Strona 165 z 242 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.641 do 1.650 z 2420

Wątek: Paparapa czyli tam gdzie oczy poprowadzą.

  1. #1641
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.875
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez racjonalny44 Zobacz posta
    To jest wyspa na której zostały zamordowane dzieciaki przez Breivika - wyspa Utoja.
    To wyjaśnia kwestię flag.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  2. #1642
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez racjonalny44 Zobacz posta
    To jest wyspa na której zostały zamordowane dzieciaki przez Breivika - wyspa Utoja.
    Szanowny kolego @racjonalny44, a skąd to wiesz?

  3. #1643
    Awatar racjonalny44
    Dołączył
    Feb 2021
    Mieszka w
    Konin
    Posty
    26
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Dość szeroko informowały o tym telewizje i prasa. Jak dobrze pamiętam odbyło się to w rocznicę tego wydarzenia :10 lat temu, Anders Behring Breivik zabił na wyspie Utoya, na jeziorze Tyrifjorden, 69 osób. Byli to w większości nastoletni członkowie młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, którzy bawili się na corocznym biwaku. ... Hołd ofiarom złożył też premier Szwecji Stefan Lofven, który również zjawił się na wyspie Utoya

  4. #1644
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    1125 - piękny kolor nieba, ale nieco chmurek dodałoby mu dodatkowego uroku. Wiem, czasem nie można mieć wszystkiego .



    No cóż @wyszomirze. Skoro mnie połajałeś , cóż mi pozostaje? Muszę się poprawić.
    Bogdan ma dziwne życzenia co do łódek i domków. Ty z kolei lubisz chmurki.
    Chmurek mi nie dowieźli, ale znalazłem coś innego i może przypadnie Ci do gustu,








    1132



    Nazwa:  _N7B7247_0000 24.jpg
Wyświetleń: 1396
Rozmiar:  1,81 MB










    Cytat Zamieszczone przez racjonalny44 Zobacz posta
    Dość szeroko informowały o tym telewizje i prasa. Jak dobrze pamiętam odbyło się to w rocznicę tego wydarzenia :10 lat temu, Anders Behring Breivik zabił na wyspie Utoya, na jeziorze Tyrifjorden, 69 osób. Byli to w większości nastoletni członkowie młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, którzy bawili się na corocznym biwaku. ... Hołd ofiarom złożył też premier Szwecji Stefan Lofven, który również zjawił się na wyspie Utoya

    To nie jest wyspa Utoja @racjonalny44. To nie ten czas i nic tam się nie odbyło, a powód tej dekoracji był całkiem inny i nieistotny z punktu widzenia turysty. Uwierz, że nie chciałbyś iść na piechotę z tego miejsca w stronę Oslo do wspomnianej przez Ciebie wyspy.
    Uprawiasz propagandę kolego, bo dzieciaki nie mogłyby być członkami Partii Pracy. Wydaje mi się, że trzeba było być pełnoletnim i pracować. Dzieciaki to walczyły w Powstaniu Warszawskim. Jeśli chcesz pisać, to proszę to robić rzetelnie i zgodnie z faktami nie pomijając istotnych faktów.






    .

  5. #1645
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.875
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    No cóż @wyszomirze. Skoro mnie połajałeś , cóż mi pozostaje? Muszę się poprawić.
    Bogdan ma dziwne życzenia co do łódek i domków. Ty z kolei lubisz chmurki.
    Chmurek mi nie dowieźli, ale znalazłem coś innego i może przypadnie Ci do gustu,
    Oj, przypadło i to mocno! Nocny krajobraz z rozgwieżdżonym niebem po prostu śliczny. A poprzedniej wypowiedzi nie uważaj za połajankę - przecież obaj doskonale wiemy że przy fotografii w plenerze nie zawsze panują idealne warunki, nie zawsze też możemy sobie pozwolić na czekanie (czasem bardzo długie - bywa że nawet i w latach mierzone) aż trafią się warunki które sobie wymarzyliśmy. Czasem wieć gdy nie ma się tego co się lubi trzeba jak najlepiej wykorzystać to co się ma - i Twoje zdjęcie jest tego świetnym przykładem.

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Uprawiasz propagandę kolego, bo dzieciaki nie mogłyby być członkami Partii Pracy. Wydaje mi się, że trzeba było być pełnoletnim i pracować. Dzieciaki to walczyły w Powstaniu Warszawskim. Jeśli chcesz pisać, to proszę to robić rzetelnie i zgodnie z faktami nie pomijając istotnych faktów.
    Nie Partii Pracy a młodzieżówki Partii Pracy. Może i te dzieciaki formalnie nie nie były jej członkami, ale obóz był organizowany przez młodzieżówkę Partii Pracy. Na dowód cytat z anglojęzycznej Wikipedii: 'The second attack occurred less than two hours later at a summer camp on the island of Utøya in Tyrifjorden, Viken. The camp was organized by the AUF, the youth division of the ruling Norwegian Labour Party (AP). '
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  6. #1646
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Oj, przypadło i to mocno! Nocny krajobraz z rozgwieżdżonym niebem po prostu śliczny. A poprzedniej wypowiedzi nie uważaj za połajankę - przecież obaj doskonale wiemy że przy fotografii w plenerze nie zawsze panują idealne warunki, nie zawsze też możemy sobie pozwolić na czekanie (czasem bardzo długie - bywa że nawet i w latach mierzone) aż trafią się warunki które sobie wymarzyliśmy. Czasem wieć gdy nie ma się tego co się lubi trzeba jak najlepiej wykorzystać to co się ma - i Twoje zdjęcie jest tego świetnym przykładem.'

    Nie no @wyszomirze, pozwoliłem sobie trochę niecnie zażartować. Odczytałem Twoją wypowiedź poprawnie, a zrobiłem tak, bo smutek panuje wielki tu na forum .


    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta

    Nie Partii Pracy a młodzieżówki Partii Pracy. Może i te dzieciaki formalnie nie nie były jej członkami, ale obóz był organizowany przez młodzieżówkę Partii Pracy. Na dowód cytat z anglojęzycznej Wikipedii: 'The second attack occurred less than two hours later at a summer camp on the island of Utøya in Tyrifjorden, Viken. The camp was organized by the AUF, the youth division of the ruling Norwegian Labour Party (AP). '
    Wyszomirze... to trochę bardziej skomplikowane mz niż się wydaje. Można opłynąć samotnie świat, czy wejść samemu na wysoką górę.... Tylko czy zrobione to zostało w pojedynkę? Bez jakiegokolwiek wsparcia? Sorry, ale to nie jest miejsce do takich dyskusji.








    1133



    Nazwa:  _N7B7675 8.jpg
Wyświetleń: 106
Rozmiar:  1,24 MB








    .

  7. #1647
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Świetne zdjęcia plenerów, obiektów i miejsc. Bardzo się podobają i kuszą zawartością. Odnośnie nieczynnego tartaku to dobrze dla drzew a źle bo wszystkie wycięte a ludzie mają dalej do pracy.
    pozdrawiam Wiejo

  8. #1648
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Wiemy. To jest "nadmorze"
    Chyba niedawno zamieszczałem
    Gdyby Cię system lubił @Bodzip, dostałbyś plusa za to nadmorze, A że Cię nie lub, mogę pogłaskać po główce.


    Cytat Zamieszczone przez Wiejo Zobacz posta
    Świetne zdjęcia plenerów, obiektów i miejsc. Bardzo się podobają i kuszą zawartością. Odnośnie nieczynnego tartaku to dobrze dla drzew a źle bo wszystkie wycięte a ludzie mają dalej do pracy.

    Dzięki Wiejo. Bardzo mi miło.

  9. #1649
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.741
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    .





    Reine

    1134


    Nazwa:  _NO72493 4.jpg
Wyświetleń: 68
Rozmiar:  1,44 MB








    .

  10. #1650
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.321
    Siła reputacji
    415
    Moja galeria
    Ładnie ładnie tu, czyli tam, gdzieś na północy Reine urzeklo.

Podobne wątki

  1. Fuji X-PRO1 czyli gdzie dostać buty ze skóry czegoś na wymarciu?
    By mynameisnobody in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 2.02.12, 14:53
  2. Geosetter czyli gdzie pstrykałeś
    By Ania_ in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 8.03.09, 12:25
  3. Krzywe oczy?
    By lcf in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19.03.08, 01:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.