Zobacz wyniki ankiety: Zlot 2020 preferowane terminy Część druga tabeli to miejscówki do Zlotu.

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • prefruję termin : 1-3 maja

1 4,76%
  • preferuję termin 7-9 maja

1 4,76%
  • preferuję termin 15-17 maja

7 33,33%
  • preferuję termin 22-24 maja

15 71,43%
  • <B>MIEJSCÓWKI<B>Można wybrać wszystkie dogodne terminy i miejsca

0 0%
  • Zakopane

1 4,76%
  • Karkonosze

4 19,05%
  • Milicz i Stawy

4 19,05%
  • Beskid Niski

8 38,10%
  • Sandomierz

5 23,81%
  • Rabka

1 4,76%
  • Lublin

11 52,38%
  • Ojców z Parkiem Narodowym

10 47,62%
  • Rogalin z dębami.

10 47,62%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 22 z 31 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 308

Wątek: Zlot wiosenny 2020 Olympusclubu - LUBLIN 22-24. 05. zapisy - post 1 oraz 105.

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    291
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta

...
    Z innej beczki. Ktoś będzie chciał coś zaprezentować w sobotę wieczorem? To wiąże się z koniecznością pomyślenia o projektorze, albo dużym ekranie, dlatego trzeba to ustalić teraz. Warunki nie zapewniają tego w standardzie. Fotodaya w krytycznej sytuacji można rozegrać nawet na laptopie, ale prelekcja była by na takim ekranie raczej kulawa.

Ktoś, coś... może Ula ?

Czyli nocne focenie w noc z piątku na sobotę planować.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

| OlyJedi Awatar yac
    Mieszka w
    k/3M
    Siła reputacji
    235
    Moja galeria

Szukałem go na końcu listy.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

W oczekiwaniu na resztę ustaleń organizacyjnych...

Robimy sobie jakaś wystawę? Kto jest chętny? Bez komplikacji. Każdy chętny przygotowuje jedną prace do druku, robimy zrzutkę i drukujemy miesiąc przed spotkaniem, w jednym miejscu. Format standardowy 30x40. Jak będą chętni, będzie więcej szczegółów co do ceny wydruku, zrzutki, itp.

Z innej beczki. Ktoś będzie chciał coś zaprezentować w sobotę wieczorem? To wiąże się z koniecznością pomyślenia o projektorze, albo dużym ekranie, dlatego trzeba to ustalić teraz. Warunki nie zapewniają tego w standardzie. Fotodaya w krytycznej sytuacji można rozegrać nawet na laptopie, ale prelekcja była by na takim ekranie raczej kulawa.

Ktoś, coś... może Ula ?
    Na Kaszubach 2016 każdy kto chciał przysłał mi fotę na maila ( warunkiem były prace niepublikowane na forum i bez autografów sugerujących autora) . Oddałem je hurtem do labu, zostały powieszone w ośrodku zlotowym i po głosowaniu zwycięzcy dostali fajne nagrody.
    Po zakończeniu zlotu każdy zabrał swoją pracę do domu. Kolejnego wieczoru odbył się fotoday ( też były gadżety do wygrania )
    ----------
    Nieoceniona była pomoc PioRa w przeskalowaniu zdjęć przed wysłaniem do labu.
    Jacek

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Mieszka w
    Lublin
    Siła reputacji
    80
    Moja galeria

Szukałem go na końcu listy.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

W oczekiwaniu na resztę ustaleń organizacyjnych...

Robimy sobie jakaś wystawę? Kto jest chętny? Bez komplikacji. Każdy chętny przygotowuje jedną prace do druku, robimy zrzutkę i drukujemy miesiąc przed spotkaniem, w jednym miejscu. Format standardowy 30x40. Jak będą chętni, będzie więcej szczegółów co do ceny wydruku, zrzutki, itp.

Ktoś, coś... może Ula ?
    Ja mogę was zaprosić do swojej pracy. mam aulę, z projektorem i ekranem i miejscem dla jakichś 150 osób. 4km od centrum, dojazd w 20 minut trajtkiem

Animator Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    300
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dzemski Zobacz posta
    Ja mogę was zaprosić do swojej pracy. mam aulę, z projektorem i ekranem i miejscem dla jakichś 150 osób. 4km od centrum, dojazd w 20 minut trajtkiem

ekstra - nie musimy sie przeciez w hotelu gnieść - a na pewno na wieczór to bedzie lepsze niz siedzenie w pokoju hotelowym - skoro nie ma tam miejsca na wiekszą ekipe

pytanie czy z piwkiem bedzie mozna tam byc - nie to że w swoim imieniu pytam - ale zawsze to przyjemniej posiedzieć
    a 4 km to i z buta sie wroci na nocleg
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - czyli obrazki codzienne, trochę streeta i co wpadnie w obiektyw - zapraszam
    gulasz goni po górach - górskie widoczki - to coś co tygryski lubią najbardziej
    gulasz się szlaja - Kolumbia - wyprawa 20018
    gulasz się szlaja - Kambodża - wyprawa 2017

Moderator Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Siła reputacji
    146
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Myślę, że to najlepsza pora. W sobotę wieczorem raczej będziemy chcieli posiedzieć.
    A B C

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    111
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Z reguły osoby zmotoryzowane pierwszy wieczór, tj. z piątku na sobotę, przeznaczają na intensywne czynności towarzyskie aby w niedzielę usiąść za kierownicą z czystym sumieniem

Moderator Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Siła reputacji
    146
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yac Zobacz posta
    Na Kaszubach 2016 każdy kto chciał przysłał mi fotę na maila ( warunkiem były prace niepublikowane na forum i bez autografów sugerujących autora) . Oddałem je hurtem do labu, zostały powieszone w ośrodku zlotowym i po głosowaniu zwycięzcy dostali fajne nagrody.
    Po zakończeniu zlotu każdy zabrał swoją pracę do domu. Kolejnego wieczoru odbył się fotoday ( też były gadżety do wygrania )
    ----------
    Nieoceniona była pomoc PioRa w przeskalowaniu zdjęć przed wysłaniem do labu.
    Dobrze, że przypomniałeś jak to było. Trzeba dodać z 5-10 zł od osoby, na różne koszty dodatkowe, np. nagrody.
    A B C

Animator Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    300
    Moja galeria

Ktoś, coś... może Ula ?
    ja się będę mogła w tym zakresie wypowiedzieć jak wrócę z urlopu - czyli po Wielkanocy - wcześniej raczej się nie zdeklaruje
    poza tym kurcze - jakoś nie mam doświadczenia w prelekcjach

PS chętnie też bym kogoś posłachała - anyone ?? @Muminek ??
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - czyli obrazki codzienne, trochę streeta i co wpadnie w obiektyw - zapraszam
    gulasz goni po górach - górskie widoczki - to coś co tygryski lubią najbardziej
    gulasz się szlaja - Kolumbia - wyprawa 20018
    gulasz się szlaja - Kambodża - wyprawa 2017

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    220
    Moja galeria
    Kasia i jej astrofotografia ! @klikacz
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 12/2 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Mieszka w
    Lublin
    Siła reputacji
    80
    Moja galeria
    W przygotowaniu zlotu tu na miejscu pomoże mi uczestnik tego forum Hadamlicz (mało się udziela na forum). Do tego koło fotograficzne, które prowadzę, przyłączy się do nas podczas pleneru.
    Ostatnio edytowane przez dzemski ; 4.03.20 o 09:35