Strona 35 z 97 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 970

Wątek: Zdjęcia jotkaera (jkr)

  1. #341
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    22. To cel naszej egzystencji.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  2. #342
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta
    22. To cel naszej egzystencji.
    Dlatego brama jest bardzo ważna bo im ładniejszy ma łuk tym godniejszy będzie nasz wjazd na cmentarz.

  3. #343
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta
    22. To cel naszej egzystencji.
    No to pojechałeś
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  4. #344
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    No to pojechałeś
    To tylko prawda, cała prawda i tylko prawda.
    Przed przeznaczeniem nie uciekniemy, z tą świadomością trzeba żyć.
    Dzięki o Panie z BN.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  5. #345
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Też jestem zdania, że oba aspekty się liczą. Zdjęcie bez ciekawego tematu będzie po prostu nieciekawe nawet jeśli będzie idealnie dopieszczone technicznie. A zdjęcie nawet kiepskie techniczne może być ciekawe jeśli dokumentuje coś, czego zobaczenie jest dla nas trudne - np. jakąś interesującą, niepowtarzalną sytuację.
    Też tak uważam.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  6. #346
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Niby tak, ale dobry fotograf tak sfotografuje nieciekawy temat, że oczu nie będzie można oderwać od zdjęcia i na forum fotograficznym powinniśmy zmierzać w tym kierunku. Dobry przykład to np. lisiajamka i jego muchy lub "akuku". Tematy pospolite, ale pstryknięte tak, że się gęba cieszy, a można też sfotografować jakieś bardzo egzotyczne oblechy i wywołać reakcję "kolejny, nudny robal.."
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #347
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Niby tak, ale dobry fotograf tak sfotografuje nieciekawy temat, że oczu nie będzie można oderwać od zdjęcia i na forum fotograficznym powinniśmy zmierzać w tym kierunku. Dobry przykład to np. lisiajamka i jego muchy lub "akuku". Tematy pospolite, ale pstryknięte tak, że się gęba cieszy, a można też sfotografować jakieś bardzo egzotyczne oblechy i wywołać reakcję "kolejny, nudny robal.."
    Jako , że to forum fotograficzne to powinniśmy zmierzać w tym kierunku , aby zdjęcia tu zamieszczane nie raziły niską jakością techniczną (a z tym jest bardzo słabo) . Nie każdy ma dar takiego oka , że jego zdjecia będą miały sznyt artystyczny, i nie musi mieć. Doceniam takich którzy posiadają swoje wątki tematyczne , i niekoniecznie musi mnie to interesować (kwiatki , robaki , cmentarze itp), ale zdjęcia w nich zamieszczane są wykonane dobrze technicznie. A żeby poprawiać technikę , nie trzeba mieć talentu , tylko trzeba chcieć się uczyć i poprawiać

  8. #348
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    ... Doceniam takich którzy posiadają swoje wątki tematyczne , i niekoniecznie musi mnie to interesować (kwiatki , robaki , cmentarze itp), ale zdjęcia w nich zamieszczane są wykonane dobrze technicznie...
    Pełna zgoda, ale fotografia kończy się w nich w niemal 100% przypadków na zrobieniu ostrego i poprawnie naświetlonego zdjęcia. Umówmy się, że są to wątki hobbystyczne, miłośników czegoś, ale nie koniecznie miłośników fotografii. Od wątków fotograficznych oczekiwałbym czegoś trochę innego.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #349
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Jako , że to forum fotograficzne to powinniśmy zmierzać w tym kierunku , aby zdjęcia tu zamieszczane nie raziły niską jakością techniczną (a z tym jest bardzo słabo) . Nie każdy ma dar takiego oka , że jego zdjecia będą miały sznyt artystyczny, i nie musi mieć. Doceniam takich którzy posiadają swoje wątki tematyczne , i niekoniecznie musi mnie to interesować (kwiatki , robaki , cmentarze itp), ale zdjęcia w nich zamieszczane są wykonane dobrze technicznie. A żeby poprawiać technikę , nie trzeba mieć talentu , tylko trzeba chcieć się uczyć i poprawiać
    Robert, tylko niektórym z racji wieku brakuje czasu na solidną naukę i pozostaje staranie się
    Czasami zdjęcia zrobione fatalnie mogą cieszyć oko tylko tylko dlatego, że obiekt z tego zdjęcia nie istnieje i wiesz mi, że na tym można nieźle zarobić.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  10. #350
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    Czasami zdjęcia zrobione fatalnie mogą cieszyć oko tylko tylko dlatego, że obiekt z tego zdjęcia nie istnieje i wiesz mi, że na tym można nieźle zarobić.
    czytałem trzy razy i niepanimaju , jeszcze raz?

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Pełna zgoda, ale fotografia kończy się w nich w niemal 100% przypadków na zrobieniu ostrego i poprawnie naświetlonego zdjęcia. Umówmy się, że są to wątki hobbystyczne, miłośników czegoś, ale nie koniecznie miłośników fotografii. Od wątków fotograficznych oczekiwałbym czegoś trochę innego.
    Chyba już za dużo wymagasz od tego forum . Mnie już wystarczy aby było dobrze wykonane . A mój wątek ptaki , skierowany raczej do miłośników ptaków/przyrody, znam swoje granice.

Podobne wątki

  1. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.