Strona 7 z 91 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 906

Wątek: Nuda

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jurec
    Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Z jakim porównaniem? Napisałem "tak ogólnie". Odniesienie tego do innych osób, to już tylko Twoja interpretacja.
    Nie udawaj. Jak ktoś już wcześniej napisał: "wszyscy wiemy o co chodzi".
    "A niekiedy wystarczy mi patrzeć na kamień"...

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    279
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jurec Zobacz posta
    Nie udawaj. (...) "wszyscy wiemy o co chodzi".
    Przypomniała mi się afera z napisem "Andrzej ****" w toalecie szkolnej. Wtedy też wszyscy wiedzieli, szczególnie ci, którzy nadali rozgłos tej sprawie.
    Zupełnie jak z "małym kurduplem".
    Zainteresowanych odsyłam do wcześniejszego (z 12 marca) posta Bodzipa w innym wątku, w którym napisał o wirusie- "Te małe kurduple nie lubią chemii."
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    72
    Moja galeria
    Z jakim porównaniem? Napisałem "tak ogólnie". Odniesienie tego do innych osób, to już tylko Twoja interpretacja.
    Jak najbardziej ... ten pan Beria to taki.... ogólnik .... rozumiem

Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    To, że wszyscy wspomnienie o wirusie odebrali jednakowo znaczy że paralela została użyta perfekcyjnie. Ale ja naprawdę o wirusie A duży kurdupel to wirus w koronie żeby nie było niedomówień.
    Tak odnosząc się jeszcze do wypowiedzi Krzyśka to trzeba przyznać że jest zawodnikiem zaciekłym i zapiekłym Pamiętam jak razem piliśmy piwo w Rożnowie i na PO leciały epitety... no nie będę cytował.
    I krótkie podsumowanie - bo nie mam zamiaru się rozkręcać. Nawalanki w drugą stronę nie bolą, natomiast jak się samemu dostaje to płacz. Że wspomnę tylko aferę ośmiorniczek - a te biedne zwierzątka kosztują tylko 18 zł za całe pudełko a rozdmuchano to do przestępstwa równego ze zdradą stanu.
    Jest w Piśmie Świętym takie małe napomnienie o belce w oku.
    Chyba nie było by afery, gdyby pewni panowie kupowali te zwierzątka po paczce na miesiąc we wspomnianej przez Ciebie cenie .
    Ale to tylko moje domysły....

Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Przypomniała mi się afera z napisem "Andrzej ****" w toalecie szkolnej. Wtedy też wszyscy wiedzieli, szczególnie ci, którzy nadali rozgłos tej sprawie.
    Zupełnie jak z "małym kurduplem".
    Zainteresowanych odsyłam do wcześniejszego (z 12 marca) posta Bodzipa w innym wątku, w którym napisał o wirusie- "Te małe kurduple nie lubią chemii."
    No Panie.... wykreowałeś niekończącego się tasiemca "Nowego Świata" .
    Robi się duszno, a przede wszystkim niebezpiecznie jak na polu minowym.... Czas na rower .

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    ... Czas na rower .
    ... to antyspołeczne i do tego jest karanym wykroczeniem , ustanowionym przez instytucje nie mające prawa do ustanowienia

... pojeździj i na moje konto ...

| OlyJedi Awatar jck
    Mieszka w
    u stóp Beskidu Małego
    Siła reputacji
    75
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Oj Boguś, Boguś, lubisz manipulować..., ta afera inaczej się nazywała...i nie chodziło o to o czym piszesz.
    Ja w #56 @Bodzip żadnej manipulacji, choć z lupą się za nią zabrałem - nie widzę, za to tutaj w sposób "oczywiście oczywisty", kiciusia odwracanie ogonkiem w całej okazałości.
    Tak oto zwrotnie można zostać "belką" trafiony. Stary dr Sigmund Freud śle pozdrowienia.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    220
    Moja galeria
    Nie przesadzajmy, "małego kurdupla" nikt nie zmoderował. Nagła jednomyślność w narodzie? A tak bardziej serio, to dyskusje polityczno-światopoglądowe mają umiarkowany sens, nikt nikogo nie przekona, choćby z tego powodu, że dyskutują często osoby o skrajnych i mocno ugruntowanych poglądach, a poziom emocji szybko doprowadzi do zaniku dobrych obyczajów.
    jestem moderatorem na portalu piłkarskim /klubowym.

generalnie próg moderacji jest o wiele wyższy niż tutaj ( w sensie że zdecydowanie wolno więcej), a wycinanie wyrazów w rodzaju d_u_p_a nikomu nie przyjdzie nawet na myśl.
    Kilka lat temu wydzieliliśmy osobny temat polityczny - w ten sposób polityka nie miesza się w innych tematach i takie wtręty bezpardonowo tniemy z uwagą "do politycznego". W tej chwili jest to jedyny wątek który żyje
    Oczywiście jest to pole nieustającej nawalanki, ze sporą przewagą przeciwników obecnej władzy. Natomiast poziom dyskusji jest bardzo wysoki, poziom emocji akceptowlanie wysoki i praktycznie jest to jedyne miejsce w necie gdzie udzielam się w dyskusji politycznej.
    wynika to z dwóch rzeczy a właściwie z dwóch odsłon tej samej kwestii - braku anonimowości. Zarówno tej internetowej ( pisać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy) jak i tej realnej- spora grupa użytkowników zna sie np ze wspólnych wyjazdów na mecze ulubionej drużyny, odbywających się mniej lub bardziej regularnie zlotów a czasem i znajomości kontynuowanych pozaforumowo.
    Po prostu - nie pisze się "ty pisowski ch____u " do uzytkownika X10Messi bo to kolega Stachu z którym nieraz piłem piwo pod stadionem czy gdzieś indziej. nawet jeśli ma przeciwne poglądy polityczne. A czasem je udaje, aka kolega komornik pozujący na lewicowca.
    Jako moderatorzy bezwzględnie tniemy takie pojazdy osobiste, zas naruszający te reguły dostają najpierw żółtą kartkę a potem bana na sezon, dwa lub tzw 666. Dzieki temu - możemy równoczesnie ostro ścinać się w politycznym i spokojnie dyskutować w wątkach merytorycznych.

Kończąc ten przydługi wpis, moja konkluzja jest taka, że funkcjonowanie takiego wątku politycznego mogłoby się udać i u tutaj, bo warunki do takiej dyskusji IMO są. Ale to decyzja właściciela forum. Nie dziwię się że takiego wątku tu nie ma, bo ewentualne ponoszenie odpowiedzialności za wpisy powszechnie uznane za wulgarne wobec polityków to nic fajnego.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 12/2 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Jak najbardziej ... ten pan Beria to taki.... ogólnik .... rozumiem

...
    Nie, Beria to przykład, wydawało mi się, że mało kontrowersyjny. Inne przykłady niech każdy wymyśla na swoją odpowiedzialność i zgodzie ze swoim sumieniem
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Banned Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    To, że wszyscy wspomnienie o wirusie odebrali jednakowo znaczy że paralela została użyta perfekcyjnie. Ale ja naprawdę o wirusie A duży kurdupel to wirus w koronie żeby nie było niedomówień.
    Tak odnosząc się jeszcze do wypowiedzi Krzyśka to trzeba przyznać że jest zawodnikiem zaciekłym i zapiekłym Pamiętam jak razem piliśmy piwo w Rożnowie i na PO leciały epitety... no nie będę cytował.
    I krótkie podsumowanie - bo nie mam zamiaru się rozkręcać. Nawalanki w drugą stronę nie bolą, natomiast jak się samemu dostaje to płacz. Że wspomnę tylko aferę ośmiorniczek - a te biedne zwierzątka kosztują tylko 18 zł za całe pudełko a rozdmuchano to do przestępstwa równego ze zdradą stanu.
    Jest w Piśmie Świętym takie małe napomnienie o belce w oku.
    Po pierwsze primo to cuś ściemniasz tłumacząc teraz Twe zdanie o "kurduplu" Ale może miałeś na myśli faktycznie wirusa... Tylko epitet był dwuznaczny.
    Piliśmy piwo w Rożnowie, może i leciały epitety choć nie pamiętam. Byłem "młody" i zapalczywy... trochę zmądrzałem ... tak myślę. Choć zdania nie zmieniam!
    Co do ośmiorniczek tak bardzo tanich, to robisz ośmiorniczkową aferę za wiadomymi mediami, zapominając, że to chodziło o słowa tego pana a nie o to co żarł.
    A tak w ogóle trzeba czasem zaglądnąć w swe oczy i poszukać tejże belki...

Ja tylko odpisałem bez "nawalanki"

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Oj Boguś, Boguś, lubisz manipulować..., ta afera inaczej się nazywała...i nie chodziło o to o czym piszesz.
    Niestety jak zwykle "musisz dodać trochę ...." itd.
    Sorry ale fajnie jest być nieosamotnionym w poglądach i prawdzie!

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez jck Zobacz posta
    Ja w #56 @Bodzip żadnej manipulacji, choć z lupą się za nią zabrałem - nie widzę, za to tutaj w sposób "oczywiście oczywisty", kiciusia odwracanie ogonkiem w całej okazałości.
    Tak oto zwrotnie można zostać "belką" trafiony. Stary dr Sigmund Freud śle pozdrowienia.
    No cóż, weź większą lupę, albo tą co masz przeczyść.

Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Czy wiecie że polski kurdupel pochodzi od francuskiego "coeur du peuple" czyli "serce ludu" i Napoleona.

| OlyJedi Awatar jck
    Mieszka w
    u stóp Beskidu Małego
    Siła reputacji
    75
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    (...) No cóż, weź większą lupę, albo tą co masz przeczyść.
    Kto mnie znana, wie że to absurd.

Z poważaniem, dla posiadaczy prawdy objawionej.