Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 1523242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 254

Wątek: Proszę się wpisać :) Nasze strony

  1. #241
    | OlyJedi Awatar wojtek1234
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    450
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wuzet Zobacz posta
    Dzięki Panowie. Kilka drobiazgów jeszcze trzeba dopracować, to wiem. Niemniej jednak zadowolony jestem z efektu, biorąc pod uwagę że zrobione jest to na dosyć prostym i gotowym szablonie

    wuzet->
    byłem, widziałem, oko nacieszyłem. ZNAKOMITE fotografie !

    A do mnie to tutaj jakby co http://www.wojtek.sochaj.netgaleria.pl/

  2. #242
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Takie tam moje pstryki odkąd zacząłem robić zdjęcia. Wiele z nich pewnie dzisiaj byłoby nieco lepszych, lepiej obrobionych ale co tam.
    www.fotoosiem.pl.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  3. #243
    | OlyJedi Awatar wuzet
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Rzeszów / Maidstone
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Dzięki za odwiedziny i opnie. Co do kwestii poruszonej przez deepee, to problem gryzłem już przy robieniu pierwszej strony. Różne pomysły chodziły po głowie, różne opcje brałem pod uwagę ale w końcu postawiłem na uproszczenie i zdecydowałem się na podział rocznikami i wersji color i b&w. Ten sam układ przeniosłem tutaj. Być może po zamknięciu etapu w życiu i fotografii pt. "usa", pokuszę się o jakieś zmiany.

  4. #244
    diabolique
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wuzet Zobacz posta
    Dzięki za odwiedziny i opnie. Co do kwestii poruszonej przez deepee, to problem gryzłem już przy robieniu pierwszej strony. Różne pomysły chodziły po głowie, różne opcje brałem pod uwagę ale w końcu postawiłem na uproszczenie i zdecydowałem się na podział rocznikami i wersji color i b&w. Ten sam układ przeniosłem tutaj. Być może po zamknięciu etapu w życiu i fotografii pt. "usa", pokuszę się o jakieś zmiany.
    Zdjęcia rzecz jasna fajne i nie o tym wątek, więc poruszę inną sprawę. fotografie na blogu i w portfolio zasadniczo nie odbiegają od siebie ani stylistyką, ani tematyką (niektóre są nawet powtórzone), po co więc taki podział i komplikowanie strony? Czy nie lepiej byłoby zostawić w portfolio same perełki zamiast dublować blogowe foty?
    Bo dla widza taka konstrukcja strony, gdzie trzeba się sporo naklikać (nowa fota to nowe kliknięcie), tylko po to, by zobaczyć foty, które już raz widziałem może odrobinę zniechęcać.

  5. #245
    | OlyJedi Awatar wuzet
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Rzeszów / Maidstone
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Słuszna uwaga. Zdawałem sobie sprawę z tego że niektóre zdjęcia się powtórzą. Zdecydowałem się jednak na taki krok, po pierwsze dlatego że chciałem jednak zaimportować całego starego bloga z blogspotu do wordpressa. Po drugie, do tej pory zdjęcia do netu obrabiałem w rozdzielczości 700-800 pix. na dłuższym boku i tak będę robiła nadal do bloga. Do galerii zdjęcia już są w większej rozdzielczości. Teraz też oczywiście muszę się już bardziej postarać żeby blog poszedł innym torem niż galeria. To jest zadanie na następne 5 lat. Na tyle wykupiłem domenę

  6. #246
    | OlyJedi Awatar hellbike
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    278
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    forumowicze lubią moje zdjęcia, więc strona pewnie też się spodoba ;>

    www.pawelbaranski.com

  7. #247
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Uwaga! Jak zauważyliście lub nie wyżej pojawił się spis stron, które wyciągnęłam z tego wątku. Idea pozostaje jednak ta sama -tutaj dodajemy stronę, tu możemy oczekiwać na jej temat komentarzy itp. - finalnie ląduje w spisie powyżej.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  8. #248
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Ola_Olga
    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Posty
    2.889
    Siła reputacji
    297
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mysikrolik Zobacz posta
    Uwaga! Jak zauważyliście lub nie wyżej pojawił się spis stron, które wyciągnęłam z tego wątku.
    A po co ten spis? Są w nim użytkownicy, których od wielu lat nie ma na forum.
    Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją (Apolinary Despinoix).

  9. #249
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Ola_Olga Zobacz posta
    A po co ten spis? Są w nim użytkownicy, których od wielu lat nie ma na forum.
    Uważam, że wygodniej jest przeglądać spis niż strona po stronie wątek.
    Natomiast odnosząc się do drugiego zdania - nadal można oglądać ich zdjęcia, czerpać inspiracje i nigdy nie można wykluczyć powrotu. Konta nie są usunięte.
    Uważam, że najuczciwiej było wrzucić wszystkich, skoro się dodali do wątku.
    Poza tym nie można zapomnieć, że wśród wymienionych osób wiele ma naprawdę duży wkład w klubową działalność, a część nadal przyjeżdża na zloty, mimo, że na forum bywa okazjonalnie.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  10. #250
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


Podobne wątki

  1. Nasze akcje w PS
    By Mirek54 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 6.09.11, 12:19
  2. Nasze początki do oceny
    By alexw200 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 17.01.11, 10:37
  3. Szukam strony o m4/3 - prosze o pomoc
    By koniaczek in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19.11.10, 22:33
  4. nasze olki... :-)
    By JBr in forum E-System
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20.09.10, 18:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.