Strona 15 z 91 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 906

Wątek: Nuda

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    279
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta
    Całe szczęście, że mi wszystkie partie zwisają i powiewają.
    Ale pamiętaj, że to partie wybierają rządy, które układają Ci życie.
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

| OlyJedi Awatar jck
    Mieszka w
    u stóp Beskidu Małego
    Siła reputacji
    75
    Moja galeria
    Żyję przez to bezstresowo.
    I tak sobie bezstresowo będziesz żył i żył, aż kiedyś może pojmiesz, że bezstresowo wylądowałeś w czarnej dziurze, już po za horyzontem zdarzeń.

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Siła reputacji
    297
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Ale pamiętaj, że to partie wybierają rządy, które układają Ci życie.
    Pamiętam.
    Mają różne szyldy, ale mentalność ludzka jest taka sama bez względu na opcję.
    Obiecać, dorwać się do "koryta", a potem układy, układziki, koneksje itd.
    Za cztery lata to samo ; "Zrobimy wszystko , aby było lepiej".
    I jest lepiej u nich, u mnie nadal tak samo.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    391
    Moja galeria
    Pamiętam.
    Mają różne szyldy, ale mentalność ludzka jest taka sama bez względu na opcję.
    Obiecać, dorwać się do "koryta", a potem układy, układziki, koneksje itd.
    Za cztery lata to samo ; "Zrobimy wszystko , aby było lepiej".
    Ja to już pisałem kilka stron wcześniej, ale adwersarze stwierdzili żem głupi i mam wszy Cóż, będę się drapał.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||popieram stopkę Krakmana ||

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    279
    Moja galeria
    Niestety gorliwi obrońcy nie chcą tego zauważyć.
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    289
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Piszesz o tych chłopcach w brunatnych koszulach, z zielonymi sztandarami z "prawie" swastyką, którzy są tak uwielbiani przez nasz rząd ?
    Niekoniecznie, mniej więcej w tym samym czasie zaczęły także pączkować partie socjalistyczne i ruchy marksistowskie, monarchistyczne, endeckie, faszyzujące a potem faszystowskie oraz inne...
    i każdy z nich starał się przyciągać i zdobywać zwolenników na wyłączność...
    Ostatnio edytowane przez apz ; 6.04.20 o 14:11
    E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue;II X-T1,:X-M1; garść słoików; II Sigma DP2 II Hauwei P20 Pro

Banned Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Żyję przez to bezstresowo.
    Takiemu to dobrze....

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Krzysiu, nie wkładaj mi w usta coś czego nie powiedziałem.

Że tak powiem: o "gorszym sorcie" zapomniałeś ?
    o "zomo" zapomniałeś ?
    o "dziadku z wermachtu" zapomniałeś ?
    o "parszywych kodziarzach" zapomniałeś ?
    ...
    to tylko kilka, a można by wymieniać w nieskończoność. Niestety Krzysiu, to Twoja opcja obraża.
    Każda frakcja ma za uszami. Jak po lewicy przyszła platforma to większość ludzi mówiła że lewica kradła łyżeczką, a platforma wiadrem. Tyle że teraz PIS kradnie koparką.

Też przekręcasz. To ci ludzie nie mogli strawić Twoich poglądów. Jestem na bieżąco w kontakcie z Romkiem, Arkiem, Grzesiem, Krzyśkiem (Tropic).
    Więc jeśli już piszesz, to naprawdę - pisz prawdę. Całą prawdę - bez niedopowiedzeń, bez słów wyrwanych z kontekstu.
    Krzyśku - ja Ciebie nie chcę nawrócić na jasną stronę mocy bo tego się nie da zrobić. Zasklepiłeś się jak małża w skorupie i żadne argumenty do Ciebie nie docierają.
    Z drugiej strony to Ci się dziwię - jesteś facet w moim wieku, przeżyłeś PRL, stan wojenny, pierwszą i drugą Solidarność, wejście do Unii Europejskiej. Teraz po kolei niekonstytucyjnie są Ci odbierane prawa obywatelskie, niszczone sądy, niszczone struktury państwa - a Ty jeszcze to popierasz. Dziwne.
    Miałem Ci nie odpowiadać ale odpowiem.
    Po pierwsze masz kłopoty z pamięcią. To Ty wielokrotnie użyłeś terminu, który mi się spodobał "moje jest mojsze"

Po drugie co do Twej wyliczanki:
    Pamiętam o gorszym sorcie, ale też pamiętam o kartoflu, kurduplu, ciemnogrodzie oszołomach, chorych ludziach i całej masie inwektyw pod adresem prawicy.
    O dziadku w wermachcie też pamiętam... Ale pamiętam też o pożyciu z kotem, o braku konta itp. bzdury. Poza tym dziadek to fakt. I z całym szacunkiem dla dziadka raczej wiadomo, że nie był tam z własnej woli.
    O kodziarzach też pamiętam, pewnie nie są parszywi ale to "gremium" jest zupełnie bez kręgosłupa i chodzi im o to by było jak było za ubecji. No ale jeśli Ty się czujesz obrażony to współczuję . Fajnych masz kumpli.
    Dodam za Tobą, że każda frakcja ma za uszami , ale tyle mieć co okolice PO, to nie ma nikt, chyba nawet czerwoni!

"Zasklepiłeś się jak małża w skorupie i żadne argumenty do Ciebie nie docierają", te słowa raczej Ciebie się tyczą.... Niestety.
    Poza tym nie wiem kto mi odbiera prawa obywatelskie, w którym miejscu niszczy się sądy wreszcie dyscyplinując sędziów co mniemają że są ponad Bogiem. (dla niewierzących - ponad prawem) Jasne niech dalej kradną bezkarnie, powodują wypadki, orzekają tendencyjne wyroki. (Twoja Gazeta nie pisała o przypadkach gdzie ludzie niewinnie po kilkanaście lat siedzieli)? Jak się państwo za nich bierze to dla Ciebie to jest psucie prawa.... Nie czytaj już tych gazet!
    I bardziej dziwne jest to, że to Ty popierasz, o czym piszesz wyżej, tych ludzi co o Polsce potrafią tylko, że nie zacytuję, ale chodziło o kamienie kupę czy cuś. Mówią, że za sześć tysięcy to tylko idiota by pracował , że na forum europejskim szkalują mój kraj!
    Najbardziej zaciekłe opozycje w innych krajach na forum tak łajdacko nie działają jak europosłowie polskiej opozycji.
    Mówisz coś o niekonstytucyjności... A co Ty taki specjalista od tego jesteś, czy znowu Ci podpowiedzieli w wiadomych gazetach czy TV. Jasne trzeba wierzyć niemieckim gazetom czy portalom. Przecież oni tak dobrze chcą dla Polski.
    To są przyjaciele, zupełnie jak w 1939. Tylko metody zmienili. Histori nie znasz.... Nie wiesz co to były gadzinówki za okupacji.....

I jeszcze jedno! Nasi dawni koledzy, mieliśmy czasem różne zdania wzajemnie, ale sugerowanie przez Ciebie, ze odeszli właśnie dlatego jest delikatnie mówiąc - niestosowne.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    218
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    O to właśnie chodzi, że ludzie o moich poglądach boją się je wyrazić głośno by nie zostać ciemnogrodem, Januszem z Podkarpacia czy też oszołomem...
    I wszystko jasne, gdybym uważał, że 2+2=5, to postępowałbym dokładnie tak samo A w głębi duszy miałbym satysfakcję, że posiadam wiedzę dostępną tylko dla wybranych...

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez andtor2;1380216...
    Bronię rzetelności wypowiedzi, nie lubię manipulacji i przekręcania faktów.
    Jesteś ostoją trzeźwości/normalności więc wyjaśnij mi to parcie na wybory prezydenckie. Mam wrażenie, że wybrańcy narodu (czyli cały sejm) poświęcają tej bzdurze (w obecnej sytuacji) więcej czasu niż zarazie dotykającej obywateli.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 6.04.20 o 17:03 Powód: uzupełninie html
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Banned Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    I wszystko jasne, gdybym uważał, że 2+2=5, to postępowałbym dokładnie tak samo A w głębi duszy miałbym satysfakcję, że posiadam wiedzę dostępną tylko dla wybranych...
    Jesteś ostoją trzeźwości/normalności więc wyjaśnij mi to parcie na wybory prezydenckie. Mam wrażenie, że wybrańcy narodu (czyli cały sejm) poświęcają tej bzdurze (w obecnej sytuacji) więcej czasu niż zarazie dotykającej obywateli
    Jeśli uważasz, że według mnie 2+2=5 to jesteś w mylnym błędzie. A wiedzę posiadam taką jaką każdy może posiąść, tylko wystarczy chcieć....
    Co do drugiej części Twej wypowiedzi to ja nie mam zdania. Nikt nie jest omnibusem i nie musi wiedzieć czy to ważne czy nie... Ja bym to przesunął o parę miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez Krakman ; 6.04.20 o 16:28

| OlyJedi Awatar jck
    Mieszka w
    u stóp Beskidu Małego
    Siła reputacji
    75
    Moja galeria
    Ponieważ zadekretowałeś o sobie samym, że jesteś mądry, to porozmawiamy jak głupi z mądrym.

(...)
    Po pierwsze masz kłopoty z pamięcią. To Ty wielokrotnie użyłeś terminu, który mi się spodobał "moje jest mojsze"
    (...) Mówisz coś o niekonstytucyjności... A co Ty taki specjalista od tego jesteś, czy znowu Ci podpowiedzieli w wiadomych gazetach czy TV. (...)
    Tu musisz wiedzieć,że to argumentum ad personam.

(...)
    Po drugie co do Twej wyliczanki:
    Pamiętam o gorszym sorcie, ale też pamiętam o kartoflu, kurduplu, ciemnogrodzie oszołomach, chorych ludziach i całej masie inwektyw pod adresem prawicy.
    O dziadku w wermachcie też pamiętam... Ale pamiętam też o pożyciu z kotem, o braku konta itp. bzdury. Poza tym dziadek to fakt. I z całym szacunkiem dla dziadka raczej wiadomo, że nie był tam z własnej woli.
    O kodziarzach też pamiętam, pewnie nie są parszywi ale to "gremium" jest zupełnie bez kręgosłupa i chodzi im o to by było jak było za ubecji. No ale jeśli Ty się czujesz obrażony to współczuję . Fajnych masz kumpli.
    Dodam za Tobą, że każda frakcja ma za uszami , ale tyle mieć co okolice PO, to nie ma nikt, chyba nawet czerwoni!
    A tutaj mamy strzelisty akt symetryzmu. Problem tu w tym, że prawda nie leży pośrodku. "Prawda leży tam gdzie leży". Autora ze względu na Twoją mądrość, by Cię nie urazić, nie muszę przywoływać.

(...)
    Zasklepiłeś się jak małża w skorupie i żadne argumenty do Ciebie nie docierają", te słowa raczej Ciebie się tyczą.... Niestety. (...)
    To się nazywa mechanizm przeniesienia i wyparcia. Rozumiem, że jako mądry człowiek, wiesz o czym tu piszę.

(...)
    Poza tym nie wiem kto mi odbiera prawa obywatelskie, w którym miejscu niszczy się sądy wreszcie dyscyplinując sędziów co mniemają że są ponad Bogiem. (dla niewierzących - ponad prawem) Jasne niech dalej kradną bezkarnie, powodują wypadki, orzekają tendencyjne wyroki. (Twoja Gazeta nie pisała o przypadkach gdzie ludzie niewinnie po kilkanaście lat siedzieli)? Jak się państwo za nich bierze to dla Ciebie to jest psucie prawa.... Nie czytaj już tych gazet!I bardziej dziwne jest to, że to Ty popierasz, o czym piszesz wyżej, tych ludzi co o Polsce potrafią tylko, że nie zacytuję, ale chodziło o kamienie kupę czy cuś. Mówią, że za sześć tysięcy to tylko idiota by pracował , że na forum europejskim szkalują mój kraj!
    Najbardziej zaciekłe opozycje w innych krajach na forum tak łajdacko nie działają jak europosłowie polskiej opozycji.
    Mówisz coś o niekonstytucyjności... A co Ty taki specjalista od tego jesteś, czy znowu Ci podpowiedzieli w wiadomych gazetach czy TV. Jasne trzeba wierzyć niemieckim gazetom czy portalom. Przecież oni tak dobrze chcą dla Polski.
    To są przyjaciele, zupełnie jak w 1939. Tylko metody zmienili. Histori nie znasz.... Nie wiesz co to były gadzinówki za okupacji.....

I jeszcze jedno! Nasi dawni koledzy, mieliśmy czasem różne zdania wzajemnie, ale sugerowanie przez Ciebie, ze odeszli właśnie dlatego jest delikatnie mówiąc - niestosowne.
    Tu jako głupiec, wobec człowieka mądrego jestem całkowicie bezradny. I słów mi brak!