Strona 92 z 169 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 1686

Wątek: O wszystkim i o niczym

  1. #911
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    W takich ośrodkach jak na zdjęciach 861 i 862 kawa smakuje wyjątkowo być może dlatego, za mają one w sobie jakąś aurę szczególnej gościnności, zacisza i dobrej atmosfery. Krajobraz na zdjęciu 863 wydaje się bardzo surowy. Trwając w nazwie nadmorze podoba mi się szczególnie z uwagi na niemal trójwymiarowość zbudowaną zmiennymi chmurami, łukiem fal i dopełniającymi to wszystko zabudowaniami. Płynący kuter wzdłuż nabrzeża ciekawy.
    pozdrawiam Wiejo

  2. #912
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta
    Mi się "nadmorze"bardzo podoba - i jako określenie i jako zdjęcie.

    Super.


    Cytat Zamieszczone przez Wiejo Zobacz posta
    W takich ośrodkach jak na zdjęciach 861 i 862 kawa smakuje wyjątkowo być może dlatego, za mają one w sobie jakąś aurę szczególnej gościnności, zacisza i dobrej atmosfery. Krajobraz na zdjęciu 863 wydaje się bardzo surowy. Trwając w nazwie nadmorze podoba mi się szczególnie z uwagi na niemal trójwymiarowość zbudowaną zmiennymi chmurami, łukiem fal i dopełniającymi to wszystko zabudowaniami. Płynący kuter wzdłuż nabrzeża ciekawy.
    @Wiejo w miejscu ze zdjęcia 863 spędziliśmy noc, Nie było ona cudowna, a słońce o poranku oglądaliśmy może przez 5 minut. I to przez chmury.
    Ot i szkocka rzeczywistość. I jak tu nie sięgać od czasu do czasu po bursztynowy rozweselacz.










    866



    Nazwa:  _JES5328 22.jpg
Wyświetleń: 124
Rozmiar:  2,53 MB







    .

  3. #913

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.230
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    @Wiejo w miejscu ze zdjęcia 863 spędziliśmy noc, Nie było ona cudowna, a słońce o poranku oglądaliśmy może przez 5 minut. I to przez chmury.
    Ot i szkocka rzeczywistość. I jak tu nie sięgać od czasu do czasu po bursztynowy rozweselacz.


    No i dzięli temu lepiej się to pamieta
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  4. #914
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DeWuTe Zobacz posta
    @Wiejo w miejscu ze zdjęcia 863 spędziliśmy noc, Nie było ona cudowna, a słońce o poranku oglądaliśmy może przez 5 minut. I to przez chmury.
    Ot i szkocka rzeczywistość. I jak tu nie sięgać od czasu do czasu po bursztynowy rozweselacz.


    No i dzięli temu lepiej się to pamieta
    Zgadza się. Oj pamiętam, zwłaszcza wrażenia po porannej kąpieli.









    867


    Nazwa:  _JES3710 19.jpg
Wyświetleń: 96
Rozmiar:  1,57 MB









    .

  5. #915
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    .




    Jak to mówią wschodnia ściana... Inny świat. Chciałoby się powiedzieć że na wschodzie bez zmian...
    Jednak nie. Krajobraz się zmienia. Remonty dróg utrudniają podróż. Najlepiej jedzie się nocą .
    Coraz trudniej znaleźć stare drewniane domy i cerkwie.
    Tam gdzie stały do niedawna, widać jak z mroku wyłania się nowe....

    868


    Nazwa:  _2220957 2.jpg
Wyświetleń: 86
Rozmiar:  290,9 KB








    Sobór Świętej Trójcy w Hajnówce
    Trochę wymęczony, bo jak zwykle mam szczęście do fajnej pogody. A w premii specjalnej dostałem dodatkowy deszcz.

    869


    Nazwa:  _2220876 1.jpg
Wyświetleń: 86
Rozmiar:  2,14 MB







    870


    Nazwa:  _2220854.jpg
Wyświetleń: 84
Rozmiar:  479,4 KB







    871


    Nazwa:  _2220847.jpg
Wyświetleń: 87
Rozmiar:  358,8 KB







    872


    Nazwa:  _2220861.jpg
Wyświetleń: 83
Rozmiar:  364,2 KB








    .







  6. #916
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Hajnówka to raczej prawosławie ? Tak, prawosławie - doczytałem.
    Dziwię się, że Ci pozwolili fotografować. U mnie w BN cerkwie grekokatolickie możesz fotografować bez kłopotu, prawosławne - tylko gdy uzyskasz pozwolenie, o co trudno.
    Jedną taką obfotografowałem ponieważ byliśmy całą grupą z Olympusa, drugą - ponieważ pan który się nią opiekował był pijany
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  7. #917
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Tak wiem jak jest w BN. Tylko w Kwiatoniu udało mi się obfocić wnętrze i wdać się w pogawędkę z przewodnikiem. W innych miejscach, nawet jak ktoś raczył otworzyć obiekt, to absolutnie żadnych zdjęć.
    Myślę,że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o.....Jeśli osoba pilnująca obiekt nie pozwala robić zdjęć, a jednocześnie namawia na zakup zdjęć i pocztówek tego miejsca....
    Marność to wielka
    W Hajnówce jak widzisz jest to możliwe. Dobrze się złożyło, że mam te zdjęcia ze środka. Inaczej byłoby blado i na dodatek mokro. . Lato nie było zbyt łaskawe.

  8. #918

    Dołączył
    Mar 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.198
    Siła reputacji
    98
    Moja galeria
    o - 867 to moje kochane klimaty. Uwielbiam takie mgliste łąki i takie chmurki na niebie.

  9. #919
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Tak wiem jak jest w BN. Tylko w Kwiatoniu udało mi się obfocić wnętrze i wdać się w pogawędkę z przewodnikiem. W innych miejscach, nawet jak ktoś raczył otworzyć obiekt, to absolutnie żadnych zdjęć.
    Myślę,że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o.....Jeśli osoba pilnująca obiekt nie pozwala robić zdjęć, a jednocześnie namawia na zakup zdjęć i pocztówek tego miejsca....
    Marność to wielka
    W Hajnówce jak widzisz jest to możliwe. Dobrze się złożyło, że mam te zdjęcia ze środka. Inaczej byłoby blado i na dodatek mokro. . Lato nie było zbyt łaskawe.
    W Kwiatoniu są dwie cerkwie - grekokatolicka i prawosławna. Po tej grekokatolickiej oprowadził Cię prawdopodobnie pan Jan Hyra (mieszka obok w białym domku).
    Druga cerkiew - prawosławna, jest położona jakieś 500 metrów dalej w kierunku Uścia Gorlickiego. Jest mała i skromniutka, więc mogła uciec Twojej uwadze.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #920
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    W Kwiatoniu są dwie cerkwie - grekokatolicka i prawosławna. Po tej grekokatolickiej oprowadził Cię prawdopodobnie pan Jan Hyra (mieszka obok w białym domku).
    Druga cerkiew - prawosławna, jest położona jakieś 500 metrów dalej w kierunku Uścia Gorlickiego. Jest mała i skromniutka, więc mogła uciec Twojej uwadze.
    No masz.... Faktycznie byłem w jednej. W tej w której stoi ołtarz którego tam nie powinno być. I faktycznie po sprawdzeniu wiem, że miałem przyjemność z panem Hyrą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.