Strona 4 z 24 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 235

Wątek: Olympus OM-D E-M1 mark III

  1. #31
    Awatar Zelik76
    Dołączył
    Jan 2019
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    144
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    Ale coo ?? ... myślisz , że za jakiś czas koronawirus będzie eksportowany na matrycach aparatów i wewnątrz obiektywów ... ??? ... może faktycznie lepiej kupić teraz i do tego te uszczelnione ...
    Nie o to mi chodzi, chodzi mi o zakłady i ludzi tam pracujących. Czyli o całą gospodarkę. Jak to się będzie rozprzestrzeniać w takim tempie to produkcja stanie. Nie wiemy co tam się dzieje naprawdę bo Chińczycy o to dbają, ale wydaje mi się że jest nieciekawie i nie lekceważyłbym tej epidemii. Ciekawy jestem co będzie się działo jak zrobi się cieplej i komary wkroczą do akcji? My siedzimy bezpieczni tutaj ale oni tam przeżywają prawdziwy dramat.
    OM-D E-M10 mark III + Panas 20 1.7 i 12-32 3.5 - 5.6 + Olek 40-150 4 - 5.6

  2. #32
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Zelik76 Zobacz posta
    Nie o to mi chodzi, chodzi mi o zakłady i ludzi tam pracujących. Czyli o całą gospodarkę. Jak to się będzie rozprzestrzeniać w takim tempie to produkcja stanie. Nie wiemy co tam się dzieje naprawdę bo Chińczycy o to dbają, ale wydaje mi się że jest nieciekawie i nie lekceważyłbym tej epidemii. Ciekawy jestem co będzie się działo jak zrobi się cieplej i komary wkroczą do akcji? My siedzimy bezpieczni tutaj ale oni tam przeżywają prawdziwy dramat.
    O ile wiem body OLympusa jest produkowane w Wietnamie. Nie wiem jak nowe obiektywy....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #33
    Awatar Zelik76
    Dołączył
    Jan 2019
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    144
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    O ile wiem body OLympusa jest produkowane w Wietnamie. Nie wiem jak nowe obiektywy....
    Sprawdziłem przed chwilą swoje body i rzeczywiście jest z Wietnamu.
    OM-D E-M10 mark III + Panas 20 1.7 i 12-32 3.5 - 5.6 + Olek 40-150 4 - 5.6

  4. #34
    | OlyJedi Awatar żmija
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Pod W-wa
    Posty
    146
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Chiny to miliardowy kraj, nie tak łatwo będzie zatrząść ich przemysłem. Ale raczej nie jest tutaj miejsce na tego typu dywagacje. Cena nowego E- M1 mkIII niższa niż debiutującego kiedyś E- M1, co nie dziwi, gdyż rynek już trochę wchłonął poprzednich wersji. Natomiast może się okazać, że cena z gripem bliska jest ceny E-M1X, to w tym przypadku raczej optuję za E-M1X.
    Jestem nietolerancyjny wobec nietolerancji.

  5. #35
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Zelik76 Zobacz posta
    Nie o to mi chodzi, chodzi mi o zakłady i ludzi tam pracujących. Czyli o całą gospodarkę. Jak to się będzie rozprzestrzeniać w takim tempie to produkcja stanie. Nie wiemy co tam się dzieje naprawdę bo Chińczycy o to dbają, ale wydaje mi się że jest nieciekawie i nie lekceważyłbym tej epidemii. Ciekawy jestem co będzie się działo jak zrobi się cieplej i komary wkroczą do akcji? My siedzimy bezpieczni tutaj ale oni tam przeżywają prawdziwy dramat.
    Z medycznego punktu widzenia wirus lubi zimno. Wszystkie grypopodobne, Sars itp. wygasają w okresie letnim. Komary nie przenoszą wirusów. Malaria jest rodzajem pierwotniaka.
    To mówiłem ja - Jarząbek... tfu - Bodzio, pracownik sanepidu
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #36
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Rozczarowujace to nowe body. Praktycznie kosmeryczne zmiany wzgledem II. Dalej uwazam, ze obecnie najlepszy deal w m4/3 to kupno G9. Zwlaszcza po ostatnim update.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  7. #37
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    Rozczarowujace to nowe body. ...
    Liczyłeś na coś konkretnego?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #38
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    e tam, chyba przesadzacie z tym pesymizmem ? dodali kilka "fjuczerów" czyli progres w stosunku do II jest, może trzeba zweryfikować swoje oczekiwania ? aparacik ładny, wszystkomający, czego chcieć więcej ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #39
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Liczyłeś na coś konkretnego?
    W sumie to nie, odkad przesiadlem sie na G9 nie mam potrzeby zmian. Z Olympusem mi nie podrodze od kilku lat.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  10. #40
    Zwycięzca popRAWki Awatar ogc13
    Dołączył
    May 2017
    Mieszka w
    Wieliczka
    Posty
    952
    Siła reputacji
    132
    Moja galeria
    W tych aparatach to mi brakuje wbudowanego modułu GPS.
    Korzystanie z tej aplikacyjki na telefon do geotagowania jest bardzo niewygodne.
    Takie duże te obudowy toby jednego małego scalaka i antenkę jeszcze zmieścili ...

Podobne wątki

  1. Olympus M10 mark II lub Mark III + jasny obiektyw
    By SarsaParilla in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 7.11.18, 20:24
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 6.08.18, 15:19
  3. Olympus OMD E-M5 Mark I czy. Mark II
    By Maguro in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 3.08.18, 01:38
  4. Olympus AC-3 Zasilacz do E-M5 mark I i II, E-M1 Mark 1
    By apz in forum [K] Akcesoria micro 4/3
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22.10.16, 16:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.