Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Islandia 2018

  1. #11
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez schuttenbach Zobacz posta
    W prawie każdej wiosce jest basen z ciepłą wodą - najlepszy sposób na rozgrzanie na Islandii! Pływanie w odkrytym basenie w trakcie deszczu i podziwianie krajobrazów - bezcenne.
    Na lotnisku widziałem baner reklamowy - "po co nam węgiel skoro mamy ogień".
    Nie wiem z liczbą tych basenów ale rzeczywiście trochę ich na Islandii jest i z wielu z nich można korzystać za darmo. My po części dopiero ostatniego dnia znaleźliśmy na coś takiego czas w okolicach Keflaviku ale to była płatna rozrywka (grupa się rozdzieliła).
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  2. #12
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.282
    Siła reputacji
    410
    Moja galeria
    Piękne krajobrazy

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jurec
    Dołączył
    Oct 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    1.562
    Siła reputacji
    106
    Moja galeria
    Ciekawa relacja.
    Islandia mekka nowożeńców.
    Będzie DC-3 ?
    "A niekiedy wystarczy mi patrzeć na kamień"...

  4. #14
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jurec Zobacz posta
    Ciekawa relacja.
    Islandia mekka nowożeńców.
    Będzie DC-3 ?
    Oczywiście, że będzie i to już chyba w następnej wrzutce . Nigdy chyba nie byłem bardziej zmoczony niż wtedy, gdy szedłem do DC-3, więc nie może go zabraknąć.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  5. #15
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    363
    Moja galeria
    odwiedziłam ten wątek już dobre kilka jak nie kilkanaście razy - i normalnie nie mogę się zebrać by coś napisać
    Islandia jest na mej short liście miejsc do zwiedzenia na pewno - i kiedyś to nastąpi
    także tym chętniej oglądam Twoje obrazki

    fajne opisy i foty - 7 się podoba bardzo
    6 jest cudna -a w zasadzie bylaby bo mam wrażenie że leci na łeb na szyję w lewo - przez co się wylewa - mostek w oddali jest krzywy i mnie razi po oczach
    pewnie przydałby się szerszy kąt albo sklejanie z kilku kadrow... - niemniej miejsce niesamowite

    4 też całkiem przyjemna - ale też mam wrażenie że lekko leci (analogicznie jak 3)

    2 super a 1 dla mnie ciut przesadzona na niebie w obróbce - ale to zapewne kwestia gustu - niemniej miejsce i moment ekstra

    czekam z niecierpliwością na więcej
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  6. #16
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    odwiedziłam ten wątek już dobre kilka jak nie kilkanaście razy - i normalnie nie mogę się zebrać by coś napisać
    Islandia jest na mej short liście miejsc do zwiedzenia na pewno - i kiedyś to nastąpi
    także tym chętniej oglądam Twoje obrazki

    fajne opisy i foty - 7 się podoba bardzo
    6 jest cudna -a w zasadzie bylaby bo mam wrażenie że leci na łeb na szyję w lewo - przez co się wylewa - mostek w oddali jest krzywy i mnie razi po oczach
    pewnie przydałby się szerszy kąt albo sklejanie z kilku kadrow... - niemniej miejsce niesamowite

    4 też całkiem przyjemna - ale też mam wrażenie że lekko leci (analogicznie jak 3)

    2 super a 1 dla mnie ciut przesadzona na niebie w obróbce - ale to zapewne kwestia gustu - niemniej miejsce i moment ekstra

    czekam z niecierpliwością na więcej
    Dzięki za odwiedzenie. Jeśli czas pozwoli, to wrzucę dzisiaj kolejną porcję. Przy zdjęciu 3 nawet nie leci tak bardzo ale przy pozostałych, które wymieniłaś rzeczywiście przydałoby się prostowanie. Co do zdjęcia 1 to tutaj Cię zdziwię, bo nie było w niebie jakiejś specjalnie dużej obróbki. Fotka pod słońce, filtr polaryzacyjny + połówkowy szary typu cocin lub delikatne jeszcze gradientowe dociemnienie. Poza tym chyba nic tam nie mieszałem. Swoją drogą dobrze, że zwróciłaś mi uwagę na to prostowanie. Jakoś jak człowiek sam wpatruje się w zdjęcie to nie zauważa .
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  7. #17
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    305
    Moja galeria
    Wodospady...natura jest piękna. Świetne foty.
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  8. #18
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria
    Bardzo przyjemne widoki, piękny kraj odwiedziłeś, czekam na kolejne odsłony...
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

  9. #19
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Kurde - Islandia wydaje się być fotograficznym samograjem. Nie widziałem jeszcze słabych zdjęć z tej wyspy. Te tutaj również oglądam z przyjemnością!
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  10. #20
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    363
    Moja galeria
    mam nadzieje ze coś wkrótce nam jeszcze pokażesz
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



Podobne wątki

  1. Islandia ciekawe zdjecia
    By mirusiek in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11.06.09, 21:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.