Strona 1 z 91 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 906

Wątek: Nuda

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria

Nuda

Przez tego cholernego wirusa, kiedy nie ma jak i gdzie wyjść z domu, jedną z dostępnych rozrywek został internet i kilka znanych w nim miejsc. Jednym z takich miejsc jest OC ale mam wrażenie, że to już nie jest to samo miejsce, w którym dawno temu się rejestrowałem.
    Od czasu zmiany właściciela, przejścia na nowy serwer i zmianach w administracji nastąpiła jakaś zmiana. Odeszło kilka znaczących coś na tym forum osób, kilka udało się na wewnętrzną emigrację a te, które zostały, mniej się angażują w życie forum.
    Ludzie stali się politycznie poprawni, żadnych przekomarzanek czy uszczypliwości. Nawet członkowie dawnego TWA zniknęli w ogólnej szarzyźnie. Słowne przepychanki, które dziś są bezwzględnie zwalczane przez moderację, "robiły" ruch na forum. Zaglądali nie tylko uczestnicy tych przepychanek ale też wielu kibiców. Podobnie było w wątkach zdjęciowych, gdzie ścierały się opinie zwolenników i przeciwników zdjęcia/autora a dziś?
    Nuda panie, totalna nuda!

PS
    A może to koronawirus tak na mnie działa, we łbie mi się już miesza?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Animator
    Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    65
    Moja galeria
    @helmuth już gdzieś to kiedyś pisałem... Zauważam ogólny trend - upadku forów dyskusyjnych.
    Zostały w dużej mierze zjedzone przez grupy na fejsbuku... Wg mnie jest to bardzo zły trend, ale chyba trzeba się z tym pogodzić.

A druga kwestia - też zaobserwowana przeze mnie na przykładzie innego forum - rozłam zawsze powoduje osłabienie macierzystego forum, nowe zaś nigdy nie osiąga poziomu pierwszego forum.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Mieszka w
    Tczew
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Tak jak pisze stpman - to nie wirus winien. Fora upadają. Może na Fejsie jeszcze czasem jakieś życie, albo na Instagramie. Taki trynd. Zobaczymy, co przyniesie epoka pokoronawirusowa

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Mnie w tej chwili korona pożera cały wolny czas. Pracujemy na zmiany Teoretycznie do 20.00 ale często gęsto wychodzi że się siedzi do północka albo do pierwszej nawet. Zdjęcia to jak znajdę czas na forum wrzucam i to zazwyczaj szuflandia bo na zewnątrz wyjść nie można, lasy zamknęli ale myśliwy, odpuścili - no i znowu polityka wyłazi eeech.
    Tak sobie myślę że przetrwałem PRL, przetrwałem stan wojenny to jak mnie korona nie zeżre to i tego małego kurdupla przetrwam.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Jestem na 3 forach ( no prawie bo z jednego zostałem usunięty za to że się nic nie odzywałem).
    Nie pisze gdy nie mam nic konkretnego do powiedzenia.
    Jednak z Helmuthem się nie zgodzę.
    Na fora zapisują się nowe osoby które nabywają sprzęt danej firmy i nie tylko z tego powodu.
    To forum jest kulturalne i świetnie że Administratorzy nie tolerują chamstwa i niepotrzebnych przekomarzań.
    Jeśli komuś brakuje tego to zapraszam na forum canona. Facebook teraz zgarnia wielu ludzi, ale równocześnie dużo dostrzega jak działa druzgocąco na ich wolny czas i jak kierunkuje ich patrzenie na świat -profiluje wszystkie przekazywane im wiadomości. Fora tego nie robią w takim stopniu.
    Znak kilka osób które świadomie zrezygnowały z Facebooka i wiele które z tego powodu nigdy nie założyły tam konta.

Jak zabić nudę - raczej nie wiem bo ciągle mam nowe pomysły co robić by nie zwariować w zdalnej pracy.
    Teraz przygotowuję wystawę w jednej ze starych technik fotograficznych.
    Testuje wywoływacze analogowe na wielkim formacie.
    Mam kilka pomysłów na zdjęcia robione w domu.
    Lampy z systemem bezprzewodowym czekają na ich ciekawe wykorzystanie.
    W ogródku zaczynają kwitnąć kwiatki i pojawiać się owady.
    Żona też znajduje masę zajęć, choćby sprzątanie w piwnicy.
    No i po 25 latach znowu gram w kart z moją mamą
    Jak ktoś się nudzi to mu podeśle trochę fajnych stron albo pomysłów na to co robić w domu.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    ...
    Tak sobie myślę że przetrwałem PRL, przetrwałem stan wojenny to jak mnie korona nie zeżre to i tego małego kurdupla przetrwam.
    Ojca Narodu nazywasz małym kurduplem???
    A jeśli chodzi o forum, to problemem nie jest frekwencja i brak wpisów, tych jest sporo. Problemem jest to, że z 80% wpisów pochodzi od osób wzajemnie zachwycający się swoją twórczością i cała ich treść sprowadza się do "ło Jezu, jakie pikne". Kolejny problem, to kompletny brak dyskusji, a jak już się jakaś dyskusja pojawiła (w poprawce), to zaraz komuś to nie pasuje, a jedna koleżanka, to się nawet tak wq, że ją rozerwało ze zlości na kawałki i zaczęła się wypowiadać w liczbie mnogiej (Matka Narodu ? ). Do tego dochodzi niemal zupełny brak wątków fotograficznych. Wątki typu "pokaż gdzie byleś na wakacjach" takimi nie są, tak jak czasopisma kobiece nie są czasopismami fotograficznymi, mimo, że jest w nich dużo fajnych zdjęć. W sumie dla jednych miła atmosfera przepełniona słodyczą, a dla innych nuda i mdłości od nadmiaru słodyczy
    No i jeszcze delikatna nadaktywność niektórych modów, pozdrowienia dla Muminka.
    Ostatnio edytowane przez fret ; 4.04.20 o 09:50
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Ojca Narodu nazywasz małym kurduplem???
    Przecież ja o "wirusie"
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Przecież ja o "wirusie"
    ... a to nie to samo ???

| OlyJedi Awatar koronax
    Mieszka w
    silesia
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Przecież ja o "wirusie"
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    ... a to nie to samo ???
    Wchodzicie panowie na śliski i niebezpieczny grunt. Hehe.

Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    A Bez żadnych kontekstów politycznych - coś dla dzieci a i dorosłych ubawi - bajka http://dorotabrodka.pl/wp-content/up...ota-Brodka.mp3

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

I coś dla dorosłych w związku z zabezpieczeniem przed c..19- zrób to sam: https://pl.pinterest.com/pin/104145810112393479/