Strona 35 z 40 PierwszyPierwszy ... 253334353637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 398

Wątek: Olympus sprzedaje dział aparatów!

  1. #341
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Panas pewnie niedługo podzieli los Olka, pytanie kto pierwszy Panas czy Nikon.
    Na gh6 nie mają pomysłu a i jakoś też im się nie spieszy z wypuszczeniem nowego modelu.

    Krótko pisząc trzeba kupować em1 Mark II na promocji i cieszyć się ze szkieł, które już posiadamy.

  2. #342

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jack Zobacz posta
    Musimy nauczyć się cierpliwości, bo odpowiedzi na wszelkie pytania zostaną udzielone dopiero w okresie do 1. stycznia 2021
    Moim zdaniem tej cierpliwości musi wystarczyć na znacznie dłuższy czas, bo odpowiedzi na wiele kwestii może nie być w długiej perspektywie czasowej.

    Cytat Zamieszczone przez piaseczek Zobacz posta
    Panas pewnie niedługo podzieli los Olka, pytanie kto pierwszy Panas czy Nikon.
    Ciężko powiedzieć, póki co rozwijają swój L- system. Co innego ich udział w m43 tu może być rzeczywiście tak że się zwiną. Wcale bym, się nie zdziwił, bo co im da takie mnożenie bytów szczególnie w kontekście tego jak sami twórcy systemu sobie odpuścili....

  3. #343
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    W FF mają tylu konkurentów, że życzę Panasowi powodzenia. Zwłaszcza bez fazowego AF.
    W m43 mają bazę klientów i być może perspektywe zagospodarowania klientów po Olku.

  4. #344
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Moim zdaniem tej cierpliwości musi wystarczyć na znacznie dłuższy czas, bo odpowiedzi na wiele kwestii może nie być w długiej perspektywie czasowej.


    ....
    W sprawie dużego 4/3 ostatnie odpowiedzi były siedem lat po premierze E5. Nie wydaje mi się, żeby tym razem Olek bardziej się spieszył Poza tym, raczej nie ma na co czekać, sprawa wydaje się oczywista, a reszta, to mydlenie oczu, podobnie jak w dużym 4/3. W końcu trzeba się jakoś pozbyć zapasów z magazynu
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #345
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Za chwilę Olek nie będzie miał nic do powiedzenia w sprawie m4/3.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #346
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    I całe szczęście, 6 lat mniej wciskania kitu w porównaniu z dużym 4/3
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #347

    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    143
    Siła reputacji
    34
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Za chwilę Olek nie będzie miał nic do powiedzenia w sprawie m4/3.
    Tylko że najlepsze że nowie włodarze zapowiedzieli brak zmian w strategii - cokolwiek to oznacza to dla mnie jest to paranoja. Czyli będziemy robić to samo licząc na inne efekty..... czegoś tu nie rozumiem ale ja jestem prosty chłopak ze wsi i nie znam się na tych korporacyjnych marketingach ....

  8. #348
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Na razie muszą mówić takie rzeczy, które nie wywołają paniki. Podejrzewam, że jednak coś będą chcieli produkować w niedalekiej przyszłości, więc dobrze byłoby mieć komu to sprzedawać. Jeśli będą chcieli zrobić rewolucję, to dowiemy się o niej już po fakcie.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #349
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Super! Gdy już nie będzie Olympusa, wszyscy odetchną z ulgą, kupią lepsze aparaty i będą robić lepsze zdjęcia A Olympus Club wreszcie osiągnie wyższy poziom, trzeba tylko będzie zmienić nazwę na 'Wreszcie Nieograniczeni Club' już się nie mogę doczekać zajefajnych fot. Kula u nogi została odcięta!

  10. #350
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Marka Olympus ma jednak pozostać na aparatach. Nie tak szybko z tym wyzwoleniem forum
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Panasonic sprzedaje dział foto?
    By 2ev in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31.12.12, 11:38
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17.11.11, 15:40
  3. Prezentacja wideo aparatów Olympus PEN: E-P3, E-PL3, E-PM1
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 9.09.11, 14:12
  4. Producenci aparatów Olympus
    By Mr_Moko in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30.09.04, 15:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.