiącu może być różnie
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Chyba sama sobie trochę przeczysz, czyli sama piszesz, że raje antyszczepionkowe już przodują...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.