Strona 88 z 169 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1686

Wątek: O wszystkim i o niczym

  1. #871
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Dałem Ci plusa Można by mu jeszcze aparat zabrać
    ... nie nie nie . To byłby zabór mienia . Już lepiej śrubokrętem po soczewkach i niech bliki zabierają ostrość i kontrast .

    ... to oczywiste żarty . I nie tak , że nie da się pójść , tylko jest pewien ogranicznik . Na Śnieżkę owszem , bo wolno z psem prawie bez ograniczeń . Na Babią tylko od słowackiej strony , bo oni uwielbiają psich piechurów. A my bez czworonoga ani rusz . Bardzo zimna pogoda niestety uniemożliwia takie eskapady . Z Guciem będzie prościej , bo to tylko 6 kg , które wepchnę w razie czego pod kurtkę i będzie ciepło . Ale to dopiero za rok jak zmężnieje i nabierze formy . Teraz zimowo , to Bałtyk w końcu grudnia od Mikoszewa po Starą Karczmę z buta , wzdłuż linii brzegowej .


    ... a foty super i pozostaje się ślinić ...

  2. #872
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    ... nie nie nie . To byłby zabór mienia . Już lepiej śrubokrętem po soczewkach i niech bliki zabierają ostrość i kontrast .

    ... to oczywiste żarty . I nie tak , że nie da się pójść , tylko jest pewien ogranicznik . Na Śnieżkę owszem , bo wolno z psem prawie bez ograniczeń . Na Babią tylko od słowackiej strony , bo oni uwielbiają psich piechurów. A my bez czworonoga ani rusz . Bardzo zimna pogoda niestety uniemożliwia takie eskapady . Z Guciem będzie prościej , bo to tylko 6 kg , które wepchnę w razie czego pod kurtkę i będzie ciepło . Ale to dopiero za rok jak zmężnieje i nabierze formy . Teraz zimowo , to Bałtyk w końcu grudnia od Mikoszewa po Starą Karczmę z buta , wzdłuż linii brzegowej .


    ... a foty super i pozostaje się ślinić ...
    Mam podobnie. Wściekałem się jak mnie na wydmy w Łebie nie wpuścili z psem. I nie pomogło tłumaczenie że człowiek jest większym szkodnikiem.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #873
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Mam podobnie. Wściekałem się jak mnie na wydmy w Łebie nie wpuścili z psem. I nie pomogło tłumaczenie że człowiek jest większym szkodnikiem.
    Ochronili ją przed dzikami... Mogła zostać ich ofiarą.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  4. #874
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Bogdanie przecież nie wyjdziesz z ciepłego mieszkanka w podobnym dniu i nie pójdziesz na Śnieszkę, czy Babią, ciesz się, że kolega był, zrobił zdjęcia i pokazał....
    Ja się bardzo cieszę chociaż wiem, że własnooczne oglądanie daje więcej radości. Piękne widoki.

  5. #875
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Czemu Ty robisz takie ładne zdjęcia ?
    Zazdroszczę

    Pewnie dlatego, ze jestem jak tu ktoś napisał zołza.....
    A na poważnie, to mz każdy z szanownych kolegów może robić takie zdjęcia. Najprościej ujmując sprawę.... chęć i determinacja, No i oczywiście fajnie czyta się takie opinie.

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    ... dokładnie ... pociąć mu , zamazać , zakazać publikacji . Niech nie kłuje po oczach ...


    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    ... nie nie nie . To byłby zabór mienia . Już lepiej śrubokrętem po soczewkach i niech bliki zabierają ostrość i kontrast .

    ... to oczywiste żarty . I nie tak , że nie da się pójść , tylko jest pewien ogranicznik . Na Śnieżkę owszem , bo wolno z psem prawie bez ograniczeń . Na Babią tylko od słowackiej strony , bo oni uwielbiają psich piechurów. A my bez czworonoga ani rusz . Bardzo zimna pogoda niestety uniemożliwia takie eskapady . Z Guciem będzie prościej , bo to tylko 6 kg , które wepchnę w razie czego pod kurtkę i będzie ciepło . Ale to dopiero za rok jak zmężnieje i nabierze formy . Teraz zimowo , to Bałtyk w końcu grudnia od Mikoszewa po Starą Karczmę z buta , wzdłuż linii brzegowej .

    Już u alibaby o skośnych oczach zamówiłem zestaw protekcyjny na moje obiektywy.( Zbroję już mam .... w awatarze). Oraz specjalny papier fotograficzny, którego nie da się pociąć ani spalić. Zamówiłem też ochronę mojego konta na Olympus Club.....
    Ale poważnie pisząc, chyba o to właśnie chodzi, aby każdy mógł sam sobie wybierać co chce robić.



    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Dałem Ci plusa Można by mu jeszcze aparat zabrać

    A dziękuję ... ale żeby aparat zabierać... no wiesz.... co za maniery

    Cytat Zamieszczone przez lisiajamka1 Zobacz posta
    Cudowne klimaty, piękne zdjęcia, brawo!

    A dziękuję bardzo.

    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Z wielką przyjemnością się takie zdjęcia ogląda.

    Cieszy mnie to ogromnie.


    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    Dla mnie najlepsze 842.
    Te sylwetki w kadrze dają dużo na plus.

    Oj czaiłem się na tych kolesi z "konkurencji" .... nie było łatwo, ale coś się udało zrobić. Mam jeszcze inne ujęcie, ale to może kiedyś.

    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta


    ... a foty super i pozostaje się ślinić ...

    No pięknie....

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Mam podobnie. Wściekałem się jak mnie na wydmy w Łebie nie wpuścili z psem. I nie pomogło tłumaczenie że człowiek jest większym szkodnikiem.

    Może pomylili Twoją psinkę z dzikiem.


    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    Ja się bardzo cieszę chociaż wiem, że własnooczne oglądanie daje więcej radości. Piękne widoki.

    Dzięki : Jasne że daje więcej radości bycie tam. I jeszcze można to uwiecznić

  6. #876
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Świetny przykład jak zdjęcia mogą oddziaływać na odbiorcę. Pomimo ciepła w pokoju przeszedł mnie zimny dreszcz. System dalej bezlitosny.
    pozdrawiam Wiejo

  7. #877
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Wiejo Zobacz posta
    Świetny przykład jak zdjęcia mogą oddziaływać na odbiorcę. Pomimo ciepła w pokoju przeszedł mnie zimny dreszcz. System dalej bezlitosny.

    Faktycznie obrazy potrafią wywierać wpływ na ludzki umysł. Ale te obrazy miały nutkę ciepła w sobie. Odrobinę ciepłego światła....






    Tu nie ma ciepełka. Tu jest szaruga, mróz, lód, wiatr.... i do domu daleko

    844


    Nazwa:  _KAR4792 3.jpg
Wyświetleń: 75
Rozmiar:  917,2 KB







    845


    Nazwa:  _KAR4803 2.jpg
Wyświetleń: 76
Rozmiar:  780,9 KB









    .

  8. #878
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    No nie da się "zareputować"... Choćby za odwagę

    A co do Bogdana, to nie żałuj, że z Jagną nie byłeś na wydmach... Ja parę lat temu łaziłem po wydmach z mą jamniczką. Wiał spory wiatr i ze 20cm nad wydmami niósł warstewkę drobnego piasku - na wysokości nosa mojej suczki. Ona cały czas gdy ja podziwiałem i fociłem, oddychała tym. Nie wiem czy to było przyczyną jej przedwczesnej śmierci.... Ale to Andrzej może się wypowiedzieć.
    Sorry Paparapa... Ja tylko tak bo mi się przypomniało.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  9. #879
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    No nie da się "zareputować"... Choćby za odwagę .... .
    Spoko wodza ... dostał "ody mnie " za to , że miał daleko do domu ...

  10. #880
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    No nie da się "zareputować"... Choćby za odwagę .

    To zapewne AI jest winna.


    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    A co do Bogdana, to nie żałuj, że z Jagną nie byłeś na wydmach... Ja parę lat temu łaziłem po wydmach z mą jamniczką. Wiał spory wiatr i ze 20cm nad wydmami niósł warstewkę drobnego piasku - na wysokości nosa mojej suczki. Ona cały czas gdy ja podziwiałem i fociłem, oddychała tym. Nie wiem czy to było przyczyną jej przedwczesnej śmierci.... Ale to Andrzej może się wypowiedzieć.
    Sorry Paparapa... Ja tylko tak bo mi się przypomniało.

    Faktycznie miecie tam drobnym piaskiem okrutnie. Nie wbijałem się tam w tym roku. Przejechałem obok ze stoickim spokojem, wierząc że zrobiłem dobry uczynek moim aparacikom.


    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    Spoko wodza ... dostał "ody mnie " za to , że miał daleko do domu ...
    O super, widzę że masz sposób na AI.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.