Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz, by jeden użytkownik mógł zgłościć maksymalnie dwie prace w jednej rundzie

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    2 15,38%
  • NIE

    11 84,62%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Propozycja zmian - Ankieta, wasze opinie

  1. #11
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    A ja widzę to nie przez pryzmat większej szansy na wygraną, tylko przez możliwość robienia większej ilości zdjęć. Nie jakichś albumowych, tylko idących pod ocenę oglądających. Więc trzeba się trochę postarać. Jak by nie patrzeć to ponoć forum fotograficzne ....
    gdybym miał zrobić zdjęcie o temacie "Mgła" w czasie trwania konkursu czyli poprzednie dwa tygodnie, to nie miałbym co wrzucić. Przy wietrze wiejącym niemal non stop z prędkością powyżej 50 km / h , mgły nie ma nawet na najbardziej mglistym obszarze w okolicy, czyli lotnisku.

    Sadze, że wielu z nas na potrzeby konkursu sięga do archiwów. również dlatego, że okres od listopada do lutego to czas wybitnie mało fotograficzny- dzień krótki i ci znas którzy pracują, w tygodniu po ciemku jada do ptracy i po ciemku wracają.

    Po ostatnie- sorry ale to będzie sztuczne zwiększanie liczby uczestników konkursów. Niestety, na forum nie ma nas za dużo. A że Olympus nie dostarcza zbyt wielu powodów by nowi użytkownicy aparatów z wymienną optyką wybierali m4/3 - to raczej nas nie przybywa.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  2. #12
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Ja wiem - to propozycja @henry1 - Henry'ego Pierwszego Poznańskiego. Pisał, że pracowity jest. 7 prac... ja pierdziu No ale chłop się podrapanej mazdy dorobił - szacun I jeszcze obiecał mi Jagienkę ukraść. Normalnie Banaś to mały pikuś przy nim Nazwa:  rotfl.gif
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  3,8 KB
    Ale, kończąc żart - jestem na nie.
    ps. o mgle - kiedyś widziałem zdjęcie naszego kolegi w galerii... normalnie szczena mi opadła do gleby. A teraz jest jeszcze lepsze. Nawet gdybym czarownicę na miotle w tej mgle sfotografował to i tak będzie kicha.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ja wiem - to propozycja @henry1 - Henry'ego Pierwszego Poznańskiego. Pisał, że pracowity jest. 7 prac... ja pierdziu No ale chłop się podrapanej mazdy dorobił - szacun I jeszcze obiecał mi Jagienkę ukraść. Normalnie Banaś to mały pikuś przy nim Nazwa:  rotfl.gif
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  3,8 KB
    Ale, kończąc żart - jestem na nie.
    ps. o mgle - kiedyś widziałem zdjęcie naszego kolegi w galerii... normalnie szczena mi opadła do gleby. A teraz jest jeszcze lepsze. Nawet gdybym czarownicę na miotle w tej mgle sfotografował to i tak będzie kicha.


    Nazwa:  rotfl.gif
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  3,8 KB
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  4. #14
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Stosunkiem głosów 2 do 11 propozycja zmian została odrzucona.

    Pozdrawiam
    stpman

Podobne wątki

  1. Na Rewie bez zmian...
    By Filipek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30.05.09, 10:33
  2. MJU 780 - Wasze opinie/testy...
    By rafaello in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21.05.07, 23:26
  3. Wasze opinie o C-450 Zoom
    By adler13 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3.06.04, 16:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.