Zobacz wyniki ankiety: Zlot 2020 preferowane terminy Część druga tabeli to miejscówki do Zlotu.

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • prefruję termin : 1-3 maja

1 4,76%
  • preferuję termin 7-9 maja

1 4,76%
  • preferuję termin 15-17 maja

7 33,33%
  • preferuję termin 22-24 maja

15 71,43%
  • <B>MIEJSCÓWKI<B>Można wybrać wszystkie dogodne terminy i miejsca

0 0%
  • Zakopane

1 4,76%
  • Karkonosze

4 19,05%
  • Milicz i Stawy

4 19,05%
  • Beskid Niski

8 38,10%
  • Sandomierz

5 23,81%
  • Rabka

1 4,76%
  • Lublin

11 52,38%
  • Ojców z Parkiem Narodowym

10 47,62%
  • Rogalin z dębami.

10 47,62%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 19 z 31 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 308

Wątek: Zlot wiosenny 2020 Olympusclubu - LUBLIN 22-24. 05. zapisy - post 1 oraz 105.

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dzemski Zobacz posta
    będziemy musieli sprecyzować dokładnie ile osób będzie spać której nocy. Czyli ile z piątku na sobotę i ile z soboty na niedzielę. W hostelu jest miejsce na powieszenie fotoday, na żyłce/sznurze + spinacze do bielizny i będzie wisieć Problem jest z dużym pomieszczeniem by nas wszystkich na raz pomieścić, nie mają w hostelu takiej miejscówki, jest pokój rekreacyjny, ale 40+ osób na raz tam wejdzie jak sardynki do puszki. Mam też ogarniętę gdzie załatwiać śniadania/obiadokolacje, ale to też muszę wiedzieć ile osób i który posiłek będzie jeść.
    Zrobimy stosowną tabelę - prośba do hadesa.

I myslę, po podaniu ceny posiłków zaczniemy zbierać zaliczki, tak by zaklepać całość pobytu i posiłków.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar yamada
    Mieszka w
    Bytom
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Posiłki to chyba wystarczy kilka dni przed dokładnie dogadać, noclegi fakt wcześniej, ja dwie noce, piątek-sobota, sobota-niedziela

Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yamada Zobacz posta
    Posiłki to chyba wystarczy kilka dni przed dokładnie dogadać, noclegi fakt wcześniej, ja dwie noce, piątek-sobota, sobota-niedziela
    Tam masz rację - posiłki to później, ale można będzie z tą informacją określić koszt całkowity... Ważna jest miejcówka zlotowa.

Ja też będę dwie doby myślę ,że od wczesnego piątkowego popołudnia.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar west73
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    No to jestem 42 jeżeli zdążyłem z zapisem to miło będzie Was znowu zobaczyć

+++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Może zanim wejdziemy w kolejne tabele i zapisy, ustalmy ramowy program zlotu, czyli co robimy z całym wyjazdem. Będzie nam łatwiej ogarnąć i stwierdzić czy robić zapisy i na jakie punkty.

A przy okazji posiłków, czy koniecznie musimy organizować posiłki? Może wystarczy ustawić okienko czasowe na posiłek i dać swobodę w wyborze miejsca? Albo zamówić katering do hostelu? Powinniśmy też pomyśleć nad piątkowym i sobotnim wieczorem. Hostel a może inne miejsce?

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez west73 Zobacz posta
    No to jestem 42 jeżeli zdążyłem z zapisem to miło będzie Was znowu zobaczyć
    Zdążyłeś.

A pamiętasz to:

Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Wyciąg z dotychczasowych propozycji zlotowych:

1) nocne wejście na Wieżę Trynitarską i nocne focenie miasta z góry. z soboty na niedziele?
    2) wejście na stary lubelski kirkut + może zwiedzanie Jesziwa Chachmei.
    3) focenie w Centrum Spotkania Kultur (nowoczesna brutalna architektura)
    4) Skansen Ziemi Lubelskiej (muszę wiedzieć wcześniej by zgłosić grupę fotograficzną)
    5) Ogród Botaniczny spacer - bardzo duży obszar, ciekawe miejsca do fotografowania modelek/modeli.
    6) wejście na Donżon i widok na miasto z góry. Wejście do Kaplicy zamkowej po zgłoszeniu.
    7) wizyta na Majdanku 3-4 godzin z dojazdem.
    8. przejście przez Stare Miasto i okolice wraz z Klasztorem Dominikanów z przewodnikiem.
    9) zwiedzanie Ośrodka Brama Grodzka. Mają mase fotografii starego Lublina, a także fotografii ludności żydowskiej.

O dalszą aktualizację proszę miejscowych.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 3.03.20 o 08:24

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar west73
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    A pamiętasz to:

Pewnie że pamięta cały czas mam to nagranie u siebie na youtubie

| OlyJedi Awatar herbie_mp
    Mieszka w
    Mysłowice, woj.Śląskie
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Hejka.
    OK, blokuję jedno miejsce (póki co). Jeszcze tylko negocjacje z lepszą połówką i może będę... Fajnie by było nowe twarze poznać, innym się przypomnieć... Pewnie zbytnio z Wami nie połażę, ale posiedzieć i pogadać dam radę

Acha, ew. bym się do kogoś dosiadł na drogę... Jeśli można Oczywiście partycypując w kosztach przejazdu
    Ostatnio edytowane przez herbie_mp ; 3.03.20 o 01:44
    "Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył." Robert Bresson

+++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Wyciąg z dotychczasowych propozycji zlotowych:
    Lista na miesięczny zlot. Zrobię z tego mapkę dla rozeznania co gdzie jest.

--

Ogólny plan widziałbym tak:

Piątek, zjazd do hostelu.
    a) Kto dotrze przed 20:00, realizuje sobie czas samodzielnie. Nic nie planujemy.
    b) O 20.00, ten kto będzie gotów dołącza do grupy i idziemy w jakieś miłe miejsce, gdzie będzie można posiedzieć dłużej w większym gronie, a przy okazji zjeść kolacje. Musimy określić to miejsce, by ci co dojechali wcześniej (ale poszli zwiedzać lub zostali w hostelu) oraz pozostali dojeżdżający mogli dołączyć. Jeśli będzie to jakaś restauracja, to będzie potrzebna rezerwacja. Jeśli zjemy kolacje w miejscu proponowanym przez Dzemskiego, a później wybierzemy pozostanie w hostelu, możemy zaplanować jakiś rozsądny katering dla wszystkich obecnych oraz tych, którzy dojadą w piątek, by nie musieli ogarniać kolacji późnym wieczorem. Decyzja do podjęcia, potrzeba tylko rozsądnych propozycji miejsc, gdzie będzie spokojnie i będziemy mogli posiedzieć w grupie.

Sobota
    a) 8:00-9:00 czas na śniadanie - jeśli restauracja proponowana przez Dzemskiego jest blisko hostelu (a zakładam, że tak), to wszyscy idziemy tam.
    b) 9:30 - Zbieramy się w plener. Mamy dwie opcje. Jedna, idziemy całą grupą w konkretny punkt. Druga, organizujemy się przy piątkowej kolacji albo sobotnim śniadaniu i sami w podgrupach robimy miejsca z listy, którą spisał APZ.
    c) 14:00 robimy sobie okienko na obiad. Musimy zdecydować czy wracamy do hostelu i restauracji proponowanej przez Dzemskiego, czy jemy tam, gdzie każdy sobie wybierze, by nie trafić czasu na powrót.
    d) 15:00 - kto będzie chciał i mógł robi dalej punkty z listy.
    d) W okolicach 18:00 wracamy do hostelu, odpoczywamy, zgrywamy zdjęcia do fotodaya.
    e) 19:00 lub 20:00 - Kolacja połączona z programem wieczornym. Zatem musimy zdecydować o miejscu kolacji i miejscu gdzie zrobimy sobie posiedzenie połączone z prezentacjami, prelekcjami (jeśli jakieś sobie przygotujemy), konkursami, etc. Musimy pamiętać o jakimś projektorze (jeśli jest na miejscu lub ktoś może przywieźć) lub większym ekranie, ogólnie coś do prezentacji.

Niedziela
    a) 9:00-10:00 - Śniadanie. Żeby się nie rozdrabniać, restauracja proponowana przez Dzemskiego.
    b) Pożegnania, uściski i w trasę do domów.

@dzemski znasz teren i znalazłeś miejscówkę na posiłki. Mógłbyś podsunąć sugestie co było lepsze w podpunktach z posiłkami. Wszyscy zainteresowani zlotem, jak wam się to widzi?

Jak będziemy mieli ustalone takie rzeczy, będzie mi łatwiej zrobić bardziej szczegółowy formularz z pytaniami, np. o rodzaj diety lub kto i ile noclegów zamawia. Na razie to mamy ogólną wiedzę, że do przybycia zadeklarowało się ponad 40 osób.
    Ostatnio edytowane przez hades ; 3.03.20 o 02:20

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Mieszka w
    Lublin
    Siła reputacji
    99
    Moja galeria
    spróbuję zorganizować dla nas miejscówkę tu http://ufotografa.pl (na piątek lub sobotę wieczór, albo obydwa wieczory?)